spokojne wakacje

Pomysły na wspólne spędzanie czasu z dziećmi.
sabina
Nowy użytkownik

spokojne wakacje

Post autor: sabina » 2 kwie 2017, o 14:12

Chyba się starzeję. Już po tygodniu wakacji ciągle myślę co się dzieje w domu. Czy coś nie zawiało, zalało, albo jakiś bezdomny postanowił sobie u mnie pomieszkać. Blisko mojej posesji są działki a na nich ciągle ktoś się włamuje. Zastanawiam się nad montażem systemu kamer albo jakiegoś alarmu. Z drugiej strony słyszałam ze złodzieje najczęściej wybierają obiekty monitorowane, lub te z alarmem. Znajoma jak założyła kamery i alarm to po miesiącu złodziej włamał się by tylko to ukraść. Może pomożecie mi by coś wybrać "dyskretnego" https://www.leroymerlin.pl/zabezpieczen ... a1135.html .

Patrycja
Nowy użytkownik

Re: spokojne wakacje

Post autor: Patrycja » 4 kwie 2017, o 10:31

a jakie wakacje są spokojne

babikjan
Nowy użytkownik

Post autor: babikjan » 6 kwie 2017, o 11:47

Zazwyczaj jak jadę gdzieś dalej i na dłużej to zostawiam klucze i opiekę nad domem komuś ze znajomych lub z rodziny i nie muszę niczym się martwić :)

Awatar użytkownika
krystian98
Nowy użytkownik

Post autor: krystian98 » 8 maja 2017, o 16:00

Popieram poprzednika w 100% :)
Clary nie rozumiała, dlaczego Jace patrzył na nią w ten sposób. Czyżby jej urwana noga leżała po drugiej stronie parkingu w kałuży krwi?

engii5
Nowy użytkownik

Post autor: engii5 » 9 maja 2017, o 14:30

czasem proste rozwiązania są najlepsze. szczerze powiedziawszy z kamerami w domu chyba czulabym się jak w big brotherze

monimm82
Nowy użytkownik

Post autor: monimm82 » 12 maja 2017, o 13:11

Też uwielbiam spokój na wakacjach jednak trzeba sobie trochę rozrywki także dostarczyć. Trzeba wszystko oczywiscie odpowiednio zbilansować. Polecam wam w takim przypadku urlop na teneryfie. Piękne spokojne plaże na pierwszy tydzien, a na drugi zwiedzanie i parki rozrywki. Dobrze jest też wynająć tam samochód do zwiedzania wyspy http://happyapartmentstenerife.com/pl/z ... amochodem/

Awatar użytkownika
nattek
Nowy użytkownik

Post autor: nattek » 15 maja 2017, o 19:18

Super pomysłem według mnie są takie obozy Bułgaria :)
Wolność to stan umysłu.

pefka
Nowy użytkownik

Post autor: pefka » 17 maja 2017, o 16:46

A może rejs po Karaibach? Raczej nie jest to ekstremalna wycieczka :)

Pyszałka
Dyskutant

Post autor: Pyszałka » 20 maja 2017, o 12:57

Jesli to mają być rodzinne wakacje to raczej rejs po Karaibach nie jest najlepszym pomysłem. Ja się wybieram na rodzinny urlop nad morzem do Primavera w Jastrzębiej Górze. Dostępny jest tam pakiet https://www.primaveraspa.pl/cennik-paki ... orze-2017/ - wybieram się już po zakończeniu roku szkolnego czyli 24 czerwca. Dzieciaki już nie mogą doczekać się wyjazdu. Na miejscu czeka na nie wiele atrakcji między innymi park wodny, basen zewnętrzny, drewniane place zabaw, playland (z konstrukcją zabawową, małpim gajem oraz ścianką wspinaczkową), mini-przedszkole i mini-zoo a także salon gier.

felka56
Nowy użytkownik

Post autor: felka56 » 23 maja 2017, o 08:05

klucze rodzinie i sprawa zalatwiona

ODPOWIEDZ
meble do sypialni meble do kuchni meble do salonu meble do jadalni stół drewniany nowoczesny stoły z litego drewnastoły z litego drewna dębowego stół dębowy nowoczesny drogie łóżka stolik kawowy stół dębowy rozkładany