Jakie sporty uprawiacie?

Pomysły na wspólne spędzanie czasu z dziećmi.
mateuszkle22
Nowy użytkownik

Re: Jakie sporty uprawiacie?

Post autor: mateuszkle22 » 13 sie 2016, o 21:49

tajski boks 3 dni w tygodniu po 1,5 h

Paulina1
Nowy użytkownik

Post autor: Paulina1 » 16 sie 2016, o 14:27

Ja staram się 3-4 razy w tygodniu coś robić biegać, jeżdzić na rowerze, rolkach
basenydoogrodu.pl basen-wodnyswiat.pl basendomowy.pl ogrodyzimowe-pulzbud.pl swiatbasenow.com.pl

kiwi7
Dyskutant

Post autor: kiwi7 » 24 sie 2016, o 13:31

Staram się jak najczęściej chodzić na siłownie. To mnie relaksuje i odchudza. jeszcze biorę therm line hydrofast by efekty były lepsze i szybsze. Widzę po 4 tygodniach znaczną poprawę..

kayakarsky
Nowy użytkownik
Kontakt:

Post autor: kayakarsky » 26 sie 2016, o 10:02

Dla mnie najlepsze zdecydowanie są kajaki - możemy na nie jeździć wszyscy, także z dzieckiem. Super zabawa dla wszystkich!
Dla mnie, dla dzieci, nawet dla pieska -http://www.nadpilice.pl

Grzesław
Nowy użytkownik
Kontakt:

Post autor: Grzesław » 26 sie 2016, o 17:52

ja tak samo, często staram się biegać ;)

NocnaMama
Dyskutant

Post autor: NocnaMama » 7 sty 2017, o 13:48

Ja przez długi czas biegałam i jeździłam na rowerze zawodowo, jednak pół roku temu miałam wypadek samochodowy i pojawiły się problemy z kolanami. Myślałam ,że to już będzie koniec mojego aktywnego trybu życia ale zdecydowałam się na rehabilitację i nie żałuję decyzji. Zarejestrowałam się przez internet do specjalistycznego gabinetu w Krakowie http://www.rehabilitacje.org . Trwało to może 10 minut i już byłam umówiona na wizytę następnego tygodnia. Jestem już po kilku spotkaniach i czuję się znacznie lepiej, więc mam nadzieję że jeszcze wrócę do tego sportu :)

osek
Nowy użytkownik

Post autor: osek » 8 mar 2017, o 17:12

Póki co nie robiłam w zasadzie nic. Z nadejściem wiosny chcę to zmienić. Chcę chodzić regularnie na basen. Stąd moje pytanie- co powinnam zabrać ze sobą na basen?

marrysia
Dyskutant

Post autor: marrysia » 30 mar 2017, o 09:05

Ja tam postawiłam na bieganie oraz jazdę na rowerze. Lubię aktywność fizyczną - nie dość, że pozwala nam utrzymać się w formie, to jeszcze daje odprężenie po ciężkim dniu. Uwierzcie mi, że podczas biegania nawet najgorsze wspomnienia z pracy ulatują z umysłu i człowiek zyskuje choć na chwilę komfort psychiczny. Dzięki regularnym treningom w ciągu 1,5 miesiąca schudłam 5 kilo, teraz staram się trzymać tej wagi. Czasem tylko pozwolę sobie na pizzę z rodzinką, ale tylko jedną :D - przy okazji polecam Wam pizzerię AlCapone w Poznaniu. Mają również pizzę na telefon - https://www.pizza-alcapone.pl/dostawa

Mateusz55
Nowy użytkownik

Post autor: Mateusz55 » 30 mar 2017, o 10:54

Moją aktywnością fizyczną jest chodzenie na basen 2 razy w tygodniu. Częściej nie mogę bo mam małe dziecko w domu ale uważam że trzeba dalej pielęgnować swoje pasje po mimo że się ma małe dziecko.

Eliza24
Nowy użytkownik
Kontakt:

Post autor: Eliza24 » 4 kwie 2017, o 08:39

Ja bardzo chciałabym się przełamać i zacząć ćwiczyć, ale moja jedyna aktywność ogranicza się do jazdy rowerem w weekend i sporadycznego wchodzenia po schodach na 11! piętro.
Najlepsze płytki przemysłowe na rynku

ODPOWIEDZ
meble do sypialni meble do kuchni meble do salonu meble do jadalni stół drewniany nowoczesny stoły z litego drewnastoły z litego drewna dębowego stół dębowy nowoczesny drogie łóżka stolik kawowy stół dębowy rozkładany