Czy pijecie herbatke z czystka

Dbamy o zdrowie naszych dzieci.
ksana7
Nowy użytkownik
Kontakt:

Re: Czy pijecie herbatke z czystka

Post autor: ksana7 » 21 lut 2017, o 13:50

piję i uwielbiam <3
Garść przydatnych porad na temat przedszkolaków: http://www.przedszkola-czas.pl/

savona12
Dyskutant
Kontakt:

Post autor: savona12 » 9 mar 2017, o 16:32

Ja piję regularnie, ale nie można z nim przesadzać, jeśli intensywnie uprawiacie sport - może trochę odwadniać.
Wszystkie dzieci nasze są!

denon
Nowy użytkownik

Post autor: denon » 10 mar 2017, o 13:05

Uwielbiam i jestem już chyba trochę od niego uzależniona.. Ale bardzo mi smakuje ;)
Najlepszej jakości sprzęt stereo. Głośniki dali w niskich cenach!
http://www.salonydenon.pl/

nawalinka
Nowy użytkownik
Kontakt:

Post autor: nawalinka » 12 maja 2017, o 15:21

Jest zdrowy i smaczny. Polecam go pić. Skutków ubocznych raczej nie ma.
serwis dla rodziców parental.pl

elwira569
Nowy użytkownik

Post autor: elwira569 » 15 maja 2017, o 16:06

ja nie ale moze zaczne

calineczka1
Nowy użytkownik

Post autor: calineczka1 » 6 lip 2017, o 08:59

Ja piję, bo lubię wzmacniać swój organizm. Staram się też zdrowo odżywiać, tylko właśnie nie mogę sobie poradzić z opryszczką. Niby wszystko robię ok, ale no jak raz Cię dopadnie to w najmniejszej chwili słabości Cię dopadnie. Dobrze, że krem endvir mnie nie zawodzi i zawsze ją zwalcza do końca

Tariana
Dyskutant
Kontakt:

Post autor: Tariana » 2 sie 2017, o 11:18

Piję, jak nie zapomnę kupić :) Bardzo lubię i wierzę w jego zdrowotne właściwości. Nie wiedziałam, że może odwadniać, ale w sumie jak chodziłam do Akademii Walki na siłownię i pilates i cały czas piłam czystek, to faktycznie czułam się trochę odwodniona, ale w ogóle nie łączyłam tych faktów. Myslałam, że po prostu tak reaguję na intensywne ćwiczenia :)

Awatar użytkownika
MariolaArbuz
Nowy użytkownik

Post autor: MariolaArbuz » 10 sie 2017, o 07:36

Ja biorę tabletki z skoncentrowanym ekstraktem z czystka wprost od producenta a nie na jakichś niezrozumiałych stronach www, rankingach tabletek odchudzających, czy "blogach" które nikt nie czyta. Link do producenta : Cistus Plus

nulela
Nowy użytkownik

Post autor: nulela » 10 sie 2017, o 13:49

ja sobie kupiłam herbatę z czystka, bo czytałam że pomaga na jelita i zaparcia. piję i piję i jakoś efektów nie widać :/ chyba jakaś bujda niestety, będę musiała jednak po dicopeg 10g wyskoczyc do apteki, bo brzuch nie daje mi żyć

dnidiac
Nowy użytkownik
Kontakt:

Post autor: dnidiac » 24 sie 2017, o 13:52

Z powodu swoich własności antybakteryjnych, antywirusowych i antygrzybiczych czystek przyniesie ulgę cierpiącym np. na łupież, łuszczycę, trądzik, egzemy, rozrost candida albicans, chroniczne i powtarzające się infekcje zatok, rozmaite grzybice skóry i paznokci, infekcje spowodowane przez gronkowca złocistego, wirusa opryszczki, wirusa półpaśca, zakażenia Helicobakter Pylori i inne schorzenia spowodowane namnożeniem się w ustroju niechcianych wirusów, bakterii i grzybów. Pomoże nawet tym, którym nie pomagają już żadne antybiotyki. Ma także działanie antyalergicznie (antyhistaminowe).

ODPOWIEDZ
meble do sypialni meble do kuchni meble do salonu meble do jadalni stół drewniany nowoczesny stoły z litego drewnastoły z litego drewna dębowego stół dębowy nowoczesny drogie łóżka stolik kawowy stół dębowy rozkładany