buty do biegania

Pomysły na wspólne spędzanie czasu z dziećmi.
mamakaroliny
Dyskutant

buty do biegania

Post autor: mamakaroliny » 6 cze 2017, o 15:13

Na wiosnę przydadzą sie buty sportowe, warto zajrzeć na https://emodneobuwie.pl/ Ciekawe modele, a buty naprawdę wygodne. Aktualnie poszukuję butów do biegania i myślę nad nike rush, ma ktoś? Polecacie?

michalponiewski
Nowy użytkownik

Re: buty do biegania

Post autor: michalponiewski » 7 cze 2017, o 05:09

Dzięki akurat zbieram się do zmiany obuwia do biegania więc przyda mi się na pewno.

krisstop31
Nowy użytkownik
Kontakt:

Post autor: krisstop31 » 14 cze 2017, o 08:05

Do biegania potrzebne jest bardzo dobre i wygodne obuwie, warto więc zainwestować w coś porządnego :)

Olka
Nowy użytkownik
Kontakt:

Post autor: Olka » 14 cze 2017, o 08:51

Z lekką podeszwą i takie, co się stopy mocno trzymają :)

posejka
Nowy użytkownik

Post autor: posejka » 20 cze 2017, o 16:56

te buty są świetnie wyprofilowane do biegania https://multu.pl/granatowe-sneakersy-be ... frnij6-a11 , mnie biega się w nich znakomicie. Mają miękką podeszwę i taki profil że niemalże płynie się na podłożu.

mama-na-5
Dyskutant

Post autor: mama-na-5 » 3 lip 2017, o 17:07

Warto sprawdzić co ma arcopedico, ja od nich mam buty sportowe i jestem zakochana w nich. W ogóle nie czujesz, że masz but na stopie a jak wcześniej miałam problem z dobraniem obuwia bo zawsze po długich wycieczkach miałam opuchnięte i pełne zdymek stopy tak teraz tego nie mam.

violka
Nowy użytkownik

Post autor: violka » 10 lip 2017, o 20:46

posejka pisze:te buty są świetnie wyprofilowane do biegania https://multu.pl/granatowe-sneakersy-be ... frnij6-a11 , mnie biega się w nich znakomicie. Mają miękką podeszwę i taki profil że niemalże płynie się na podłożu.
tez wlasnie zamowilam buty z multu.pl w zeszlym tygodniu i przyznaje racje. balam sie, ze za taka cene nie da rady w nich biegac, a tu niespodzianka! super jakosciowo, wygodne i modne:D czego chciec wiecej!

Fikumi24
Nowy użytkownik

Post autor: Fikumi24 » 11 lip 2017, o 07:37

Ja jak zaczynałem biegać to kupiłe najtańsze jakie były dopiero przy dłuższych dystansach kupiłem lepsze firmy Asics

Mirabelka
Nowy użytkownik

Post autor: Mirabelka » 26 lip 2017, o 11:00

Wybierając buty zwróć uwagę z czego są zrobione i jak wykonane. Niektórym osobom lepiej się biega w sztywnych, a inni wolą te bardziej elastyczne. Dlatego odradzam ci zakup butów przez Internet. Jeśli dopiero zaczynasz biegać, to nie wiesz co będzie dla ciebie dobre. U mnie sprawdziły się lepiej te elastyczne ale z wkładką stepforward. Mam dość nietypową stopę. Nie mam problemów ortopedycznych, ale łatwo robię sobie odciski. Dlatego zainteresowałam się wkładkami do butów. Miałam je najpierw tylko do biegania, ale później zaczęłam nosić w innych butach, bo w pracy muszę dużo stać. Nogi się tak nie męczą, w butach z wkładką.

amelia27
Nowy użytkownik
Kontakt:

Post autor: amelia27 » 26 lip 2017, o 12:46

Warto też zajrzeć do sklepu Megaoutdoor, mają duży wybór i bardzo fajne promocje :) Ja kupowałam u nich buty do biegówek.

ODPOWIEDZ
meble do sypialni meble do kuchni meble do salonu meble do jadalni stół drewniany nowoczesny stoły z litego drewnastoły z litego drewna dębowego stół dębowy nowoczesny drogie łóżka stolik kawowy stół dębowy rozkładany