Ogrzewanie

Pomysły na wspólne spędzanie czasu z dziećmi.
Awatar użytkownika
cubasg
Nowy użytkownik

Ogrzewanie

Post autor: cubasg » 9 sty 2018, o 18:38

Wraz z nastaniem wiosny przymierzamy się do remontu domu rodziców. Najważniejszą rzeczą, którą chcemy wykonać to wymiana ogrzewania. Stary piec węglowy przy, którym ogrzewają rodzice chcemy wymienić na bardziej nowoczesne ogrzewanie, które będzie dla nich łatwiejsze w obsłudze. Jakie ogrzewanie byście polecali?
Życia nie mierzy się w godzinach i minutach. Liczy się nie ilość, lecz jakość.

meier
Nowy użytkownik

Re: Ogrzewanie

Post autor: meier » 10 sty 2018, o 11:29

Myśleliście może o zainstalowaniu rekuperatorów http://instaltechnik.pl/oferta/rekupera ... kuperacja/ ? Z własnego doświadczenia mogę gorąco polecić te rozwiązanie. Służy nam nie tylko jako instalacja grzewcza, ale także zapewnia ciągłą wentylację powietrza w domu, a także można go wykorzystać do chłodzenia w gorące dni.

MoniaW.
Nowy użytkownik

Post autor: MoniaW. » 10 sty 2018, o 12:42

Mój brat jest w trakcie remontu mieszkania i z tego co kojarze to mysli o panelach grzewczych.Podobno są energooszczędne,ale mnie bardzej spodobało się to,że można je montować w różnych miejscach,mogą mieć rózne kształty i kolory i fajnie można je wkomponować w wystrój mieszkania.

w3ntz
Nowy użytkownik

Post autor: w3ntz » 13 sty 2018, o 17:57

Jak instalacja jest stara to wszystko również musisz zmienić a to spore koszty i dużo robocizny. No i pytanie jak bardzo dom jest ocieplony, bo to sporo zmienia.

MoniaW. panele grzejne są ciekawą propozycją, bo nie wymagają dużych nakładów i nie ma potrzeby rozprowadzania całej instalacji. Takie panele to podłącza się do istniejącej instalacji elektrycznej i z głowy. Fajny patent. Znajoma ma i sobie chwali. Ale do każdego domu należy podejść indywidualnie, więc najlepiej kontaktować się z firmą która to oferuje i dopytać, czy spełni oczekiwania. Znajoma brała bezpośrednio od producenta, więc cenę miała bardzo dobrą. Jak chcecie to podpytam się o jakieś dane kontaktowe do tej firmy.

Awatar użytkownika
cubasg
Nowy użytkownik

Post autor: cubasg » 15 sty 2018, o 21:12

Zaciekawiliście mnie tym rodzajem ogrzewania. w3ntz proszę podpytaj o namiary tego producenta. Chętnie podpytam o ofertę i wstępny kosztorys.
Życia nie mierzy się w godzinach i minutach. Liczy się nie ilość, lecz jakość.

w3ntz
Nowy użytkownik

Post autor: w3ntz » wczoraj, o 19:33

Ta firma to Eco Partner z Rokietnicy koło Poznania, Osiedle Kalinowe 13A. Telefon 801 011 350. Mam nadzieję, że spełni Twoje oczekiwania odnośnie ogrzewania. Daj znać jak już będziesz po rozmowie z nimi.

ODPOWIEDZ
meble do sypialni meble do kuchni meble do salonu meble do jadalni stół drewniany nowoczesny stoły z litego drewnastoły z litego drewna dębowego stół dębowy nowoczesny drogie łóżka stolik kawowy stół dębowy rozkładany