Skuteczna dieta

Pomysły na wspólne spędzanie czasu z dziećmi.

Re: Skuteczna dieta

Postprzez Justysia90 » 10 kwi 2016, o 16:02

Ja mam trochę inne zdanie jeśli chodzi o dietę, bo dla mnie dieta powinna być przede wszystkim zdrowa, a dopiero później powinna mieć za zadanie redukcje zbędnych kilogramów. Jeszcze kilka lat temu warzyłam 10kg więcej, a przy moim wzroście (160cm) jest to bardzo dużo. Udało mi się schudnąć dzięki zwracaniu uwagi na to co jem. Ani razu podczas swojej diety nie byłam głodna. Teraz jem w zasadzie tak samo, bo moja dieta opiera się na warzywach, owocach i kaszach. Zależało mi na tym, żeby jeść bardzo duża ilość warzyw, bo są niskokaloryczne i bardzo zdrowe. Próbowałam je jeść na surowo w surówkach, ale szybko okazało się, że nie jestem wstanie zjeść więcej niż 300g warzyw dziennie, a chciałam ok 1kg. W tym przypadku idealnym sposobem okazały się być koktajle warzywne. Część z nich wykonuje samodzielnie w domu, a część robię z saszetek, które kupuje tutaj http://www.pijwarzywa.pl/ . Jest to bardzo wygodne, bo wystarczy wsypać zawartość i zalać wodą.
Justysia90
Dyskutant

Postprzez zoska33 » 14 kwi 2016, o 01:23

Najwazniejsze nastawienie psychiczne
zoska33
Nowy użytkownik

Postprzez Początkujący » 25 kwi 2016, o 18:33

Zwiększyć aktywność fizyczną, białko w diecie i zmniejszyć porcje. Można zaopatrzyć się w rowerek stacjonarny, orbitrek lub stepper.
Początkujący
Nowy użytkownik

Postprzez Ewelincia22 » 25 kwi 2016, o 21:05

Aktywność psychiczna jest ważna.
Ewelincia22
Nowy użytkownik

Postprzez sodden » 27 kwi 2016, o 19:01

dzieki za pomysły:)
sodden
Nowy użytkownik

Postprzez Elwiria » 29 kwi 2016, o 00:28

Najważniejsze jest nastawienie i silna wolne, motywacja. Żadna dieta tego nie zmieni. Chociaż ważne jest to, żeby to co jemy nam smakowało. Ale ja idealnie dopasowałam sobie dietę, sięgam nawet po słodycze (batony Smartfood) więc jak widać można :)
Elwiria
Nowy użytkownik

Postprzez kiwi7 » 24 sie 2016, o 13:19

Skuteczna dieta jest wtedy gdy odżywiasz się prawidłowo... czyli bez przesadzenia z iloscią. Reguralne posiłki obowiazkowe etc. by wspomóc te diete możesz stosować therm line hydrofast. Ten suplement redukuje zbędną wode z organizmu oraz pomaga w redukcji tkanki tłuszczowej.
kiwi7
Dyskutant

Postprzez kamil2a » 24 sie 2016, o 19:42

Szukacie ciekawych, skutecznych sposobów na pozbycie się zmarszczek ? Żadne kremy wam nie pomagają a lata lecą i jest ich coraz więcej ? Zobaczcie na zabieg usuwanie zmarszczek lublin u profesjonalisty, dr. Tarkiewicz, pomógł mi to pomoże i wam !
kamil2a
Nowy użytkownik

Postprzez NocnaMama » 25 sie 2016, o 16:55

Diety i domowe sposoby nei były dla mnie skuteczne - próbowalam masaży, kremów i nic... fałdki na udach były cały czas. Jestem miesiąc po zabiegu w klinice Miracki w Warszawie i moim zdaniem dokonałam najlepszego wyboru. Nie ma żadnych nierówności, a efekt wciąż się utrzymuje :)
NocnaMama
Dyskutant

Postprzez mamola » 2 wrz 2016, o 08:19

Moim zdaniem zdrowa, zbilansowana dieta, która dostarcza nam niezbędnych wartości odżywczych oraz aktywność fizyczna spowodują, że uda się zgubić zbędne kilogramy oraz wymodelować sylwetkę, a co najważniejsze efekty są długotrwałe.
mamola
Nowy użytkownik

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Czas wolny