pomoc świadkowej

Pomysły na wspólne spędzanie czasu z dziećmi.
sandrunka
Nowy użytkownik

pomoc świadkowej

Post autor: sandrunka » 24 wrz 2017, o 16:56

Witajcie, mój najlepszy przyjaciel niedługo bierze ślub, jest to dla mnie bardzo ważna uroczystość, ponieważ dziewczyna, którazostanie jego żoną jest wspólna przyjaciółka z młodych lat. Zostałam również wybrana jako ich świadkowa, w związku z czym muszę zająć się bardzo wieloma sprawami zaczynając od wieczoru kawalersko-panieńskiego kończąc na wyborze strojów dla państwa młodych a w zasadzie pomocy. Sprawę sukni Panny Młodej mamy już w sumie załatwioną, problem pojawia się jednak w przypadku garnituru dla Pana Młodego gdyż z uwagi na swoje zawodowe zobowiązania nie znaduje kompletnie czasu na pójście do sklepów. Poprosił mnie nawet wczoraj abysmy zamówili coś przez internet, początkowo byłam przeciwna jednak przejrzałam kilka stron internetowych i tak natrafiłam na https://www.lancerto.com/kolekcje/slub.html , gdzie spodobało mi się kilka modeli, niestety ale nigdy wcześniej nie zamawiałam nic z tej firmy, i wolę się nieco upewnić. Czy ktoś z Was zamawiał coś od nich? Czy w razie czego bez żadnych problemów wymieniają konkretne modele? Który z nich jest Waszym zdaniem najładniejszy?

magda86
Nowy użytkownik

Re: pomoc świadkowej

Post autor: magda86 » 24 wrz 2017, o 19:57

byłam kiedyś świadkową i garnitur kupował sobie sam pan mlody
Cos widzę, że za bardzo dajesz się wykorzystywać

kolis
Nowy użytkownik

Post autor: kolis » 25 paź 2017, o 19:52

Świadków nie bierze się po to, by nimi się wysługiwać. Mają pomóc, ale bez przesady. Moja świadkowa pomagała przy prezentach, przy welonie i przy podpinaniu koła przed pierwszym tańcem.

maminka
Nowy użytkownik

Post autor: maminka » 11 gru 2017, o 07:25

Mi świadkowała przyjaciółka i bardzo pomagała i służyła radą w wielu kwestiach. Nawet zaproszenia na wesele sama znalazła https://rozsadnepannymlode.pl/ Wybrałyśmy szare z brylancikiem z delikatną ozdobą. Bardzo ładne. Od razu też wybrałyśmy dekoracje stołu, wybór bardzo duży, a i ceny niewysokie.

ODPOWIEDZ
meble do sypialni meble do kuchni meble do salonu meble do jadalni stół drewniany nowoczesny stoły z litego drewnastoły z litego drewna dębowego stół dębowy nowoczesny drogie łóżka stolik kawowy stół dębowy rozkładany