Co na prezent dla ojca

Pomysły na wspólne spędzanie czasu z dziećmi.
Awatar użytkownika
Spajs12
Nowy użytkownik

Re: Co na prezent dla ojca

Post autor: Spajs12 » 6 mar 2017, o 08:53

Najlepiej kupić coś praktycznego :)
Łatwo być samemu, kiedy jest to twój własny wybór, znacznie trudniej, kiedy człowiek jest do tego zmuszony.

NocnaMama
Dyskutant

Post autor: NocnaMama » 28 mar 2017, o 19:56

Ja ostatnio uzbierałam trochę pieniędzy i zakupiłam odkurzacz centralny dla taty . Mamy kilkupiętrowy dom więc to było dobre rozwiązanie bo oszczędzamy czas i zdrowie. Nie musimy dźwigać odkurzacza dzięki zrobionej instalacji na piętrach. Kupiłam ten http://centralne-odkurzacze.net/zestawy ... mfort.html który bardzo się spodobał tacie

marrysia
Dyskutant

Post autor: marrysia » 29 mar 2017, o 09:22

A ja co roku mam podwójne święto rodziców - Dzień Ojca i imieniny mamy przypadają 23 czerwca. Jakby nie patrzeć, kupuję jeden prezent dla obojga i szafa gra. W zeszłym roku kupiłam im wycieczkę do Hiszpanii, zwłaszcza dla ojca to była niespodzianka, bo zawsze marzył o takim wypadzie. Korzystałam z wyszukiwarki wycieczek travelplanet, fajne sprawa, można łatwo znaleźć naprawdę ciekawe oferty. A jeszcze, jak się trafi na kody rabatowe z blipa - https://blip.pl/travelplanet/, to w ogóle ceny lecą na łeb, na szyję. Sami spróbujcie!

posek
Nowy użytkownik

Post autor: posek » 10 kwie 2017, o 17:19

Pidżama jest dobrym pomysłem, choć mężczyźni raczej wolą dostawać gadżety. Wiertarki, gps itp. Pamiętaj, że mężczyźni to gadżeciarze.

Kasia89
Dyskutant

Post autor: Kasia89 » 19 maja 2017, o 07:18

Ja na http://www.twojekwiaty.pl/blog/dzien-oj ... wiaty-taty czytałam o tym, że kwiaty to nie tylko prezent dla kobiety. Choć ja już od paru dobrych lat dla taty na dzień ojca kupuje kwiaty. Jest on zapalonym ogrodnikiem. Uwielbia mieć ładny schludny ogród pełen kwiatów. Zawsze razem z siostrami kupujemy mu z kilkanaście kwiatów do ogrodu. Myślę, że to bardzo dobry pozysł na prezent dla ojca.

Magdula88
Nowy użytkownik

Post autor: Magdula88 » 29 maja 2017, o 16:04

A co byście powiedzieli na kawę? kawa lavazza to swietny pomysl na prezent dla kazdego i na kazda okazje :) Wiec mysle ze i dla swojego ojca moze to byc trafiona rzecz.

Rubinek
Nowy użytkownik

Post autor: Rubinek » 2 sie 2017, o 09:43

Jeśli Twój tata jest zwolennikiem aktywnych wakacji to polecam kupić dla niego wczasy odchudzające dr Dąbrowskiej. To świetnny sposób, żeby skutecznie zrzucić zbędną wagę, a równocześnie zmienić sposób żywienia na dłużej. Dodatkowo turnusy odchudzające to relaks dla duszy i ciała! Najlpeiej żeby ośrodek był w jakimś uzdrowiskowym mieście.

Tariana
Dyskutant
Kontakt:

Post autor: Tariana » 2 sie 2017, o 11:24

Kasia89 pisze:Ja na http://www.twojekwiaty.pl/blog/dzien-oj ... wiaty-taty czytałam o tym, że kwiaty to nie tylko prezent dla kobiety. Choć ja już od paru dobrych lat dla taty na dzień ojca kupuje kwiaty. Jest on zapalonym ogrodnikiem. Uwielbia mieć ładny schludny ogród pełen kwiatów. Zawsze razem z siostrami kupujemy mu z kilkanaście kwiatów do ogrodu. Myślę, że to bardzo dobry pozysł na prezent dla ojca.
Hej, a znasz stronę roslinydoogrodu.pl? Ja ostatnio tam zamawiałam kwiaty, urzekły mnie zdjęcia na stronie.

superfoooto
Nowy użytkownik

Post autor: superfoooto » 3 sie 2017, o 12:47

Ciekawą opcją na urodziny, ślub czy uroczystość rodzinną wydaje mi się, że jest np. sesja z fotografem.W okolicach Poznania sprawdź fotografa z mojej stopki. Pan stamtąd był obecny na moim ślubie i wyszło idealnie. Ma w ofercie wiele ciekawych pomysłów.

nancy12
Dyskutant

Post autor: nancy12 » 23 sie 2017, o 20:31

no my w tym roku z tej racji, że ojciec miał 40. a że szaleje za swoim autem, które od lat stało w garażu bardzo zaniedbane... stwierdzilismy że pójdziemy w praktyczny prezent, o którym zresztą sam poniekąd gdzieś tam wspominał przy różnych okazjach. na szczescie wyjechali z matka na tygodniowy wypad, więc oddalismy samochod do serwisu na generalny przeglad. Prezent naprawde sie udal - bo ojciec aż się wzruszył. Jesli ktos by szukal pomocy to naprawde polecam ten serwis seata http://www.ster.seat-auto.pl/ bardzo profesjonalna, pełna obsługa. Działaja szybko i nie marudzą!

ODPOWIEDZ
meble do sypialni meble do kuchni meble do salonu meble do jadalni stół drewniany nowoczesny stoły z litego drewnastoły z litego drewna dębowego stół dębowy nowoczesny drogie łóżka stolik kawowy stół dębowy rozkładany