Medycyna estetyczna - warto?

Pomysły na wspólne spędzanie czasu z dziećmi.
Awatar użytkownika
olacola
Nowy użytkownik

Medycyna estetyczna - warto?

Post autor: olacola » 24 sty 2015, o 16:51

Hejo :P Co sądzicie o medycynie estetycznej? W ostatnim czasie myślę nad kilkoma zabiegami, ale w pierwszej kolejności chciałbym poznać opinię kogoś, kto już korzystał z tego typu usług. Macie w tym jakieś doświadczenie? Ja trafiłem ostatnio na taką ofertę http://nowaksienkiewicz.pl/ Byłoby to dobre wyjście, czy polecacie jakiś inny gabinet na terenie Wrocławia?
Los ludzkości, jako całości, będzie taki, na jaki ona zasługuje

Tytus2008
Nowy użytkownik

Re: Medycyna estetyczna - warto?

Post autor: Tytus2008 » 14 lut 2015, o 20:50

Moim zdaniem warto :)

norka
Dyskutant

Post autor: norka » 11 sty 2016, o 14:18

A czemu by nie :). Ja akurat chodziłam na razie tylko na depilację laserową ale sama myślę nad jakimś zabiegiem na pękające naczynka. Jak jesteś z Poznania to tutaj masz fajnego lekarza od medycyny estetycznej, zresztą zobacz sobie jego oceny na znanylekarz.

klara12
Nowy użytkownik

Post autor: klara12 » 31 maja 2016, o 08:46

Według mnie sekret jak we wszystkim tkwi w umiarze :)
Czy wyciszenie biura wpływa na efektywność pracy?

Jurven
Nowy użytkownik

Post autor: Jurven » 8 wrz 2016, o 12:12

według mnie warto, a szczególnie jeśli masz zamiar odwiedzić dermatolog Wrocław, mają tam świetne zabiegi na zmarszczki.

yola164
Nowy użytkownik

Post autor: yola164 » 23 wrz 2016, o 17:18

Moim zdaniem warto skorzystać z medycyny estetycznej, jeżeli kremy i inne specyfiki nie dają sobie z tym rady. Dlatego ja też skorzystałam z takiego zabiegu i robiłam sonie lifting wampirzy. Zabieg zrobiłam w studio Medycyny Estetycznej w Warszawie: http://studioelix.pl/ . I mogę powiedzieć, że naprawdę mi pomógł, a moje zmarszczki i blizny potrądzikowe są mniej widoczne. Poza tym w tm Studio są również inne zabiegi medycyny estetycznej, kosmetologia i masaże.

Arek43
Nowy użytkownik
Kontakt:

Post autor: Arek43 » 23 wrz 2016, o 20:02

No taka medycyna to naprawde dobra opcja

Borys65
Nowy użytkownik

Post autor: Borys65 » 23 wrz 2016, o 21:14

według mnie tak . jestem za ta medycyna , napewno sie przyda

misia
Nowy użytkownik
Kontakt:

Post autor: misia » 25 wrz 2016, o 08:30

ja nie lubie ingerowac w cialo

Awatar użytkownika
Likom
Nowy użytkownik

Post autor: Likom » 28 wrz 2016, o 14:59

Jeśli przeciwnicy medycyny estetycznej uważają, że przez takie zabiegi nie można się godnie starzeć, to nie muszą ich wykonywać. To nie robi nikomu krzywdy, więc moim zdaniem trzeba żyć i pozwolić żyć i podejmować decyzje innym. Nie wiem, czy ja się zdecyduję w przyszłości na zabieg, ale nie wykluczam tego. Część koleżanek korzysta z usług medycyny estetycznej i naprawdę, w większości, gdyby nie wiedziała, nigdy bym się nie domyśliła. Nie wyglądają sztucznie ani nic z tych rzeczy. I z tego co wiem, chodzą w Gdańsku do Abacosun więc chyba i ja wzięłabym pod uwagę ten gabinet.
W prze­bacze­niu tkwi ma­gia, która uz­dra­wia. W prze­bacze­niu, które da­jesz, a zwłaszcza w tym, które uzyskujesz.

ODPOWIEDZ
meble do sypialni meble do kuchni meble do salonu meble do jadalni stół drewniany nowoczesny stoły z litego drewnastoły z litego drewna dębowego stół dębowy nowoczesny drogie łóżka stolik kawowy stół dębowy rozkładany