spokojne wakacje

Pomysły na wspólne spędzanie czasu z dziećmi.

Re: spokojne wakacje

Postprzez tomek213 » 17 wrz 2017, o 09:08

a co to są za wakacje

Postprzez kasiunia » 20 wrz 2017, o 07:07

Powiem tak , zawsze mam spokojne wakacje ,bo sami je sobie organizujemy,W 90 % wyjazdy wakacyjne organizujemy sobie sami ; nie dość ,że są dużo ciekawsze to jeszcze są dużo tańsze.Załatwiamy samolot i noclegi i wio na plażę :) .Staramy się zawsze by nie przepłacać i to począwszy od ceny zakupu samolotu po opłaty parkingowe na lotnisku kończąc. Szukając taniego parkingu w Balicach (bo z tego lotniska najczęściej korzystamy) skorzystaliśmy z oferty - https://parkujgo.pl/cennik-parking-balice.html . Wszystko w największym porządku i tanio. pzdr
kasiunia
Dyskutant

Postprzez Sara66 » 23 wrz 2017, o 22:18

Jak chcecie spędzić fajne i właśnie spokojne wakacje z dziećmi w Polsce to myślę, że Ośrodek Debrzyno będzie idealny debrzyno.com.pl. My tam jeździmy z dzieciakami już od jakiegoś czasu i za każdym razem wszyscy są tak samo zadowoleni :)
Sara66
Dyskutant

Postprzez mamakaroliny » 24 wrz 2017, o 13:18

Dla mnie spokojne wakacje to poza sezonem, zazwyczaj wybieramy koniec wrzesnia na podróż. W tym roku bedzie to Maroko http://www.maroko-wycieczki.pl/ Ze stronki dowiedziałam się duzo praktycznych rzeczy o których warto wiedzieć przed wylotem do tego kraju. Mam nadzieje ze bedzie super, był ktoś?
mamakaroliny
Nowy użytkownik

Postprzez stayoss » 28 wrz 2017, o 19:51

A czy Waszym zdaniem taka wycieczka do Paryża jest warta uwagi? Moim zdaniem to może być naprawdę dość dobra opcja, ale jeszcze się waham...
Tylko słabi ludzie obwiniają za swoje problemy innych. Silni obwiniają siebie
stayoss
Nowy użytkownik

Postprzez Sara66 » 6 paź 2017, o 00:29

Jak spokojne wakacje to może dolny Śląsk? My tam byliśmy i bardzo nam się podobało :) Jeśli chodzi o sprawdzony nocleg, to zdecydowanie apartamenty Kudowa-Zdrój na ul 1 maja. Bardzo komfortowe i w super lokalizacji :)
Sara66
Dyskutant

Poprzednia strona

Powrót do Czas wolny