Aranżacja mieszkania

Pomysły na wspólne spędzanie czasu z dziećmi.
szczeppa77
Dyskutant

Aranżacja mieszkania

Post autor: szczeppa77 » 29 kwie 2017, o 22:15

Szukasz ciekawego pomysłu na odmianę wnętrza swojego mieszkania? A zastanawiałaś sie może nad tym aby przykleić na ściany fototapety 3d? Moga one w świetny sposób odmienić wnętrze a do tego optycznie je powiększyć. Odwiedź sklep fototapety24.net i wybierz cos dla siebie. Wybór maja ogromny!

marrysia
Dyskutant

Re: Aranżacja mieszkania

Post autor: marrysia » 5 maja 2017, o 12:08

A ja niedawno z mężem remontowałam mieszkanie i muszę się Wam przyznać, że nic się tak nie sprawdza (przynajmniej w moim mieszkaniu) jak styl skandynawski. Chodzą głosy, że podobno odchodzi do lamusa, ale jest wręcz przeciwnie. Po znajomych wiem, że styl skandynawski cały czas jest w modzie. Moja natura jest pragmatyczna i myślę, że przede wszystkim do takich osób jest kierowany ten styl. Niewielkim kosztem (białe ściany plus drewniane meble) daje bowiem jasne i przestronne wnętrze. Dodatkowo zyskujemy przestrzeń, a to dla mnie bardzo ważne. Możecie wierzyć lub nie, ale styl skandynawski sprawdza się równie dobrze w domach, jak i mieszkaniach. Jakby ktoś był zainteresowany takim stylem, mogę mu polecić farbę Nobilesa - Nobiles Biała Plus. Nadaje się idealnie do stylu skandynawskiego, zainteresowani znajdą go tutaj - http://nobiles.pl/produkty/sciany-i-sufity/. Można malować tą farbą zarówno ściany, jak i sufity, ja z niego korzystałam podczas remontu i jestem zadowolona.

Justysia90
Dyskutant

Post autor: Justysia90 » 22 maja 2017, o 12:10

Fototapety 3d są super. Zdecydowałam się położyć taką tapetę na w swojej sypialni i teraz ten pokój stał się wyjątkowy. Chcąc pomalować pozostałą część pokoju zastanawiałam się jaki kolor będzie najlepszy. Musiałam znaleźć takie rozwiązanie, aby wszystko pasowało do mojej nowej tapety. W internecie znalazłam stronę https://www.dulux.pl/pl/wskazowki-i-por ... -aranzacji Tutaj inspiracji i gotowych projektów jest mnóstwo. Są też artykuły w których opisane są porady odnośnie remontu i pokazane najmodniejsze kolory tego sezonu. Dodatkowo co w moim przypadku okazało się bezcenne na stronie dostępne jest narzędzie Dulux Visualizer. Jest to rewolucyjne narzędzie, z pomocą którego pomalujesz wirtualnie ściany w Twoim pokoju używając tabletu lub smartfona. Aplikacja jest wyjątkowo łatwa w obsłudze, a efekt zaskakujący, podgląd na żywo pokazuje ściany Twojego pokoju w wybranych przez Ciebie kolorach. Gdy już wybierzesz idealny kolor, aplikacja pomoże Ci zacząć remont. Z jej pomocą znajdziesz sklep, więc Twoje projekty staną się rzeczywistością w mgnieniu oka.

diqens21
Nowy użytkownik

Post autor: diqens21 » 23 maja 2017, o 07:32

Ja gorąco polecam zrobić sobie jedną ze ścian w imitację starych cegieł

felka56
Nowy użytkownik

Post autor: felka56 » 23 maja 2017, o 08:01

mnie się bardzo podobają fototapety

Pyszałka
Dyskutant

Post autor: Pyszałka » 28 maja 2017, o 11:48

Mi się podobają wnętrza nowoczesne i urządzone skromnie. Zastanawiam się, czy przy kolejnym remoncie nie zdac się na pomoc architekta przy urządzaniu mieszkania. Przeglądałam rózne realizacje i bardzo podobają mi sie projekty z biura MO Architekci http://www.mo-architekci.pl/ . Doskonale dobierają kolory, meble, dodatki - wszystko stanowi spójną całość.

julitka11
Dyskutant

Post autor: julitka11 » 27 lip 2017, o 12:32

Ja sama mam w kuchni fototapetę . Nie byłam do końca przekonana , ale jak już zobaczyłam efekt końcowy to żałuję , że wcześniej się nie odważyłam :) Ja wybrałam taki wzór bo uwielbiam kawę :) Ja kupiłam w sklepie Foteks bo jest duży wybór nie tylko fototapet ale też obrazów na płótnie, plakatów itp . Sprawdźcie na stronie , a może i wam się coś spodoba .
Załączniki
thumb (5).jpg
thumb (5).jpg (27.39 KiB) Przejrzano 817 razy

Ivanka
Nowy użytkownik

Post autor: Ivanka » 8 sie 2017, o 10:54

Aranżacja mieszkania nie musi być ani zbyt kosztowna ani zbyt rewolucyjna.Wystarczy niekiedy zmienić jakiś mały element jak np. rolety w oknach by całe wnętrze wyglądało nowocześnie,świeżo i stylowo.Warto wejść na http://intech-krakow.pl/produkty/przeslony-zewnetrzne
i więcej na ich temat poczytać.Warto wiedzieć jakie są najlepsze jakie jest ich zastosowania czego możemy po nich oczekiwać.
Rolety to nie tylko dekoracja to też osłona przed słońcem, a w zimie zabezpieczenie przed uciekającym z naszego domu ciepłem.
Jak się okazuje można je zastosować w każdym z naszych pomieszczeń,wystarczy tylko dobrać odpowiedni kolor,wzór.Pasują zarówno do salonów jak i pokoiku dziecięcego.

fenka
Nowy użytkownik

Post autor: fenka » 21 sie 2017, o 15:06

Może własnoręcznie projektowane firany? Myślę, że takie rozwiązanie odmieni Twoje wnętrze. Co Ty na to?

agnes123
Nowy użytkownik

Post autor: agnes123 » 11 sty 2018, o 16:57

Ivanka pisze:
8 sie 2017, o 10:54
Aranżacja mieszkania nie musi być ani zbyt kosztowna ani zbyt rewolucyjna.Wystarczy niekiedy zmienić jakiś mały element jak np. rolety w oknach by całe wnętrze wyglądało nowocześnie, świeżo i stylowo. Rolety to nie tylko dekoracja to też osłona przed słońcem, a w zimie zabezpieczenie przed uciekającym z naszego domu ciepłem. Jak się okazuje można je zastosować w każdym z naszych pomieszczeń,wystarczy tylko dobrać odpowiedni kolor,wzór.Pasują zarówno do salonów jak i pokoiku dziecięcego.
Ja znów jestem zwolenniczką rolet zewnętrznych. Szukając oryginalnego rozwiązania dla swojego mieszkania, natknęłam się na rolety z funkcją żaluzji dostępne u https://inteligentne-rolety.pl/oferta/r ... -lamelami/ - czy warto zdecydować się na ich zakup?

ODPOWIEDZ
meble do sypialni meble do kuchni meble do salonu meble do jadalni stół drewniany nowoczesny stoły z litego drewnastoły z litego drewna dębowego stół dębowy nowoczesny drogie łóżka stolik kawowy stół dębowy rozkładany