Gdzie kupię dobry samochód?

Pomysły na wspólne spędzanie czasu z dziećmi.

Gdzie kupię dobry samochód?

Postprzez kassak20 » 30 mar 2017, o 13:01

Chcesz zmienić samochód na nowy i zależy ci na tym aby był tani i niezawodny? Jeśli odpowiedź na to pytanie brzmi tak, to koniecznie odwiedź salon forda warszawa, gdzie w ofercie są używane samochody, które wyglądają jakby dopiero wyjechały od producenta. Nie warto czekać, sprawdź jakie mają samochody i wybierz coś dla siebie!
kassak20
Nowy użytkownik

Re: Gdzie kupię dobry samochód?

Postprzez marrysia » 24 kwi 2017, o 09:52

A może lepiej wynająć samochód? Ja tak zrobiłam i nie żałuję. Prowadzę drobną działalność gospodarczą i często podróżuję służbowo, czasami mam taki dzień, że jeżdzę samochodem po stolicy i 4-5 okolicznych miastach. Wiadomo, auto firmowe powinno być prestiżowe, ale nie stać mnie na kilkuletnie, wyposażone we wszystkie technologiczne gadżety, auto. Postanowiłam więc wypożyczyć samochód i znalazłam wypożyczalnię w Markach pod Warszawą - http://www.best-rent.pl/wynajem-dlugoterminowy-warszawa-samochodu. Możecie wejść na ich stronę i poczytać, mają szeroką flotę samochodów, od nissanów po peaugoty.
marrysia
Dyskutant

Postprzez terpi » 25 maja 2017, o 10:10

Kupić można wszędzie i to żadna sztuka, sztuka to potem nie wydawać za dużo na paliwo bo benzyna nadal droga. Dlatego ja się skusiłam na zestaw Optima, można taki zamontować w jednym z tych warsztatów http://optimagas.com/znajdz-najblizszy-warsztat a warto bo koszt montażu szybko się zwraca.
terpi
Dyskutant

Postprzez DanielaMT77 » 6 cze 2017, o 08:41

NIe mam pojęcia gdzie kupisz dobry samochód, na rynku jest wiele używanych aut, które bardzo ciężko osądzić czy są warte zakupu. Mogę polecić za to miejsce gdzie kupicie porządy motocykl. Jest to salon motohangar w Warszawie http://motohangar.pl/dealer-suzuki/ , fachowe doradztwo i duży wybór ;)
DanielaMT77
Nowy użytkownik

Postprzez arturplo4 » 12 cze 2017, o 13:04

Bardzo ciekawa oferta, lubię fordy, jest to jedna z marek które lubię ;)
arturplo4
Nowy użytkownik

Postprzez monikabert90 » 2 lip 2017, o 10:46

Jestem takiego samego zdania jak marrysia - czasami bardziej opłaca się wynająć samochód. My teraz wybieramy się na wakacje i będziemy wypożyczać Pegeuota 308 z Wypożyczalni Samochodów Fat Car z Poznania. Oferują naprawdę niezłe ceny i mają wygodny system rezerwacji auta on-line ;)
monikabert90
Nowy użytkownik

Postprzez Kasia89 » 7 lip 2017, o 13:34

Moim zdaniem dobry samochód używany można dostać w salonie samochodowym. Jak tam się kupi taki samochód dwu - trzy letni to wiadomo, że jest cały sprawny. Do tego wiadomo także, że wszystkie części są oryginalne. Taki samochód jest w pełni sprawny. A i dostaje się chyba na niego jakąś gwarancję. Ale mimo, to że auta są naprawdę sprawne to z https://www.gothaer.pl/pl-dla-ciebie-pr ... podstawowy wykupiłabym ubezpieczenie assistance. Choć akurat te ubezpieczenie kojarzy mi się z samochodami, które są po przejściach i spodziewamy się po nich jakiejś awarii. Ale czasem samochód może być zepsuty nie z naszej winy i nie z winy stanu technicznego samochodu. Ktoś wjedzie w samochód i już potrzeba samochodu zastępczego. Po to właśnie wykupuje ubezpieczenie assistance. A i jednak jak gdzieś wyjeżdżam w obrębie naszego kraju to jestem za tym aby brać własny samochód. Dopiero kiedy jadę gdzieś za granicę to samochód wynajmuję.Mimo wszytsko uważam co swoje to swoje i jestem za tym aby dam gdzie mogę jeżdżę własnym samochodem
Kasia89
Dyskutant

Postprzez lomener » 11 lip 2017, o 14:10

Najlepszy samochód kupisz na pewno prosto z salonu :P
lomener
Nowy użytkownik

Postprzez jjusti18 » 14 lip 2017, o 07:11

Samochód można kupić praktycznie wszędzie. Podstawową rzeczą jest, żeby dobrze go sprawdzić. Na internecie możecie znaleźć wiele przydatnych wskazówek, czego sama się przekonałam. Zresztą zobaczcie chociaż tutaj https://nocar.pl/blog/o-co-pytacie-w-ne ... y-samochod . Artykuł wydaje się być całkiem ciekawy i posiada cenne wskazówki, dlatego planuje sama zapoznać się z nimi.
jjusti18
Nowy użytkownik

Postprzez rozgofsgi000 » 14 lip 2017, o 13:27

Dobry samochód to kupisz jedynie w salonie. Używane zawsze mają jakieś wady już wypracowane.
rozgofsgi000
Nowy użytkownik

Następna strona

Powrót do Czas wolny