jak czuć się dobrze

Dbamy o zdrowie naszych dzieci.

jak czuć się dobrze

Postprzez Entirja » 21 gru 2016, o 07:26

Co właściwie robić, by móc o sobie powiedzieć, że czuję się dobrze? Ilekroć mnie ktoś pyta "a co u Ciebie?" to odpowiadam "dzięki, dobrze", albo "wszystko super", a wewnątrz aż się gotuję bo to totalne kłamstwo, a ja nie mam odwagi powiedzieć prawdy. Szukam jakichś uniwersalnych porad dotyczących tego co robić w takiej sytuacji i jak poprawić swoje podejście do życia? Stosował ktoś program Emocjonalna Droga (http://odkasi.blogspot.com/2016/11/jak-zapanowac-nad-emocjami-i-poczuc-sie.html), który poprawia samopoczucie?
Entirja
Nowy użytkownik

Re: jak czuć się dobrze

Postprzez morlen33 » 29 gru 2016, o 13:25

Trzba zrobic cos co da nam szczescie..
Najlepszy blog budowlany z cennymi poradami od fachowców: https://miroslawbuduje.wordpress.com/
morlen33
Nowy użytkownik

Postprzez miko200 » 15 sty 2017, o 20:31

Trzeba ćwiczyć,zdrowo jeść i myślec pozytywnie
miko200
Nowy użytkownik

Postprzez kasiunia » 15 mar 2017, o 14:38

To wszystko prawda co piszecie.Co roku staram się poświęcić trochę czasu ...sobie, swojemu ciału i duszy - krótko mówiąc relaks.Wyjeżdżamy z koleżankami do SPA , a w tym roku postawiłyśmy na SPA nad morzem - konkretnie SPA Primavera Jastrzębia Góra. http://www.primaveraspa.pl/cennik-pakiety/5-dniowe-spa/
Wybrałyśmy pakiet 5- dniowy, bo jest tam co robić , nawet przed sezonem. Liczymy też na dłuuugie spacery nad morzem, w końcu obiekt oddalony jest od plaży tylko 100 metrów.
kasiunia
Dyskutant

Postprzez niedoceniony » 17 mar 2017, o 10:24

ruszać się, prowadzić zdrowy tryb życia, mieć czas na swoje hobby a nie tylko praca/dom :) I to powinno sprawić, że będziemy czuć się dobrze.
niedoceniony
Nowy użytkownik

Postprzez miranda » 17 mar 2017, o 18:07

Trzeba zmienić swoje życie, skoro nie jesteś szczęśliwa to coś znaczy.
miranda
Nowy użytkownik

Postprzez yonira » 21 mar 2017, o 08:46

Wszystko zawarte jest w naszych głowach, więc trzeba zadbać o nasz wewnętrzny spokój, ale mówi się, że w zdrowym ciele zdrowy duch. Trzeba robić to co się lubi i unikać toksycznych dla nas sytuacji i toksycznego towarzystwa.
yonira
Nowy użytkownik

Postprzez malalaki » 21 mar 2017, o 21:00

Zrób sobie drzemkę

Nie jest powiedziane, że drzemka jest zarezerwowana tylko dla dzieci czy ludzi starszych. 20 minut takiego snu pozwoli się zrelaksować i wypocząć. Jeżeli nie jesteś w stanie zasnąć w ciągu dnia po prostu połóż się na chwilę rozluźnij pomyśl o czymś przyjemnym, pofantazjuj. Efekt takiego odpoczynku jest gwarantowany.
malalaki
Nowy użytkownik

Postprzez mamanaetacie » 27 mar 2017, o 10:32

Jak dla mnie najlepszą opcją jest po prostu dbanie o zdrowie. Regularne badania, żywność eco, uprawianie sportów, spędzanie dużo czasu na dworze, ale przede wszystkim unikanie używek i pustych kalorii - dla mnie to najlepsza recepta. Wiem, że łatwo powiedziec, ale prawda jest taka, że człowiek lepiej się czuje jak mniej waży i trochę więcej porusza
mamanaetacie
Nowy użytkownik

Postprzez Elina » 27 mar 2017, o 19:18

Hmm moim sposobem jest po prostu życie zdrowe!
8 Godzin snu, zdrowe jedzenie, trochę sportu.
Rodzina, przyjaciele, od czasu do czasu jakieś wino.
Elina
Nowy użytkownik

Następna strona

Powrót do Zdrowie