Olejowanie włosów - skuteczna metoda

Dbamy o zdrowie naszych dzieci.
Pyszałka
Dyskutant

Re: Olejowanie włosów - skuteczna metoda

Post autor: Pyszałka » 9 lis 2017, o 10:10

hmm no może olejowanie włosów niektórym pomaga ale u mnie w ogole to nic nie dało. Myślałam, że po takich "zabiegach" włosy będe miała gęściejsze i mocniejsze ale niestety nic takiego nie nastąpiło. Ja mam włosy tak słabe i cienkie, że zastanawiam się nad doczepianiem. znalazłam nawet niedrogie włosy w sklepie https://besthair.pl/pol_m_Wlosy-Keratyn ... g-165.html . Mają świetne kolory do wyboru, nie będę miała problemu z dopasowaniem. Co myślicie o doczepianiu włosów? Może któraś z Was ma?

0lka
Nowy użytkownik

Post autor: 0lka » 14 lis 2017, o 14:28

Ja olejuje włosy regularnie i polecam wszystkim. Włosy na prawdę o niebo lepsze :)

Kasia89
Dyskutant

Post autor: Kasia89 » 5 sty 2018, o 12:13

Ja włosy olejuje bardzo rzadko. Jak dla mnie to za dużo z tym babrania się, a ja sama jestem zbyt leniwa. Za to często używam odżywek do włosów. Jest to bardzo szybki sposób pielęgnacji włosów. A co najważniejsze skuteczny. Tylko, że ja mam odżywki naturalne, bez żadnej chemii. Są one o wiele zdrowsze dla naszych włosów od tych zwykłych bardzo popularnych odżywek. Ja je kupuje na https://www.naturativ.pl/sklep/k-5-wlos ... do-wlosow/ . Z racji tych wszystkich certyfikatów jestem w 100 % pewna, ze ich kosmetyki są w 100 % naturalne

nioska
Nowy użytkownik

Post autor: nioska » 8 sty 2018, o 11:12

Używam regularnie oleju kokosowego

ODPOWIEDZ
meble do sypialni meble do kuchni meble do salonu meble do jadalni stół drewniany nowoczesny stoły z litego drewnastoły z litego drewna dębowego stół dębowy nowoczesny drogie łóżka stolik kawowy stół dębowy rozkładany