Odpowiednie buty na komunię

Pomysły na wspólne spędzanie czasu z dziećmi.
Dominicka
Nowy użytkownik

Odpowiednie buty na komunię

Post autor: Dominicka » 3 kwie 2017, o 21:31

Witajcie. W tym roku będziemy mieć komunię. Zastanawiam się właśnie nad zakupem obuwia. Wiem, że jeszcze trochę czasu zostało jednakowoż liczę na jakieś wyprzedaże lub promocje, a nawet jeśli się nie trafią to po prostu wolę dokonywać wyboru na spokojnie a nie pod wpływem presji tego, że trzeba (bo najczęściej takie moje zakupy są nietrafione). Chciałam na początku kupić coś na niskim obcasie, w jakimś neutralnym kolorze. Jednak w trakcie poszukiwań strasznie spodobał mi się jeden model, znaleziony na http://www.kazar.com/pl/sklep/kobieta/buty/peep-toe Chodzi mi dokładnie o złoty model Nikola. Generalnie nie muszą to być te konkretnie buty, podoba mi się po prostu model - a Wam? No i pytanie najważniejsze czy takie buty będą się nadawać na taką uroczystość? Wydaje mi się, że spokojnie mogłabym je później wykorzystać do innych "zestawień", a to tez dla mnie argument nie do przebicia. Może któraś ma podobną parę i mogłaby napisać czy wygodnie się w takich butach chodzi?

Patrycja
Nowy użytkownik

Re: Odpowiednie buty na komunię

Post autor: Patrycja » 4 kwie 2017, o 10:32

buty to tylko białe są

Awatar użytkownika
dergemsgran
Nowy użytkownik

Post autor: dergemsgran » 5 kwie 2017, o 12:15

Czemu nie? :) Moim zdaniem świetne buty, ale to ty musisz się w nich dobrze czuć.
Zobacz co będzie najskuteczniejsze przeciw zmarszczkom śmiechowym

Mifaza
Nowy użytkownik

Post autor: Mifaza » 18 kwie 2017, o 06:49

Szczerze? Te buty damskie prędzej nadają się na wesele niż na komunię... Komunia to święto dziecka i to do tego poważne. Powinnaś ubrać się z klasą i skromnie - takie jest moje zdanie. Ja na komunię chrześnicy zamierzam ubrać takie beżowe szpilki z Azaway, o ile będzie ładna pogoda. W żadne złoto, srebro lub czerwień się nie bawię, bo nie chcę niepotrzebnie skupiać na sobie uwagi.
Załączniki
4450000176391_1.jpg
4450000176391_1.jpg (44.47 KiB) Przejrzano 667 razy

Justysia90
Dyskutant

Post autor: Justysia90 » 11 wrz 2017, o 07:38

A co myślicie o butach na platformie? Moim zdaniem buty na platformach będą z pewnością hitem roku 2017. W artykule znajdującym się na stronie http://www.goodwear.pl/ znalazłam artykuł, który mówi, że platforma jest stosunkowo specyficzną podeszwą. Obuwie na platformach nie ustępuje komfortem noszenia butom na płaskim obcasie, do tego są one bardzo kobiece i stabilne. Mogą je wybrać niskie kobiety, gdyż dodają wzrostu. Na ten sezon projektanci zaproponowali bardzo różne podeszwy: gumowe, aksamitne, korkowe, skórzane. Panie będą mogły wybierać wśród gładkich wzorów, ozdobionych kwiatkami, gładkimi a bardzo błyszczącymi.

Angie88
Nowy użytkownik

Post autor: Angie88 » 14 wrz 2017, o 08:51

Uważam, że dzieci na komunie powinny być ubrane ładnie i schludnie, ale nie o modę tutaj chodzi. Koleżanka poleciła mi zakup bucików komunijnych dla córki online https://www.ministore.pl/ Buciki wygodne, eleganckie, odpowiednie na taką okazję.

ODPOWIEDZ
meble do sypialni meble do kuchni meble do salonu meble do jadalni stół drewniany nowoczesny stoły z litego drewnastoły z litego drewna dębowego stół dębowy nowoczesny drogie łóżka stolik kawowy stół dębowy rozkładany