Wrocław - jaka dzielnica do zamieszkania?

Pomysły na wspólne spędzanie czasu z dziećmi.

Wrocław - jaka dzielnica do zamieszkania?

Postprzez marrysia » 5 cze 2017, o 09:24

Słuchajcie koleżanki, mam do was pytanie natury "mieszkaniowej" i liczę na Waszą pomoc. Mianowicie, szukam obecnie własnych czterech kątów we Wrocławiu i zastanawiam się, w jakiej dzielnicy warto zamieszkać. Niedawno przeniosłam się tutaj za pracą z Jeleniej Góry i póki co, wynajmuję mieszkanie, ale na dłuższą metę chciałabym coś swojego. Koleżanka poleca mi osiedle "Nowy Gaj", sprawdziłam stronę dewelopera stawiającego je - https://vantage-sa.pl/promocje/wroclaw.html - i jest jeszcze trochę wolnych lokali. Chcę jednak przed podjęcie decyzji poznać Wasze zdanie. Odpowiecie na moje pytanie?
marrysia
Dyskutant

Re: Wrocław - jaka dzielnica do zamieszkania?

Postprzez terpi » 26 sie 2017, o 10:41

Ja bym bez wahania zamieszkała na Różance. Zwróć uwagę na osiedle Nowe Miasto Różanka które powstaje w doskonale rozwiniętej dzielnicy Wrocławia. Nowoczesna infrastruktura, drogi dojazdowe, chodniki i komunikacja miejska zapewnią komfortowy dojazd do pracy, szkoły lub poza miasto.
terpi
Dyskutant

Postprzez Justysia90 » 13 wrz 2017, o 08:38

Czytałam ostatnio artykuł www.info-meble.pl/mieszkania-deweloperskie-wroclawiu/ i wynika z niego, że jednym z działów gospodarki, które rozwijają się we Wrocławiu bardzo dynamicznie jest budownictwo, w tym także mieszkaniowe. W mieście nie brakuje przedsiębiorczych deweloperów, którzy oferują dużą ilość do sprzedaży dużą pulę mieszkań w najbardziej atrakcyjnych dzielnicach Wrocławia. Nowe osiedla budowane przez wrocławskich deweloperów są nowoczesne i bardzo funkcjonalne. Od pewnego jednak czasu deweloperzy zauważyli, że pojawia się coraz więcej osób zainteresowanych kupnem luksusowych apartamentów. Ich oferta wzbogaca się więc także o tego typu lokale.
Justysia90
Dyskutant

Postprzez Monia329 » 14 wrz 2017, o 11:02

Złotniki są bardzo ładne. Powstało tam mnóstwo pięknych domków, a teraz i sklepów, osiedle blisko stadionu, bardzo dobry dojazd do centrum a cisza i spokój :)
Monia329
Nowy użytkownik

Postprzez marek445 » 18 wrz 2017, o 06:23

dla mnie to jest dziwne

Powrót do Czas wolny