Co na wzdęcia?

Dbamy o zdrowie naszych dzieci.
malgosia3
Nowy użytkownik

Re: Co na wzdęcia?

Post autor: malgosia3 » 27 cze 2016, o 13:45

Może rumianek? I delikatny masaż.

kebabolix
Nowy użytkownik

Post autor: kebabolix » 13 lip 2016, o 13:33

Po około 30 minutach od spożycia posiłku, dobrze jest wybrać się na krótki spacer a dla tych wszystkich którzy kochają aktywność sportową, można spacer wydłużyć do 30-40 minut a następnie spacer zamienić na marszobieg. Ruch bardzo dobrze wpływa na Twoją przemianę materii i polepsza funkcjonowanie flory jelitowej.

ryszarda8
Nowy użytkownik

Post autor: ryszarda8 » 13 lip 2016, o 18:35

Witam.
Tak jak piszą poprzednicy kropelki lub herbatka ziołowa.

kiwi7
Dyskutant

Post autor: kiwi7 » 25 sie 2016, o 09:51

Wzdęcia to bardzo krępujący problem. Niestety wiele osób się z nimi wzmaga. Ja mam np problem po zjedzeniu pizzy czy kebaba. http://obk.pl/pytania/wzdecia-krepujacy-problem/ czytałam nawet tutaj jak sobie pomóc jak walczyć no i dowiedziałam się sporo, polecam przeczytać.

Justysia90
Dyskutant

Post autor: Justysia90 » 26 sie 2016, o 08:24

Na wzdęcia polecam herbatki - owocowe lub ziołowe http://www.herbapol.com.pl/produkty/spozywcze/herbaty To naturalny sposób na pozbycie się niechcianych problemów, a wiem, jak to potrafi uprzykrzyć życie. Najczęściej wzdęcia dopadają mnie w podróży, warto przygotować sobie termos z ciepłą herbatą, jeśli wiesz, że zazwyczaj masz podobne nieprzyjemności podczas wyjazdów wakacyjnych lub służbowych.

Grzesław
Nowy użytkownik
Kontakt:

Post autor: Grzesław » 26 sie 2016, o 17:52

pomaga jedynie herbata ziołowa ;)

terpi
Dyskutant

Post autor: terpi » 27 sty 2017, o 13:20

Lekkostrawna dieta i oczywiście unikanie zaparć, bo to one też potrafią się przyczynić do powstawania wzdęć, w takiej sytuacji najlepiej sprawdza się dicopeg 10g, bo produkty bogate w błonnik niby na zaparcia pomagają ale też nasilają wzdęcia niestety

lillou
Dyskutant

Post autor: lillou » 26 mar 2017, o 21:09

a co byście poradzili na takie dolegliwości u dorosłych? mnie po smażonych rzeczach zawsze one męczą, często też jest mi niedobrze :( popijałam rożne ziółka ale żeby to dawało jakiś spektakulany efekt to nie powiem, ostatnio jak byliśmy u rodziców na obiedzie to ze stresu że będę się xle czuła to nie chciałam nic jeść ale oczywiście mama mnie namówiła a że ona lubi gotować tradycyjną polską kuchnię to było cieżko

Lili
Dyskutant

Post autor: Lili » 30 maja 2017, o 08:53

Szczerze mówiąc u mnie najlepiej sprawdził się colon c, bo miałam na przemian problemy ze wzdęciami i zaparciami. Odkąd go stosuję nie mam żadnych przykrych historii z trawieniem.

Awatar użytkownika
taskowa
Nowy użytkownik

Post autor: taskowa » 30 maja 2017, o 14:01

Ja na razie używam suplementu z karczochem i biorę go tylko w naprawdę specjalnych sytuacjach, np. kiedy nie chcę, by znajomi słyszeli częściej mój brzuch niż mnie :P U mnie jest taka sprawa, że stres wpływa na moje trawienie i z jedzeniem niczego nie mogę być bezpieczna. Jednego dnia mnie coś podrażni, a następnego ten sam artykuł spożywczy mogę jeść przez cały dzień bez efektów ubocznych. Nie wiem, od czego to zależy, ale postanowiłam spróbować z preparatami poprawiającymi pracę jelit.

ODPOWIEDZ
meble do sypialni meble do kuchni meble do salonu meble do jadalni stół drewniany nowoczesny stoły z litego drewnastoły z litego drewna dębowego stół dębowy nowoczesny drogie łóżka stolik kawowy stół dębowy rozkładany