działka rekreacyjna

Pomysły na wspólne spędzanie czasu z dziećmi.

działka rekreacyjna

Postprzez ametyst7 » 20 lip 2017, o 20:45

Cześć Wam, piszę w temacie nie do końca związanym z spędzaniem wolnego czasu z dziećmi ale mam nadzieję, że i tak ktoś z Was będzie chciał mi pomóc ;) Otóż wreszcie po długim okresie czasu kupiłam wraz z mężem swoją wymarzoną dzialkę rekreacyjną. Co prawda na razie nic tam nie ma i musimy kupować wszystko od początku ale nie zniechęcamy się. W pierwszej kolejności muszę zdecydować się na kupno takich rzeczy jak łopatki,sekator czy kosiarka. Jednak nie chcemy takiej typowej kosiarki lecz kosę spalinową. Zastanawiamy się jednak na jaką się zdecydować gdyż różnych rodzajów jest dziś co nie miara. Mój mąż nie zna się tak na tym temacie więc wpadłam na pomysł, że napiszę tu. Poświęciłam wczoraj nieco uwagi temu i min na https://www.sklepogrodniczy.pl/blog/na- ... -spalinowa przeczytałam co nieco. Ale liczę na Waszą pomoc.
ametyst7
Nowy użytkownik

Re: działka rekreacyjna

Postprzez Aquarius » 25 lip 2017, o 17:49

Wygląda to naprawdę nieźle ;)
Aquarius
Nowy użytkownik

Postprzez mariuszc » 26 lip 2017, o 11:36

też bym chciał taką działkę;) żeby odpocząć od problemów
Być może miłość rozwija się naturalnie z pięknej przyjaźni, jak herbaciana róża z zielonego pąka.
mariuszc
Nowy użytkownik

Postprzez TKindra » 20 wrz 2017, o 15:34

Ja w takich sprawach często pytam znajomych. To jest w sumie naprawdę dość dobre źródło wiedzy i informacji :)
To, że jestem mną i nikim innym, jest jednym z moich największych walorów. Emocjonalne rany są ceną, którą płaci się za bycie niezależnym.
TKindra
Nowy użytkownik

Powrót do Czas wolny