Okulary czy soczewki?

Dbamy o zdrowie naszych dzieci.
Smrek
Nowy użytkownik

Re: Okulary czy soczewki?

Post autor: Smrek » 23 lip 2017, o 14:54

Myślę, że okulary. Ale warto zaciągnąć opinii specjalisty

okularnica
Nowy użytkownik

Post autor: okularnica » 18 wrz 2017, o 16:22

Dla młodszych dzieci chyba lepsze okulary, chyba że zdecydowanie dziecko odmawia noszenia - wtedy lepsze soczewki niż nic. ;) Wiem po sobie, mi się tak zepsuł wzrok, bo w gimnazjum odmówiłam noszenia okularów (mają ledwo lekkie plusy), no i teraz mam -1,75 i -2,25. :x

amerykanka
Nowy użytkownik

Post autor: amerykanka » 19 wrz 2017, o 08:00

To chyba zależy od predyspozycji człowieka, więc najlepiej udać się do specjalisty i o to pytać. ;)
producent okularów - American Way

Pyszałka
Dyskutant

Post autor: Pyszałka » 20 wrz 2017, o 08:25

Ja wolę soczewki. Są o wiele wygodniejsze, zimą nie parują :P i nie brudza się. Same plusy. Ostatnio odkryłam soczewki dzien-noc , których nie trzeba ściagac nawet przez 30 dni! Rewelka. Można takie kupić w sklepie Optiland https://optiland.pl/soczewki-na-dzien-i-na-noc . Polecam - to bardzo wygodne rozwiązanie.

sandrunka
Nowy użytkownik

Post autor: sandrunka » 21 wrz 2017, o 21:15

ja noszę soczewki do pracy, ale w domu staram się zakładać okulary aby oczy trochę odpoczywały

pyndzels
Nowy użytkownik

Post autor: pyndzels » 22 wrz 2017, o 07:45

Ja noszę zarówno okulary i soczewki. Soczewki zazwyczaj jak wychodzę z domu, a w domowym zaciszu przerzucam się na oksy ;)

Ewelinka111
Nowy użytkownik

Post autor: Ewelinka111 » 22 wrz 2017, o 09:26

Kiedyś nosiłam okulary, ale przyjaciółka namówiła mnie żeby spróbowała z soczewkami i tak już zostało :)
Polecamy Państwu nasz auto serwis Białystok. Profesjonalne podejście, atrakcyjnie niskie ceny. Zapraszamy.

duczniksm
Nowy użytkownik
Kontakt:

Post autor: duczniksm » 3 paź 2017, o 19:41

Soczewki i okulary powinny się uzupełniać, jeśli chcemy długo zachować nasze oczy w zdrowiu. Przynajmniej na godzinę przed pójściem spać dobrze jest je zdjąć i założyć okulary, ponieważ wzrok powinien być skorygowany przez cały czas. Nawet nosząc soczewki non stop, należy zrobić sobie dzień przerwy i używać w tym czasie okularów.

opra
Dyskutant

Post autor: opra » 24 paź 2017, o 11:01

Okulary to wydatek jednorazowy, a że są dostępne w różnych kształtach czy rodzajach oprawek, to stanowią fajny i designerski gadżet. Wolę je niż noszenie soczewek :) Nie wiem jak Wy ale ja mam słabość do tych markowych i dobrych jakościowo oprawek np. https://tylkookulary.pl/marka/polo-lauren,38 . Marka mówi sama za siebie, a wszystkie oprawki sa luksusowe i po prostu piękne. Co Wy sądzicie?

maminka
Nowy użytkownik

Post autor: maminka » 24 lis 2017, o 15:26

Ja nosze okulary korekcyjne https://eyewear24.net/product-pol-20554 ... -5714.html Są bardzo lekkie, wygodne i pasują kolorystycznie do mojej cery. O soczewkach nie mam co marzyć, zapuszczenie kropli do oczu jest dla mnie nie lada wyzwaniem, a co dopiero coś przy nich grzebać. Poza tym spotkałam się z opinią że wysuszają oko.

ODPOWIEDZ
meble do sypialni meble do kuchni meble do salonu meble do jadalni stół drewniany nowoczesny stoły z litego drewnastoły z litego drewna dębowego stół dębowy nowoczesny drogie łóżka stolik kawowy stół dębowy rozkładany