Medycyna estetyczna - warto?

Pomysły na wspólne spędzanie czasu z dziećmi.
jjusti18
Nowy użytkownik

Re: Medycyna estetyczna - warto?

Post autor: jjusti18 » 24 maja 2017, o 07:28

Bez przesady... Ja skorzystałam już z kilku zabiegów i nie płaciłam jakiś kolosalnych kwot, a miałam do czynienia z prawdziwym specjalistą http://drjakubjakubowski.pl. Zabiegi u niego są zawsze wykonywane na najwyższym poziomie z pełną dokładnością i skutecznością. Efekty są długotrwałe i widoczne natychmiastowo. Może zerknij na jego stronę, na pewno znajdziesz coś dla siebie też... Warto jest dbać o siebie i korzystać z różnych wariantów medycyny estetycznej.

jessie
Dyskutant

Post autor: jessie » 12 cze 2017, o 13:29

Ludzie rozpowszechniają takie plotki, że zabiegi medycyny estetycznej są bardzo drogie. To nieprawda, często one dużo taniej wychodzą niż stosowanie kosmetyków - kremów, balsamów, olejków itd. Taka prawda, można to sobie podliczyć. Sama wiem ile straciłam kasy przez moje zmarszczki i w sumie to pieniądze wyrzucone w błoto. Tak naprawdę dopiero wstrzyknięcie toksyny botulinowej w Linea Medica przyniosło rezultaty i gdybym wcześniej się na to zdecydowała, to bym miała dużo pieniędzy w kieszeni

og.pers
Nowy użytkownik
Kontakt:

Post autor: og.pers » 12 cze 2017, o 14:05

W ostateczności można sobie na to pozwolić... Zależy z jakim problemem mamy doczynienia. Żeby być szczęśliwym trzeba akceptować swoje ciało - jeśli ma w tym pomóc medycyna estetyczna, to jestem za!

Mirabelka
Nowy użytkownik

Post autor: Mirabelka » 19 cze 2017, o 12:13

Moja koleżanka jak byłą mała złamała sobie nos. Przez to miała krzywą przegrodę. Nie było tego aż tak bardzo widać, ale ona miała z tego powodu kompleksy. Zoperowała sobie nos i zrobiła się pewniejsza siebie. Jeśli dla kogoś drobna zmiana wyglądu tyle znaczy, to niech zrobi sobie ten zabieg. Ja sama usunęłabym sobie tylko pieprzyk na ramieniu.

Pyszałka
Dyskutant

Post autor: Pyszałka » 13 lip 2017, o 17:57

Jest sporo nieinwazyjnych zabiegów, które pomagają odzyskać młody wygląd. Nie trzeba od razu decydować się na zabiegi medycyny estetycznej. Ja bym postawiła na początek na peelingi chemiczne. Złuszczają stary naskórek i przywracają ładny i zdrowy wygląd skórze. Można tez dzięki peelingowi pozbyć się przebarwień i uzyskać równy kolor skóry. Zerknij na ofertę Holistic Clinic http://holisticclinic-krakow.pl/zabiegi/dermatologia - oferują różnego typu zabiegi nieinwazyjne poprawiające wygląd skóry.

Rodni
Nowy użytkownik

Post autor: Rodni » 3 sie 2017, o 14:14

Jeśli szukacie profesjonalnego stomatologaa takżeistotne jest dla Was żeby doktor wiedział co robi z pacjentem, z czystym sumieniem polecę Wam ten gabinet http://rodzinnastomatologia.com.pl będzie dla Was odpowiedni.

Awatar użytkownika
makownika
Nowy użytkownik

Post autor: makownika » 8 sie 2017, o 16:25

Ja w takich tematach zawsze pytam znajomych. To jest naprawdę bardzo dobre źródło wiedzy :)
Twierdził, ze im więcej czyta, tym mniej widzi w tym wszystkim sensu.

Awatar użytkownika
gomulon
Nowy użytkownik

Post autor: gomulon » 13 sie 2017, o 20:19

Myślę, że mój poprzednik ma rację. Nic dodać, nic ująć :)
Ci, którzy przemawiają w imieniu Boga, powinni pokazać listy uwierzytelniające

Awatar użytkownika
Wiktoria56
Dyskutant

Post autor: Wiktoria56 » 16 sie 2017, o 14:03

Witajcie , koniecznie muszę Wam opowiedzieć o bardzo dobrym gabinecie kosmetycznym w Gdyni , http://adarasalon.pl/o-nas-salon-fryzje ... zny-gdynia . Byłam już tam kilkanaście razy i nigdy nie wyszłam zawiedziona wspaniałe fryzjerstwo i kosmetyczka na najwyższy poziomie. Polecam

0annabella
Nowy użytkownik

Post autor: 0annabella » 19 sie 2017, o 17:07

ja myślę, że jak ktoś ma naprawdę duży kompleks, który nie jest tylko jego wymysłem, to jak najbardziej powinien skorzystać z medycyny estetycznej. taka operacja na pewno pomaga odzyskać pewność siebie.

ODPOWIEDZ
meble do sypialni meble do kuchni meble do salonu meble do jadalni stół drewniany nowoczesny stoły z litego drewnastoły z litego drewna dębowego stół dębowy nowoczesny drogie łóżka stolik kawowy stół dębowy rozkładany