Medycyna estetyczna - warto?

Pomysły na wspólne spędzanie czasu z dziećmi.
pilot99
Nowy użytkownik
Kontakt:

Re: Medycyna estetyczna - warto?

Post autor: pilot99 » 1 paź 2016, o 17:42

Myślę ze nie warto poddawać się takim zabiegom :)

MTJa
Dyskutant

Post autor: MTJa » 31 sty 2017, o 19:25

Osobiście nie poszłabym na takie zabiegi :) A na oznaki starzenia mam swoje sprawdzone kosmetyki http://www.laroche-posay.pl/produkty-do ... angeId=755 . Ładnie naprężają cerę i faktycznie zmarszczki zrobiły się jakieś mniej widoczne :)

mamus
Nowy użytkownik

Post autor: mamus » 9 lut 2017, o 08:56

Ja jestem ostrożna .Uważam że trzeba siebie zaakceptować takim jakim się jest Metryki nie zmienimy.A myślę że naturalne dochodzenie do wieku dojrzałego jest o wiele estetyczniejsze Wystarczy popatrzeć na niektóre gwiazdy lub ludzi telewizji.

Awatar użytkownika
cubasg
Nowy użytkownik

Post autor: cubasg » 9 lut 2017, o 16:27

Jeśli chodzi o jakieś mniejsze ingerencje, ogólne odmłodzenie się to jak najbardziej warto :) W Poznaniu bardzo dobre opinie w tych tematach zbiera http://www.beauty-factory.pl :)
Życia nie mierzy się w godzinach i minutach. Liczy się nie ilość, lecz jakość.

Awatar użytkownika
Marianna22
Nowy użytkownik

Post autor: Marianna22 » 17 lut 2017, o 21:18

Lepiej zapytać najpierw jakiegoś lekarza.
(...) mam serce, ale chowam je na lepszą okazję. Kto zbyt hojnie szafuje tym bogactwem, tyle go roztrwoni wówczas, gdy trzeba było oszczędzać, że mu zabraknie w porze, gdy trzeba być rozrzutnym...

Pyszałka
Dyskutant

Post autor: Pyszałka » 27 mar 2017, o 12:17

Jeżeli to jest w granicach rozsądku to czemu nie? Czasem drobne zabiegi kosmetyczne bardzo poprawiają nie tylko wyglad ale i samopoczucie. Nie każdy akceptuje swoje ciało w 100%. Ja mam problem z cellulitem i zastanawiam się jak się go skutecznie pozbyć. Rozważam zabieg lipolizy iniekcyjnej http://www.twojezacisze.pl/kosmetologia ... cyjna.html . To ponoć bardzo skuteczna metoda na cellulit :)

mamus
Nowy użytkownik

Post autor: mamus » 31 mar 2017, o 14:28

Okazuje się że jestem jedyna która ma przeciwne zdanie. Uważam że nie należy zmieniać tego co nam życie dało.Wszelkie mankamenty można ukryć pod makijażem ewentualnie garderobą.

terpi
Dyskutant

Post autor: terpi » 5 maja 2017, o 07:47

Uważam, że jeśli ma się defekt który obniża poczucie własnej wartości, przeszkadza w codziennym życiu to powinno się skorzystać z dobrodziejstwa medycyny estetycznej. Zasłanianie tego garderobą nie rozwiąże problemu, wręcz przeciwnie, może go nasilić i psychika zupełnie wtedy "padnie". Tym bardziej że teraz zrobić można bezinwazyjną liposukcje, zamiennik botoxu podgrzewa włókna mięśniowe co zmniejsza ich prace - efekt do 5 lat. Warto o tym poczytać na stronie kliniki MediArt Instytut z Poznania, bo zabieg naprawdę godny uwagi.

engii5
Nowy użytkownik

Post autor: engii5 » 8 maja 2017, o 07:48

Po prostu we wszystkim trzeba znać umiar. Byłoby cudownie czuć się zawsze dobrze w swoim ciele, ale ono zmienia się nie tylko po porodzie, ale w ogóle z uplywem lat. też się przymierzam, żeby jakiś porządny zabieg wykonać. Zamierzam iść do http://newestetic.pl/zabiegi/kwas-hialu ... ek-i-bruzd i mam nadzieje, że coś mi na te nosowo-wargowe wymyślą

aleksandram
Nowy użytkownik

Post autor: aleksandram » 8 maja 2017, o 09:59

jasne, czemu nie. Jesli ktoś ma pieniądze na takie wydatki, to jak najbardziej

ODPOWIEDZ
meble do sypialni meble do kuchni meble do salonu meble do jadalni stół drewniany nowoczesny stoły z litego drewnastoły z litego drewna dębowego stół dębowy nowoczesny drogie łóżka stolik kawowy stół dębowy rozkładany