jak czuć się dobrze

Dbamy o zdrowie naszych dzieci.
Kasia89
Dyskutant

Re: jak czuć się dobrze

Post autor: Kasia89 » 19 maja 2017, o 07:24

Moim sposobem na zdrowie jest dużo ruchu spanie około siedmiu godzin dziennie. Staram się także jeść zdrowo, ale są rzeczy z których nie potrafię z diety wyeliminować. Jedną z nich są słodycze. Jem przynajmniej jedną czekoladę dziennie. A jeśli chodzi o zdrowie to na http://www.twojekwiaty.pl/blog/kwiaty-d ... ne-zdrowia , że kwiaty w naszym otoczeniu mogą pozytywnie wpływać na nasze samopoczucie i zdrowie. Nie z tego powodu, ale bardziej z powodów estetycznych mam w każdym z pomieszczeni jakiś kwiat. Teraz przynajmniej wiem, że pomagają one utrzymać zdrowie w dobrej kondycji.

aleksandram
Nowy użytkownik

Post autor: aleksandram » 29 maja 2017, o 10:14

odpowiednio długo spać (żeby się zregenerować), mieć odpowiednią dietę, jakąś aktywność fizyczną. Pozytywne nastawienie też robi swoje

Gravka
Nowy użytkownik

Post autor: Gravka » 27 cze 2017, o 11:56

Odpoczynek to podstawa. Ja często robię sobie inhalacje z olejków eterycznych. Doskonale odprężają i relaksują. Mam kilka sprawdzonych produktów firmy Bodhi http://bodhicosmetics.pl/ . To 100% naturalne produkty, które nie zawierają żadnych ulepszaczy chemicznych. Ich wyjątkowość wynika z tego, że produkowane są z roślinności pochodzącej z Tajlandii.

NocnaMama
Dyskutant

Post autor: NocnaMama » 6 wrz 2017, o 00:03

Jak to się mówi w zdrowym ciele zdrowy duch :) Dlatego trzeba o siebie dbać, a tym samym poczujemy się jak nowo narodzeni. Ja postanowiłam sobie pół roku temu że pozbędę się cellulitu i zbędnych kilogramów. Oprócz robienia regularnych ćwiczeń zaczęłam nosić bieliznę antycellulitową i korygująca z orirose. Kupuję najczęściej tutaj http://orirose.pl/ bo wiem ,że materiał z którego wykonują bieliznę jest przyjazny skórze i wytrzymały na pranie.

kocham_sport
Nowy użytkownik

Post autor: kocham_sport » 5 paź 2017, o 14:21

Jak czuć się dobrze? Jeśli jesteś dobrym człowiekiem to zawsze będziesz się ze sobą dobrze czuć. Dodatkowo ludzie dookoła Ciebie będą dla Ciebie dobrzy, Przyjaciele będą zawsze obok, miłość znajdzie się na pewno... A wtedy nie da się czuć źle. ;) Więc może zacznij zmiany od siebie? Ja polecam odwiedzić sklep dla biegaczy, kupić porządne buty i zacząć biegać - zdziwisz się, jak to hartuje charakter, wzmacnia człowieka... Poza tym lepiej się poczujesz zdrowotnie, a to też się odbije na samopoczuciu. Zwłaszcza, że po takim dobrym bieganiu wzrasta poziom endorfin. :)

ODPOWIEDZ
meble do sypialni meble do kuchni meble do salonu meble do jadalni stół drewniany nowoczesny stoły z litego drewnastoły z litego drewna dębowego stół dębowy nowoczesny drogie łóżka stolik kawowy stół dębowy rozkładany