jak czuć się dobrze

Dbamy o zdrowie naszych dzieci.
Entirja
Nowy użytkownik

jak czuć się dobrze

Post autor: Entirja » 21 gru 2016, o 07:26

Co właściwie robić, by móc o sobie powiedzieć, że czuję się dobrze? Ilekroć mnie ktoś pyta "a co u Ciebie?" to odpowiadam "dzięki, dobrze", albo "wszystko super", a wewnątrz aż się gotuję bo to totalne kłamstwo, a ja nie mam odwagi powiedzieć prawdy. Szukam jakichś uniwersalnych porad dotyczących tego co robić w takiej sytuacji i jak poprawić swoje podejście do życia? Stosował ktoś program Emocjonalna Droga (http://odkasi.blogspot.com/2016/11/jak- ... c-sie.html), który poprawia samopoczucie?

morlen33
Nowy użytkownik
Kontakt:

Re: jak czuć się dobrze

Post autor: morlen33 » 29 gru 2016, o 13:25

Trzba zrobic cos co da nam szczescie..
Najlepszy blog budowlany z cennymi poradami od fachowców: https://miroslawbuduje.wordpress.com/

miko200
Nowy użytkownik

Post autor: miko200 » 15 sty 2017, o 20:31

Trzeba ćwiczyć,zdrowo jeść i myślec pozytywnie

kasiunia
Nowy użytkownik

Post autor: kasiunia » 15 mar 2017, o 14:38

To wszystko prawda co piszecie.Co roku staram się poświęcić trochę czasu ...sobie, swojemu ciału i duszy - krótko mówiąc relaks.Wyjeżdżamy z koleżankami do SPA , a w tym roku postawiłyśmy na SPA nad morzem - konkretnie SPA Primavera Jastrzębia Góra. http://www.primaveraspa.pl/cennik-pakiety/5-dniowe-spa/
Wybrałyśmy pakiet 5- dniowy, bo jest tam co robić , nawet przed sezonem. Liczymy też na dłuuugie spacery nad morzem, w końcu obiekt oddalony jest od plaży tylko 100 metrów.

niedoceniony
Nowy użytkownik

Post autor: niedoceniony » 17 mar 2017, o 10:24

ruszać się, prowadzić zdrowy tryb życia, mieć czas na swoje hobby a nie tylko praca/dom :) I to powinno sprawić, że będziemy czuć się dobrze.

miranda
Nowy użytkownik

Post autor: miranda » 17 mar 2017, o 18:07

Trzeba zmienić swoje życie, skoro nie jesteś szczęśliwa to coś znaczy.

yonira
Nowy użytkownik

Post autor: yonira » 21 mar 2017, o 08:46

Wszystko zawarte jest w naszych głowach, więc trzeba zadbać o nasz wewnętrzny spokój, ale mówi się, że w zdrowym ciele zdrowy duch. Trzeba robić to co się lubi i unikać toksycznych dla nas sytuacji i toksycznego towarzystwa.

malalaki
Nowy użytkownik
Kontakt:

Post autor: malalaki » 21 mar 2017, o 21:00

Zrób sobie drzemkę

Nie jest powiedziane, że drzemka jest zarezerwowana tylko dla dzieci czy ludzi starszych. 20 minut takiego snu pozwoli się zrelaksować i wypocząć. Jeżeli nie jesteś w stanie zasnąć w ciągu dnia po prostu połóż się na chwilę rozluźnij pomyśl o czymś przyjemnym, pofantazjuj. Efekt takiego odpoczynku jest gwarantowany.

mamanaetacie
Nowy użytkownik

Post autor: mamanaetacie » 27 mar 2017, o 10:32

Jak dla mnie najlepszą opcją jest po prostu dbanie o zdrowie. Regularne badania, żywność eco, uprawianie sportów, spędzanie dużo czasu na dworze, ale przede wszystkim unikanie używek i pustych kalorii - dla mnie to najlepsza recepta. Wiem, że łatwo powiedziec, ale prawda jest taka, że człowiek lepiej się czuje jak mniej waży i trochę więcej porusza

Elina
Nowy użytkownik

Post autor: Elina » 27 mar 2017, o 19:18

Hmm moim sposobem jest po prostu życie zdrowe!
8 Godzin snu, zdrowe jedzenie, trochę sportu.
Rodzina, przyjaciele, od czasu do czasu jakieś wino.

ODPOWIEDZ
meble do sypialni meble do kuchni meble do salonu meble do jadalni stół drewniany nowoczesny stoły z litego drewnastoły z litego drewna dębowego stół dębowy nowoczesny drogie łóżka stolik kawowy stół dębowy rozkładany