Prezent dla szesnastolatki

Pomysły na wspólne spędzanie czasu z dziećmi.
katpio123
Nowy użytkownik

Prezent dla szesnastolatki

Post autor: katpio123 » 21 sie 2017, o 10:11

Zostałam zaproszona na 16. urodziny mojej chrześnicy. Kiedy zapytałam co chciałaby dostać, zażyczyła sobie pędzle do makijażu . W szczególności zależy jej na tym: https://puderek.com.pl/pedzle-hakuro/21 ... lnego.html . Dziewczynę wychowuje ojciec i on oczywiście nie orientuje się w "babskich tematach". Ja natomiast mam wątpliwości czy pędzle do makijażu to odpowiedni prezent dla takiej młodej dziewczyny. Wydaje mi się, że nie powinna się jeszcze malować, a jeśli już to bardzo delikatnie. Sama jestem posiadaczką pędzli Hakuro i jestem z nich niesamowicie zadowolona. Są świetne jakościowo i z pewnością nadają się na prezent, ale czy dla nastolatki? Co sądzicie? Czy Wasze córki już się malują? Mają pędzle do makijażu?

Awatar użytkownika
Zieliński
Nowy użytkownik

Re: Prezent dla szesnastolatki

Post autor: Zieliński » 21 sie 2017, o 11:50

Raczej nie ma nic złego w malowaniu się przez nastolatki, ale wątpię, by rozsądnym pomysłem był zakup bardziej profesjonalnych i pewnie naprawdę drogich pędzli. Kup jej coś dużo bardziej praktycznego, co byłoby tańsze, ale nadal bardzo użyteczne. Wydaje mi się, że niegłupim pomysłem może być zakup skórzanego portfela Money Kepper, albo jakiejś innej marki. Na 18 urodziny będziesz mogła kupić coś dużo droższego. Wtedy ma to bowiem nieco więcej sensu. ;)
If you’re going through hell, keep going.

inb3s
Nowy użytkownik

Post autor: inb3s » 21 sie 2017, o 14:06

Moim zdaniem takie pędzle to świetny pomysł i dziewczyna na pewno się ucieszy więc nie masz co się zastanawiać :)

violka
Nowy użytkownik

Post autor: violka » 12 wrz 2017, o 08:26

Ja bym pomyślała o jakiś fajnych kosmetykach, jakiś porządnych czy ekskluzywnych :) na przykład zobacz sobie cienie do powiek Alilla, są super, mineralne, bez parabenów no i nie uczulają bo są hipoalergiczne i do tego świetnej jakości bo są niesamowicie trwałe. Na pewno się ucieszy z takiego porządnego kosmetyku

Awatar użytkownika
ula1980
Nowy użytkownik

Post autor: ula1980 » 12 wrz 2017, o 18:25

Poszukaj inspiracji w Internecie :)

długowłosa
Nowy użytkownik

Post autor: długowłosa » 13 wrz 2017, o 23:42

na twoim miejscu kupiłabym jej bon podarunkowy to jakiejś odzieżówki

promka
Nowy użytkownik

Post autor: promka » 18 wrz 2017, o 15:41

Odwiedź Taniomanię. Ja ostatnio kupiłam tam fotele pokojowe, ale w oczy rzuciło mi się kilka fajnych drobiazgów, w sam raz na prezent ;)
Ostatnio zmieniony 3 paź 2017, o 12:48 przez promka, łącznie zmieniany 1 raz.

Młodamamusia
Dyskutant

Post autor: Młodamamusia » 21 wrz 2017, o 16:34

Może jakaś biżuteria? Nastolatki teraz lubią się stroić, ale postawiłabym na dobrą jakość żeby jej nie uczuliło i żeby miała na długo taką pamiątkę, ja fajne takie nowoczesne kolczyki np na https://wkruk.pl/bizuteria widziałam :) wydaje mi się że spoko opcja

fromnd
Nowy użytkownik

Post autor: fromnd » 23 wrz 2017, o 11:45

Najlepiej to właśnie jakaś biżuteria albo perfumy

Awatar użytkownika
stayoss
Nowy użytkownik

Post autor: stayoss » 27 wrz 2017, o 19:53

W tym temacie trzeba naprawdę bardzo uważać, bo można sobie wielu problemów narobić. Przynajmniej moim zdaniem.
Tylko słabi ludzie obwiniają za swoje problemy innych. Silni obwiniają siebie

ODPOWIEDZ
meble do sypialni meble do kuchni meble do salonu meble do jadalni stół drewniany nowoczesny stoły z litego drewnastoły z litego drewna dębowego stół dębowy nowoczesny drogie łóżka stolik kawowy stół dębowy rozkładany