Ferie zimowe 2018

Pomysły na wspólne spędzanie czasu z dziećmi.
Inatka93
Nowy użytkownik

Ferie zimowe 2018

Post autor: Inatka93 » 19 gru 2017, o 17:22

Jak dotąd nikt nie poruszał tego tematu, więc będę pierwsza. Co zaplanowaliście na ten zimowy urlop? A może odpuszczacie i nigdzie nie jedziecie ? My z mężem zapisaliśmy się na rodzinne ferie zimowe w Primaverze w Jastrzębiej Górze . Jeśli o nich nie słyszeliście, możecie sprawdzić tutaj https://www.primaveraspa.pl/cennik-paki ... 03-2018-r/ co to za zimowa atracja. Rok temu , kiedy Łukasz był jeszcze za mały na taki wyjazd, moja siostra skorzystała z tej okazji. I tak zachwalała pokoje, turnieje FiFy dla dorosłych czy warsztaty detektywistyczne dla dzieci, że zdecydowaliśmy się również pojechać. Dzieciaki w końcu oderwą się od komputera;)

Awatar użytkownika
cubasg
Nowy użytkownik

Re: Ferie zimowe 2018

Post autor: cubasg » 2 sty 2018, o 18:31

W tym roku ferie po raz pierwszy będziemy spędzać poza granicami naszego kraju, a dokładnie w Bukowel. Zabiera nas tam Wytwórnia Wypraw, która zapewnia, przewóz, noclegi jak i codzienny dowóz na stoki gdyż będziemy mieszkać w pobliskim Mikuliczynie. Czytałam opinie, że stoki są tam dobrze przygotowane, a tras jest około 60 km. Myślę, że będziemy się tam świetnie bawić. Dodatkową atrakcją wyjazdu jest wypad do Drahobrat na pace radzieckiego samochodu terenowego przez lasy i śnieg. Zapowiada się cudna całodniowa atrakcja.
Życia nie mierzy się w godzinach i minutach. Liczy się nie ilość, lecz jakość.

Awatar użytkownika
MarDeb
Dyskutant
Kontakt:

Post autor: MarDeb » 13 sty 2018, o 18:23

Inatka93 pisze:
19 gru 2017, o 17:22
Jak dotąd nikt nie poruszał tego tematu, więc będę pierwsza. Co zaplanowaliście na ten zimowy urlop? A może odpuszczacie i nigdzie nie jedziecie ? My z mężem zapisaliśmy się na rodzinne ferie zimowe w Primaverze w Jastrzębiej Górze . Jeśli o nich nie słyszeliście, możecie sprawdzić tutaj https://www.primaveraspa.pl/cennik-paki ... 03-2018-r/ co to za zimowa atracja. Rok temu , kiedy Łukasz był jeszcze za mały na taki wyjazd, moja siostra skorzystała z tej okazji. I tak zachwalała pokoje, turnieje FiFy dla dorosłych czy warsztaty detektywistyczne dla dzieci, że zdecydowaliśmy się również pojechać. Dzieciaki w końcu oderwą się od komputera;)
Pojechaliście?
Wyłącz komputer. Zagraj z dzieckiem offline.

Awatar użytkownika
Emma
Nowy użytkownik

Post autor: Emma » wczoraj, o 10:03

Też myślę na ferie pojechać gdzieś zagranicę. Ale nie lotem tylko pociągiem, bo to fajna przygoda bez ciśnienia w uszach. Znalazłam fajną stronę na której można zarezerwować zagraniczne bilety: https://www.europodroze.pl/. Europa jest nasza :) Polska też, ale warto też coś innego zobaczyć. Udanych wojaży!

ODPOWIEDZ
meble do sypialni meble do kuchni meble do salonu meble do jadalni stół drewniany nowoczesny stoły z litego drewnastoły z litego drewna dębowego stół dębowy nowoczesny drogie łóżka stolik kawowy stół dębowy rozkładany