Pożyczka dla zadłużonej firmy - 10 tysięcy

Pomysły na wspólne spędzanie czasu z dziećmi.
perik
Nowy użytkownik

Pożyczka dla zadłużonej firmy - 10 tysięcy

Post autor: perik » 11 maja 2017, o 16:22

Potrzebuję pożyczki dla firmy. Jesteśmy zadłużeni, więc zależy nam by nikt nie sprawdzał nas w BIK. Pomożecie?

hortena
Dyskutant

Re: Pożyczka dla zadłużonej firmy - 10 tysięcy

Post autor: hortena » 12 maja 2017, o 08:40

Firmy pożyczkowe nie mają dostępu do BIK - a przynajmniej nie słyszałam o takich.
Jeśli pożyczka dla firmy to patrz na pewno Boss Pożyczka - max 10k na 2 lata, przy niskim RRSO.
Gdzie jeszcze? Nie znam rynku, ale w momencie, kiedy my potrzebowaliśmy środków, nikt nic więcej nie oferował.

kammil288
Nowy użytkownik

Post autor: kammil288 » 12 maja 2017, o 09:39

Jak można rozwinąć swoją działalność bez kredytu ? Jest taka opcja ! Finansowanie dla firm - świetne artykuły i porady jak zdobyć wymagane pieniądze na rozwój swojej działalności !

hortena
Dyskutant

Post autor: hortena » 13 maja 2017, o 13:11

Super, ale finansowanie nie każdy dostanie, poza tym - te środki muszą być wydatkowe w konkretny sposób, stawanie są ograniczenia, a tutaj mowa przecież o zupełnie innych tematach - swobodzie wykorzystania tych pieniędzy.

perik
Nowy użytkownik

Post autor: perik » 15 maja 2017, o 15:46

Przeliczyliśmy kilka pożyczek - faktycznie Boss Pożyczka na tle pozostałych ofert wygląda w porządku - pozytywne zaskoczenie.
RRSO jest ok. Patrzyłem kilka ofert znanych z TV. Tam te całkowite koszty były wyrażane w tysiącach procent. Masakra.

NocnaMama
Dyskutant

Post autor: NocnaMama » 15 maja 2017, o 18:49

Na pewno nie bierzcie kredytów bo to nic dobrego. W lendon mają korzystne pożyczki bo te do 2500zł są darmowe. Spłata jest łatwa i wygodna, także na ich stronie https://www.lendon.pl/ możecie spokojnie złożyć wniosek.

marrysia
Dyskutant

Post autor: marrysia » 17 lip 2017, o 11:13

Branie chwilówki, po to aby spłacić kredyt zaciągnięty gdzie indziej to kręcenie na samego siebie bata. Ja za nic, nawet jakby mi dopłacali, nie zdecydowałabym się na chwilówkę. Staram się za to oszczędzać co miesiąc, żeby mieć pieniądze na potrzebna (lub niepotrzebne :D) wydatki. A co do kredytów, to mogę podpowiedzieć jedno, na podstawie historii mego brata. Jeśli macie kilka kredytów do spłaty, to dobrze jest, jak zamienicie je na jeden, konsolidacyjny. Mój brat tak zrobił, wziął kredyt konsolidacyjny w santander banku - https://www.santanderconsumer.pl/kredyt ... jny,3.html i jakoś spłaca swoje zadłużenie. Tymczasem uciekam do pracy, trzymajcie się.

DanielaMT77
Nowy użytkownik

Post autor: DanielaMT77 » 28 lis 2017, o 20:09

Ja mogę polecić bardzo fajną pożyczkę na właśnie 10 tysięcy, ale jest to opcja pożyczek indywidualnych https://mikrorata.pl/pozyczki-przez-int ... swiadczen/ Może równiez komuś z was przyda się taka opcja kiedyś, polecam przynajmniej zaznajomić się z opisanym tematem

MacieX822
Dyskutant

Post autor: MacieX822 » 1 gru 2017, o 09:08

Jak jeszcze widzicie jakąś szanse na odbudowe to pożyczka może być jedyną opcją i może warto wziąć ją. Jednak zastanówcie się czy jest jeszcze co ratować i czy tylko nie pogłebicie swojego długu. Jezeli przekalkulujecie to to polecam ofertę od https://bosspozyczka.pl/pozyczka-dla-fi ... swiadczen/ i ich pożyczki dla firm internetowe

andrew
Nowy użytkownik

Post autor: andrew » 16 gru 2017, o 20:48

Przy 10 tys nie można mówić o zadłużeniu firmy. Gdyby dodać jedno zero to byłby problem. Myślę że sprawę może rozwiązac limit kredytowy w banku raiffeisen. To dokładnie 10 tys na bieżącą działalność firmy z możliwością zwiększenia limitu.

ODPOWIEDZ
meble do sypialni meble do kuchni meble do salonu meble do jadalni stół drewniany nowoczesny stoły z litego drewnastoły z litego drewna dębowego stół dębowy nowoczesny drogie łóżka stolik kawowy stół dębowy rozkładany