pomoc świadkowej

Pomysły na wspólne spędzanie czasu z dziećmi.

pomoc świadkowej

Postprzez sandrunka » 24 wrz 2017, o 16:56

Witajcie, mój najlepszy przyjaciel niedługo bierze ślub, jest to dla mnie bardzo ważna uroczystość, ponieważ dziewczyna, którazostanie jego żoną jest wspólna przyjaciółka z młodych lat. Zostałam również wybrana jako ich świadkowa, w związku z czym muszę zająć się bardzo wieloma sprawami zaczynając od wieczoru kawalersko-panieńskiego kończąc na wyborze strojów dla państwa młodych a w zasadzie pomocy. Sprawę sukni Panny Młodej mamy już w sumie załatwioną, problem pojawia się jednak w przypadku garnituru dla Pana Młodego gdyż z uwagi na swoje zawodowe zobowiązania nie znaduje kompletnie czasu na pójście do sklepów. Poprosił mnie nawet wczoraj abysmy zamówili coś przez internet, początkowo byłam przeciwna jednak przejrzałam kilka stron internetowych i tak natrafiłam na https://www.lancerto.com/kolekcje/slub.html , gdzie spodobało mi się kilka modeli, niestety ale nigdy wcześniej nie zamawiałam nic z tej firmy, i wolę się nieco upewnić. Czy ktoś z Was zamawiał coś od nich? Czy w razie czego bez żadnych problemów wymieniają konkretne modele? Który z nich jest Waszym zdaniem najładniejszy?
sandrunka
Nowy użytkownik

Re: pomoc świadkowej

Postprzez magda86 » 24 wrz 2017, o 19:57

byłam kiedyś świadkową i garnitur kupował sobie sam pan mlody
Cos widzę, że za bardzo dajesz się wykorzystywać
magda86
Dyskutant

Powrót do Czas wolny