Witaminy

Dbamy o zdrowie naszych dzieci.
evelajna
Nowy użytkownik

Re: Witaminy

Post autor: evelajna » 17 sie 2017, o 08:22

Fakt, sam się na nim wychowałem. To, że przetrwał do tej pory dobrze o nim świadczy :)

manikan
Nowy użytkownik

Post autor: manikan » 19 paź 2017, o 11:01

mój organizm jest na tyle złośliwy,ze ciągle mam niedobór żelaza niestety, lekarz każe mi stosować dicofer, bo w ciąży to nie ma co ryzykować ...

Poradka
Dyskutant

Post autor: Poradka » 20 paź 2017, o 20:20

Ja znalazlam taka rozpiske http://vitispharma.pl/ktore-witaminy-sp ... ziebieniem o witaminach jakie pomagaja w walce z przeziebieniem a co za tym idzie, ich suplementacja regularna zapobiega przeziebieniu :)

opra
Dyskutant

Post autor: opra » 22 paź 2017, o 17:05

Ja pilnuję, by w mojej diecie pojawiły się probiotyki. Jak szukasz miejsca, w którym można kupić świetne probiotyki to polecam http://biowitalni.pl/91-naturalne-probiotyki . Mają tylko naturalne probiotyki, bo te wykazują najbardziej korzystne działanie dla naszego organizmu. Poza tym warto pamiętać, że naturalne probiotyki są dobrymi bakteriami, które mogą pomóc i poprawić stan zdrowia jelit, przywracając naturalną równowagę.

zyjezusmiechem
Nowy użytkownik

Post autor: zyjezusmiechem » 23 paź 2017, o 12:55

Trzeba uważać, nawet z witaminami ;) Faszerowanie się tak na własną rękę różnego rodzaju suplementami może przynieść nam zupełnie odwrotne skutki. Ja swego czasu próbowałam wzmocnić swój organizm aptecznymi specyfikami, ale niestety niewiele to pomogło. A powracające infekcje skutecznie utrudniały mi życie... W końcu zdecydowałam się na szczepienie. I powiem Wam,
że pomimo wszystkich kontrowersji i sceptycznego nastawienia niektórych to jestem zadowolona z tej decyzji. Ja akurat byłam tutaj: https://cm.enel.pl/centrum-medyczne/usl ... czepienia/ i poziom obsługi klienta bardzo mi się podobał, ale podejrzewam, że takie szczepienia można odbyć w wielu miejscach. Mi akurat zawsze zależy na tym, żeby to było miejsce z polecenia, bo wtedy szanse na moje zadowolenia bardzo wzrastają :)

wisieneczka
Dyskutant

Post autor: wisieneczka » 24 paź 2017, o 15:33

jeśli chodzi o dzieci to ciężko jest uzupełnić dietą wszystkie minerały, dlatego kupuję im suplementy. Moim ostatnim zakupem był dicofer junior, który uzupełnia żelazo w organizmie małych dzieci :)

jagoda
Nowy użytkownik

Post autor: jagoda » 25 paź 2017, o 12:21

Witaminy to bardzo wazna rzecz.

NocnaMama
Dyskutant

Post autor: NocnaMama » 27 paź 2017, o 01:24

Co do suplementów to ja również stosuję ,ale takie dzięki którym efektywność treningów na siłownii jest znacznie lepsza. Zresztą możecie podpatrzyć ofertę tego sklepu https://makromass.pl/ Mają tam całkiem fajne produkty, jak np. z firmy Amix - mam z niej odżywki ,które są niezastąpione.

salina
Nowy użytkownik

Post autor: salina » 11 lis 2017, o 10:52

Zgadzam się, że nie ma co przesadzać, łykanie preparatów witaminowych "na wszelki wypadek" wcale nie jest dobre. Witaminy mamy czerpać z tego co jemy, takie są najlepiej przyswajalne i najzdrowsze. A jeśli organizm daje jakieś sygnały to ok, wspomóżmy się ale też czymś sprawdzonym i konkretnym. Sama od jakiegoś czasu mam problemy z kołataniem serca na tle nerwowym. Troszkę poczytałam, popytałam i zaczęłam pić Biovital. Ma w składzie żelazo, witaminy B, C, E i głóg, akurat wszystko to co pomoże wzmocnić serce i ukoić nerwy. Do tego zaczęłam aktywniej spędzać czas. Jest lepiej. A ja mam więcej energii mimo, że częściej się męczę (sport wybrałam najprostszy i najbardziej oszczędny jaki mogłam - biegam na 5 piętro po schodach).

Awatar użytkownika
IwonaMMM
Nowy użytkownik

Post autor: IwonaMMM » 13 lis 2017, o 10:37

Dokładnie, najlepiej to chyba pójść z dzieckiem do lekarza i zrobić kompleksowe badania w tym kierunku. Może bowiem okazać się tak, że dziecko ma wystarczająco wszystkich składników we własnym organizmie. Dużo rodziców na siłę podaje witaminy, a nadmiar konkretnych składników też jest szkodliwy. Dlatego takim sposobem można uzyskać efekt kompletnie odwrotny od zamierzonego. Lepiej na siłę nie podawać za dużo tych witamin i suplementów, ponieważ to nie przyniesie nic dobrego, a spowoduje jeszcze większe kłopoty

ODPOWIEDZ
meble do sypialni meble do kuchni meble do salonu meble do jadalni stół drewniany nowoczesny stoły z litego drewnastoły z litego drewna dębowego stół dębowy nowoczesny drogie łóżka stolik kawowy stół dębowy rozkładany