buty do biegania

Pomysły na wspólne spędzanie czasu z dziećmi.
Verbatino
Nowy użytkownik

Re: buty do biegania

Post autor: Verbatino » 26 lip 2017, o 20:43

Na początek nie ma co inwestować w drogie buty. Trzeba najpierw pokochać bieganie, a dopiero potem można inwestować w strój :)

agnessska
Nowy użytkownik

Post autor: agnessska » 29 lip 2017, o 22:30

zajrzalam na ten sklep multu.pl, ktory polecaly dziewczyny. naprawde ekstra! zamowilam sobie kilka par, bo sa naprawde swietne :)

Awatar użytkownika
karkam
Nowy użytkownik

Post autor: karkam » 22 sie 2017, o 16:07

Popytaj swoich znajomych w tym obszarze tematycznym... To może być dość dobre rozwiązanie według mnie :)
Porzucona nadzieja zatruwa serce.

Justysia90
Dyskutant

Post autor: Justysia90 » 1 wrz 2017, o 08:48

A widziałaś ofertę sklepu internetowego https://blip.pl/worldbox/ Asortyment dostarczany jest tylko od najlepszych producentów. Buty dostępne w sklepie to limitowane edycje, które trudno jest znaleźć w innych miejscach. W sklepie Worldbox możesz ubierać się ze smakiem i dość oryginalne. Rzeczy, jakie tam kupisz, są unikalne i często niedostępne w większości sklepów. Sklep od czasu do czasu daje swoim klientom również kody rabatowe Worldbox i wprowadza nowy asortyment. Zakupy w tym sklepie to czysta przyjemność.

kocham_sport
Nowy użytkownik

Post autor: kocham_sport » 11 wrz 2017, o 15:50

Jeśli mogę coś poradzić, to po buty do biegania najlepiej wybrać się do profesjonalnego sklepu, żeby Ci doradził sprzedawca - chociaż niestety trzeba uważać, bo on też może Ci chcieć opchnąć coś, czego nie potrzebujesz. ;/ Ale generalnie na dobrze dobrane buty do biegania wpływa dużo więcej czynników niż się nam wydaje - budowa stopy, Twoja waga, to jak biegasz, ile itd... Więc profesjonalista najlepiej je dobierze. Ja lubię ten sklep dla biegaczy, bo wszystko tu kupisz, nie tylko buty: https://dotsport.pl/bieganie.html A jeśli chodzi o markę, to kto co lubi - ja zawsze wybieram Asics, nigdy się nie zawiodłam jeszcze. ;)

NocnaMama
Dyskutant

Post autor: NocnaMama » 29 paź 2017, o 21:36

Wiadomo ,że buty do powinny być odpowiednio dopasowane, zwłaszcza jeśli chodzi o zdorwie naszych nóg i stóp - o stopy trzeba dbać cały rok. Ja zawsze po bieganiu stosuję takie pianki pielęgnacyjne oraz kremy do stóp. Najlepsze produkty kosmetyczne ma ten sklep https://www.callusan.sklep.pl/
.Sklep oferuje kosmetyki do pielęgnacji nóg,stóp i ciała niemieckiej firmy podologicznej.W zestawach promocyjnych znajdziemy kremy w piance,maść do zrogowaciałych,zniszczonych stóp,a także kosmetyki naturalne o pięknym, subtelnym zapachu i naturalnym składzie.Dzięki nim nasze stopy przez cały rok będą zdrowe i zadbane, a także gotowe na każdy maraton.

julka29
Dyskutant

Post autor: julka29 » 28 lis 2017, o 13:06

Hejka,
tutaj macie świetne porady odnośnie doboru butów do biegania http://badsfera.pl/czym-sie-kierowac-wy ... -biegania/ dzięki tym radom wiem jak dobrze wybrać odpowiednie buty. Polecam

Awatar użytkownika
mama_antosia
Nowy użytkownik

Post autor: mama_antosia » 28 lis 2017, o 13:55

Po zakupie nowych butów do biegania (dzięki za linki) przyszedł czas na wzmożone treningi.
Co na zakwasy po bieganiu stosujecie? Znacie kąpiele w tlenku magnezu? Mój trener na siłowni mi o nich powiedział, stosowałyście kiedyś? Podobno wtedy magnez lepiej się wchłania niż w tabletkach czy do picia. Spróbuje, bo te zakwasy mnie zamordują!

Awatar użytkownika
mama_antosia
Nowy użytkownik

Post autor: mama_antosia » 29 lis 2017, o 14:30

Kupiłam sobie porządne buty z linku od Was i wzięłam się za ostry trening, ale niestety dokuczają mi zakwasy! Przeczytałam na forum, aby zobaczyć jak zadziała na moje pozrywane mięśnie komora hiperbaryczna i muszę Wam powiedzieć, że zakwasy mogą być przyjemne!

aga2013
Nowy użytkownik

Post autor: aga2013 » 5 gru 2017, o 18:40

Przyjaciółka kupowała buty dla swojej córki z tej strony https://www.czasnabuty.pl/pol_m_Obuwie- ... e-414.html Jest tam bardzo szeroki wybór obuwia , ona kupiła super adidasy dla córki i do tego buty zimowe . Są bardzo wygodne i przystępnych cenach . Polecam zajrzeć na stronę może jakieś mamie spodobają się buty dla dziecka.

ODPOWIEDZ
meble do sypialni meble do kuchni meble do salonu meble do jadalni stół drewniany nowoczesny stoły z litego drewnastoły z litego drewna dębowego stół dębowy nowoczesny drogie łóżka stolik kawowy stół dębowy rozkładany