Czy te kosmetyki rzeczywiscie sa skuteczne?

Pomysły na wspólne spędzanie czasu z dziećmi.

Re: Czy te kosmetyki rzeczywiscie sa skuteczne?

Postprzez lorem » 13 sie 2017, o 12:02

Dzięki za porady zobaczymy, czy faktycznie działają! :)
lorem
Nowy użytkownik

Postprzez marrysia » 17 sie 2017, o 07:23

A ja z kolei mam do Was pytanie natury "kosmetycznej" i mam nadzieję,że mi pomożecie w moim dylemacie. Mianowicie, zastanawiam się, czy warto korzystać z metody strobingu. Namawia mnie do tego koleżanka, trochę poszperałam w internecie i znalazłam między innymi ten artykuł - https://lirene.pl/konturowanie-twarzy-i-zachwycajacy-strobing-make-up//. Wynika z niego, że strobing to nic innego jak makijaż polegający wyłącznie na użyciu rozświetlacza. Jak myślicie, to korzystna metoda? Próbowałyście jej kiedyś? Z chęcią poznam Wasze opinie na ten temat.
marrysia
Dyskutant

Postprzez terpi » 25 sie 2017, o 09:07

Nie wiem jak te ale fresh&natural http://freshandnatural.pl/pl/produkty/ które ja kupuję na pewno są skuteczne, przekonałam się do nich już jakiś czas temu i jak dotąd nie znalazłam żadnych które by im dorównały.
terpi
Dyskutant

Postprzez denon147 » 25 sie 2017, o 10:37

Ja uwielbiam kosmetyki naturalne, moja skóra również :)
Słuchawki bezprzewodowe, a może głośniki? Zapoznaj się z szeroką ofertą naszego sklepu.
http://salonydenon.pl/
denon147
Nowy użytkownik

Postprzez nancy12 » 25 sie 2017, o 21:30

a co stosujecie do codziennej pielęgnacji stóp? mam zawsze po lecie bardzo szorstkie i ciężko w sumie się pozbyć tego naskórka... kosmetyczka podsunęła mi maść do stóp z echinaceą, którą ma u siebie z kerpro.pl więc po wakacjach ruszam z kuracją. może jakieś domowe maseczki dodatkowo byłyby fajne - macie jakieś sprawdzone?
nancy12
Dyskutant

Postprzez lader » 3 wrz 2017, o 18:21

A czy np. takie kosmetyki naturalne są według Was dobrym rozwiązaniem? Ja się właśnie poważnie nad tym zastanawiam...
Każdy dzień jest nowym i cudownym złudzeniem.
lader
Nowy użytkownik

Postprzez Wiktoria56 » 4 wrz 2017, o 08:36

Jeśli chodzi o pielęgnację skóry twarzy, ostatnim moim odkrycie jest zestaw NovAge True Perfection z oriflame http://orikosmetyki.pl/. Wspaniale nawilża i napina skórę. On jest dość drogi, ale przy oriflame rejestracji , można dostać spory rabat. ;)
Wiktoria56
Dyskutant

Postprzez violka » 12 wrz 2017, o 08:28

No tak, trudno zaprzeczyć że naturalne kosmetyki są lepsze. Ja mam teraz fajne cienie mineralne do powiek Alilla, są bez parabenów silikonów i konserwantów co mnie przekonało a do tego nie uczulają. A poza tym mają przepiękne opakowania, kolory i niesamowicie dobrze się trzymają
violka
Nowy użytkownik

Postprzez Kasia89 » 13 wrz 2017, o 07:35

Jak nie ma się problemów z cerą to nawet nie trzeba patrzeć w stronę kosmetyków, które uczulają. Ja mam na przykład dość wrażliwą skórę. Już jako dziecko miałam z nią problemy i chodziłam z nią do dermatologa. Teraz wydaje się jakby mi przeszło. Znaczy używam zwykłych kosmetyków, a nie tych dla alergików. Jak na www.schorowani.pl/jak-pieknie-wygladac/ piszą każda kobieta chce pięknie wyglądać. Dlatego też nakładam codziennie makijaż. I jak do tej pory odkąd zaczęłam się malować nie miałam żadnych większych problemów ze skórą.
Kasia89
Dyskutant

Postprzez długowłosa » 13 wrz 2017, o 23:42

Na każdego działa co innego, musisz sama przetestować czy na Ciebie działają
długowłosa
Nowy użytkownik

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Czas wolny