Czy ubezpieczacie dom

Pomysły na wspólne spędzanie czasu z dziećmi.

Czy ubezpieczacie dom

Postprzez Adra » 25 sie 2015, o 09:29

Cześc.Zastanawiam sie obecnie czy warto jest kupić sobie ubezpieczenie domu? Może lepiej byłoby zainwestować w alarm?
Adra
Dyskutant

Re: Czy ubezpieczacie dom

Postprzez Lemka » 25 sie 2015, o 11:18

Alarm nie jest taki pewny. Są rózni złodzieje.NIektórzy są tak dobrzy w swoim fachu,ze potrafią dostać się do nawet najbardziej chronionego mieszkania. Bez ubezpieczenia nie dostaniesz żadnego odszkodowania za kradzież.
Zerknij sobie na stronę:
https://superpolisa.pl/faq/ubezpieczeni ... ieszkania/

Masz tutaj dobry artykuł.Jest tam opisane na co warto jest zwrócić uwagę wybierając odpowiednie ubezpieczenie. Powinno mieć w miarę najszerszą polisę.Warto jest równiez porównać sobie oferty wielu różnych firm po to aby zdecydować się na tę najlepszą.
Najgorsze, co może spotkać człowieka, to żyć i umrzeć w samotności, nie kochając i nie będąc kochanym.
Lemka
Dyskutant

Postprzez Justysia90 » 8 wrz 2016, o 15:00

Alarm to tylko jedno z zabezpieczeń, ale z pewnością niewystarczające. Ubezpieczenie domu to nie tylko ochrona przed włamaniem i kradzieżą, ale również przed pożarem, zalaniem czy innymi, nieszczęśliwymi wypadkami. Ja ubezpieczam dom w Allianz i płacę składki dostosowane do swoich zarobków, więc nie jest to dla mnie odczuwalnym obciążeniem, a mogę spać spokojnie. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej, odwiedź stronę agencji: https://port.allianz.pl/agencja.meritum/. Na pewno znajdą dla Ciebie idealne rozwiązanie, tak jak dla mnie.
Justysia90
Dyskutant

Postprzez ZuziowaMa » 21 wrz 2016, o 23:42

Ja się ubezpieczyłam, mimo zabezpieczeń. Każdy alarm jest do obejścia, niestety....
ZuziowaMa
Nowy użytkownik

Postprzez olaboga » 7 paź 2016, o 10:12

Ubezpieczenie jest moim zdaniem lepsze (a najlepiej jest mieć combo). Ogólnie rzecz biorąc mam dom ubezpieczony w PZU i to jest o tyle bezpieczniejsze, że nie tylko broni przed kradzieżą ale również wypadkami losowymi - to czego alarm nie zapewni.
olaboga
Nowy użytkownik

Postprzez Jae44 » 11 mar 2017, o 17:00

Alarm Cię nie uchroni o chociażby zalania domu z powodu pęknięcia rury czy tego typu problemów. Ubezpieczenie to podstawa zwłaszcze, że nie kosztuje to jakiś wielkim pieniędzy w skali roku.
Jae44
Nowy użytkownik

Postprzez baodao » 13 mar 2017, o 12:37

Kiedyś nie ubezpieczaliśmy ale jak przyszły wichury z gradem i deszcze to pozalewało nam cały dom i narobiło dużo szkód. Od tego momentu dom jest ubezpieczany.
Zapoznaj się z ofertą najlepszego sklepu w sieci-Baodao!
http://baodao.pl/
baodao
Nowy użytkownik

Postprzez magda86 » 19 mar 2017, o 19:35

jeśli chodzi o ubezpieczenie mieszkania to polecam wykup polisy w TUEuropa (http://tueuropa.pl/nieruchomosci.htm)Na pewno plusem jest to, że oprócz ubezpieczenia mieszkania mamy także zapewnione OC w życiu osobistym dla nas i osób zamieszkujących z nami gospodarstwo domowe. Standardowo mieszkanie jest ubezpieczone od pożaru i innych zdarzeń losowych. Dodatkowo można wykupić Ubezpieczenie ruchomości domowych od pożaru i innych zdarzeń losowych, ubezpieczenie ruchomości domowych i stałych elementów od kradzieży z włamaniem, dewastacji i rabunku czy ubezpieczenie elementów szklanych od stłuczeń. Kupując mieszkanie na kredyt większość banków wymaga ubezpieczenia mieszkania więc powoli staje się to standardem. Niektóre towarzystwa ubezpieczeniowe stosują zniżki jeśli kupujemy u nich kilka rodzai ubezpieczeń.
Nawet wprowadzając się do nowego budownictwa nigdy nie możemy mieć pewności jaki jest stan instalacji w budynku lub jakich będziemy mieli sąsiadów i czy ktoś nie zaleje naszego nowego mieszkania.
magda86
Dyskutant

Postprzez adayroivn345 » 20 mar 2017, o 09:38

Chào bạn!
Tháng 11 là tháng diễn ra rất nhiều các chương trình khuyến mại giảm giá lớn tại tiki lazada và adayroi nếu bạn đang muốn tìm kiếm cho mình một adayroi giảm giá để mua sắm với mức giá tốt hơn hãy vào ngay MaKhuyenMai.info nhé
adayroivn345
Nowy użytkownik

Postprzez Onxsul » 24 mar 2017, o 22:23

Oczywiście, że warto ubezpieczyć nieruchomość, mieszkanie czy dom, bo składka dużo nie kosztuje, a jak coś się stanie, to masz odszkodowanie. Poczytajcie sobie na ten temat tutaj Prawo nieruchomości Poznań Łódź budowlane adwokat prawnik radca prawny kancelaria porady prawne
Onxsul
Nowy użytkownik

Następna strona

Powrót do Czas wolny