Prezent na mikolajki

Pomysły na wspólne spędzanie czasu z dziećmi.
nessi
Nowy użytkownik

Prezent na mikolajki

Post autor: nessi » 3 gru 2017, o 19:49

Czego sie spodziewacie od swoich mezyczyzn? Oraz co chcialbyscie dostac :)

eliz
Nowy użytkownik
Kontakt:

Re: Prezent na mikolajki

Post autor: eliz » 4 gru 2017, o 10:36

my, jak co roku, pytamy siebie nawzajem co chcielibyśmy dostać żeby potem nie było rozczarowania:) lubię robić prezenty a jeśli wiem że coś się komuś przyda to sprawia mi to podwójną radość. mój P. zażyczył sobie ciepłą czapkę i szalik, a do tego dokupię mu rękawiczki, natomiat ja podrzuciłam mu stronę ezegarek i powiedziałam "wybierz coś w czym będę ci się podobać" nie mogę się doczekać co wybierze:D

lillou
Dyskutant

Post autor: lillou » 6 gru 2017, o 11:48

Dostałam nową suszarkę od babyliss, tą z czujnikiem temperatury, która sama dopasowuje tak temperaturę żeby nie przegrzewać włosów, cudeńko :) jest cicha i wygląda ślicznie, najlepszy prezent ever :)

minion
Nowy użytkownik

Post autor: minion » 6 gru 2017, o 19:12

Bardzo ciekawy temat, szczegolnie dla mnie poniewaz nie wiem jeszcze na co sie zdecydowac. Jestem w zwiazku ze swoja dziewczyna od ponad roku .. doszedlem ostatnio do wniosku, ze nasze zycie seksualne stalo sie jakies monotonne. Niby poruszalismy ten temat kilka razy ale nie wiele to zmienilo. Zastanawiam sie czy nie pojsc na calosc z upominkiem na Mikolajki .. chodzi mi po glowie kupienie jakiegos seksownego zestawu bielizny. Moze dzieki temu jakos bardziej to otworzy nasze relacje ;) Pytanie do pan .. gdzie szukac takich kompletow? Duzy wybor widzialem na stronie marki Obssesive - https://obsessive.com/pln_pl/produkty/k ... /mikolajki nawet maja specjalna oferte przygotowana na ta okazje. Doradzcie prosze co zrobic. Pozdrawiam cieplo
Ostatnio zmieniony 13 gru 2017, o 09:16 przez minion, łącznie zmieniany 1 raz.

Inatka93
Nowy użytkownik

Post autor: Inatka93 » 7 gru 2017, o 13:10

Hm, ja też długo szukałam prezentu pod choinkę, aż natrafiłam na stronę www.listymikolaja.pl, na której możliwe jest zamówienie specjalnego wideo,w którym Święty Mikołaj zwraca się do dziecka ;P . To naprawdę fajna atrakcja, która pozwoli na nowo pokochać Gwiazdora. Nie spodziewałam się też, że personalizowanie takiego filmiku może być takie zabawne. Moja ukochana księżniczka będzie szczęśliwa, oglądając go. :D

klara
Nowy użytkownik

Post autor: klara » 7 gru 2017, o 19:40

Szczerze to nie wiem :)

dzoana
Nowy użytkownik

Post autor: dzoana » 8 gru 2017, o 17:49

to ja się pochwalę! dostałam od mojego mężczyzny zestaw kosmetyków whamisa i piękną czerwoną różyczkę a jemu kupiłam nową bluzę i ulubione czekoladki które w końcu skonsumowaliśmy razem przed TV :D u nas mikołajki od kiedy pamiętam owiane są wieeelką tajemnicą :D ale nie podpytujemy się nawzajem tylko zawsze wszystko wychodzi tak spontanicznie :)

joanna
Nowy użytkownik

Post autor: joanna » 9 gru 2017, o 14:57

Ja dostałam tylko czekoladę bo prawdziwy mikołaj ma przyjść dopiero w wigilię więc czekam

agnessska
Nowy użytkownik

Post autor: agnessska » 10 gru 2017, o 14:46

Ja dostalam moja wymarzona paletke cieni do powiek z Alilli :D dluuuugo sie zbieralam do jej zakupu a tu niespodzianka <3 no przecudowna jest.

nancy12
Dyskutant

Post autor: nancy12 » 15 gru 2017, o 17:59

my na mikołajki co roku bardzo symbolicznie, bo przeciez za chwile znowu świeta i znowu prezenty ;p ja zamówiłam krzyskowi spinki do mankietow z galante.pl w ksztalcie ciezarkow bo ostatnio chce wrocic do formy, a mi mikołaj przyniosł ukochane perfumy - zapomnialam o tym zapachu bo od roku uzywam nowych. prezenty trafione!

ODPOWIEDZ
meble do sypialni meble do kuchni meble do salonu meble do jadalni stół drewniany nowoczesny stoły z litego drewnastoły z litego drewna dębowego stół dębowy nowoczesny drogie łóżka stolik kawowy stół dębowy rozkładany