Czy pijecie herbatke z czystka

Dbamy o zdrowie naszych dzieci.

Re: Czy pijecie herbatke z czystka

Postprzez ksana7 » 21 lut 2017, o 13:50

piję i uwielbiam <3
Garść przydatnych porad na temat przedszkolaków: http://www.przedszkola-czas.pl/
ksana7
Nowy użytkownik

Postprzez savona12 » 9 mar 2017, o 16:32

Ja piję regularnie, ale nie można z nim przesadzać, jeśli intensywnie uprawiacie sport - może trochę odwadniać.
Wszystkie dzieci nasze są! Przedszkole miasteczko Wilanów
savona12
Dyskutant

Postprzez denon » 10 mar 2017, o 13:05

Uwielbiam i jestem już chyba trochę od niego uzależniona.. Ale bardzo mi smakuje ;)
Najlepszej jakości sprzęt stereo. Głośniki dali w niskich cenach!
http://www.salonydenon.pl/
denon
Nowy użytkownik

Postprzez nawalinka » 12 maja 2017, o 15:21

Jest zdrowy i smaczny. Polecam go pić. Skutków ubocznych raczej nie ma.
serwis dla rodziców parental.pl
nawalinka
Nowy użytkownik

Postprzez elwira569 » 15 maja 2017, o 16:06

ja nie ale moze zaczne
elwira569
Nowy użytkownik

Postprzez calineczka1 » 6 lip 2017, o 08:59

Ja piję, bo lubię wzmacniać swój organizm. Staram się też zdrowo odżywiać, tylko właśnie nie mogę sobie poradzić z opryszczką. Niby wszystko robię ok, ale no jak raz Cię dopadnie to w najmniejszej chwili słabości Cię dopadnie. Dobrze, że krem endvir mnie nie zawodzi i zawsze ją zwalcza do końca
calineczka1
Nowy użytkownik

Postprzez Tariana » 2 sie 2017, o 11:18

Piję, jak nie zapomnę kupić :) Bardzo lubię i wierzę w jego zdrowotne właściwości. Nie wiedziałam, że może odwadniać, ale w sumie jak chodziłam do Akademii Walki na siłownię i pilates i cały czas piłam czystek, to faktycznie czułam się trochę odwodniona, ale w ogóle nie łączyłam tych faktów. Myslałam, że po prostu tak reaguję na intensywne ćwiczenia :)
Tariana
Dyskutant

Postprzez MariolaArbuz » 10 sie 2017, o 07:36

Ja biorę tabletki z skoncentrowanym ekstraktem z czystka wprost od producenta a nie na jakichś niezrozumiałych stronach www, rankingach tabletek odchudzających, czy "blogach" które nikt nie czyta. Link do producenta : Cistus Plus
MariolaArbuz
Nowy użytkownik

Postprzez nulela » 10 sie 2017, o 13:49

ja sobie kupiłam herbatę z czystka, bo czytałam że pomaga na jelita i zaparcia. piję i piję i jakoś efektów nie widać :/ chyba jakaś bujda niestety, będę musiała jednak po dicopeg 10g wyskoczyc do apteki, bo brzuch nie daje mi żyć
nulela
Nowy użytkownik

Postprzez dnidiac » 24 sie 2017, o 13:52

Z powodu swoich własności antybakteryjnych, antywirusowych i antygrzybiczych czystek przyniesie ulgę cierpiącym np. na łupież, łuszczycę, trądzik, egzemy, rozrost candida albicans, chroniczne i powtarzające się infekcje zatok, rozmaite grzybice skóry i paznokci, infekcje spowodowane przez gronkowca złocistego, wirusa opryszczki, wirusa półpaśca, zakażenia Helicobakter Pylori i inne schorzenia spowodowane namnożeniem się w ustroju niechcianych wirusów, bakterii i grzybów. Pomoże nawet tym, którym nie pomagają już żadne antybiotyki. Ma także działanie antyalergicznie (antyhistaminowe).
dnidiac
Nowy użytkownik

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Zdrowie