Co sądzicie o tatuażach?

Pomysły na wspólne spędzanie czasu z dziećmi.
Vopava
Nowy użytkownik

Co sądzicie o tatuażach?

Post autor: Vopava » 13 lut 2017, o 16:03

Cześć Wszystkim.

Jak w temacie - czy jesteście w stanie mi doradzić coś sprawdzonego w kwestii tatuaży? Ja się właśnie w chwili obecnej zastanawiam czy np. to studio tatuażu z Warszawy jest warte uwagi http://houseofink.pl/ Co o tym sądzicie?

Awatar użytkownika
LaoLao
Nowy użytkownik

Re: Co sądzicie o tatuażach?

Post autor: LaoLao » 22 lut 2017, o 20:59

Ja lubię tatuaże :)
Nikt jej w życiu nie uderzył, ale słowa też potrafią ranić...

Awatar użytkownika
roxie8
Nowy użytkownik

Post autor: roxie8 » 2 mar 2017, o 22:05

Mi się one niezbyt podobja.
Ale nie można ciągle martwić się, że umrzesz. Jeżeli będziesz tak robił, to już umarłeś.

kokksd59
Nowy użytkownik

Post autor: kokksd59 » 5 mar 2017, o 13:18

Ja kiedyś chciałem mieć tatuaż ale zrezygnowałem z tego pomysłu

Justysia90
Dyskutant

Post autor: Justysia90 » 23 sie 2017, o 11:14

Tatuaż to musi być dla każdego indywidualna, przemyślana sprawa. Można go sobie zrobić z różnych powodów, jako bunt, jako próba wyrażenia siebie, jako próba zaimponowania w środowisku i wśród znajomych. Treść tatuażu jak najbardziej przemawia do innych ludzi, może to być niewinny, mały motylek, może też być to cała seria tatuaży np.na całej ręce. Smok na pewno będzie mówił o sile i mocy właściciela, natomiast motylek będzie symbolizował wolność, niezależność. Z tego co słyszałem o znajomych to w Warszawie warto udać się do studia http://www.azazel.pl/mokotowska/

Kluska22
Nowy użytkownik

Post autor: Kluska22 » 8 sty 2018, o 00:54

Ja zrobiłam tatuaż w salon tatuażu warszawa Mają tam prawdziwych profesjonalistów i nie ma obaw ze coś mogą zrobić tak jak nie trzeba - oni się znają na rzeczy.

Tośka
Nowy użytkownik

Post autor: Tośka » 12 sty 2018, o 23:38

Ja uważam że są super jeśli są robione rozsądnie i z głową. Bo nie raz się spotkałam już z tym że ludzie nie myślą lecą do pierwszego lepszego studia a potem są problemy. Nie muszę daleko szukać. Moja kuzynka ostatnio chodziła na zabiegi Disovery Pico laser - Klinika Miracki bo chciała tanio no i wyszła plama a nie tatuaż

Awatar użytkownika
MarDeb
Dyskutant
Kontakt:

Post autor: MarDeb » 13 sty 2018, o 17:53

Jedyne co mogę doradzić to ich nie robić. Nawet krwi nie można potem oddać, aby komuś pomóc.
Wyłącz komputer. Zagraj z dzieckiem offline.

ODPOWIEDZ
meble do sypialni meble do kuchni meble do salonu meble do jadalni stół drewniany nowoczesny stoły z litego drewnastoły z litego drewna dębowego stół dębowy nowoczesny drogie łóżka stolik kawowy stół dębowy rozkładany