Czy ubezpieczacie dom

Pomysły na wspólne spędzanie czasu z dziećmi.

Re: Czy ubezpieczacie dom

Postprzez marrysia » 13 kwi 2017, o 10:27

A ja uważam, że warto ubezpieczyć dom również podczas jego budowy. Przecież mogą się zdarzyć różne wypadki losowe, a nawet przykra sytuacja, że ktoś okradnie nas z materiałów budowlanych. A jeśli się wcześniej ubezpieczymy, to będziemy mogli liczyć chociaż na odszkodowanie. Przy okazji chciałam Was się poradzić w pewnej kwestii, również dotyczącej domu. Mianowicie, jakiś czas temu położyliśmy z mężem przy swoim domu chodnik z kostki brukowej i teraz chcielibyśmy go zaimpregnować. Szukam dobrego preparatu i na stronie nobilesa natknęłam się na ten - http://nobiles.pl/produkty/beton/nobiles-pilbet-impregnat/ . Myślicie, że by się sprawdził?
marrysia
Dyskutant

Postprzez kamiljawor » 21 kwi 2017, o 08:01

Oczywiście że warto i trzeba, różne sytuacje się zdarzają, więc lepiej posiadać takie ubezpieczenie :P
kamiljawor
Nowy użytkownik

Postprzez Kasia89 » 22 maja 2017, o 13:41

Jasne, że warto i na tym nie powinno się oszczędzać. Nawet wtedy gdy nasze mieszkanie wynajmujemy. Dzięki https://www.gothaer.pl/pl-dla-ciebie-pr ... ztery-katy to takie mieszkania pod wynajem są jeszcze dodatkowo chronione przed zniszczeniami spowodowanymi przez najemców mieszkania. Dla właścicieli takich mieszkań jest to dodatkowe zabezpieczenie przed zdemolowaniem mieszkania.
Kasia89
Dyskutant

Postprzez tequila6 » 22 maja 2017, o 15:52

Naturalnie, że ubezpieczam. Nie może być inaczej.
Kiedy nie ma dobrej odpowiedzi na pytanie, pozostaje odpowiedź szczera. Szara strefa pomiędzy tak a nie. Milczenie.
tequila6
Nowy użytkownik

Postprzez aguśka » 24 cze 2017, o 15:27

My właśnie jesteśmy na etapie kupowania mieszkania, więc jak już będzie nasze, to na pewno pomyślimy o ubezpieczeniu go. Teraz szukamy jakiejś ciekawej oferty ubezpieczenia na życie. Co polecacie? Zainteresowała mnie opcja dostępna w http://www.viennalife.pl/ , czyli połączenie ubezpieczenia z inwestowaniem. Jak myślicie?
aguśka
Nowy użytkownik

Postprzez pagio » 28 lip 2017, o 17:54

Fajnie ;) Dzięki wielkie ;) Jestem pewien, że przydadzą mi się te porady :)
Życie bez ideału byłoby marną wegetacją, z nim zaś jest piękne i wzniosłe.
pagio
Nowy użytkownik

Postprzez TKindra » 20 wrz 2017, o 15:31

Sprawdźcie też informacje na ten temat w Internecie. Myślę, że z całą pewnością się co nieco znajdzie :)
To, że jestem mną i nikim innym, jest jednym z moich największych walorów. Emocjonalne rany są ceną, którą płaci się za bycie niezależnym.
TKindra
Nowy użytkownik

Poprzednia strona

Powrót do Czas wolny