Jak zrzucić zbędne kilogramy

Pomysły na wspólne spędzanie czasu z dziećmi.

Re: Jak zrzucić zbędne kilogramy

Postprzez mlodamama96 » 4 lip 2017, o 18:27

Dieta MŻ i ćwiczenia. :)
mlodamama96
Nowy użytkownik

Postprzez grzzzegor » 7 lip 2017, o 08:42

Na pewno najważniejsza kwestia to ćwiczenia nie muszą być jakoś bardzo zaawansowane wystarczy nawet same bieganie tylko do tego trzeba dołączyć dietę i najlepiej jak by dietetyk ułożył konkretną bo wtedy możemy liczyć na wyraźnie efekty odchudzania się :)
grzzzegor
Nowy użytkownik

Postprzez NocnaMama » 1 sie 2017, o 21:17

Wspomaganiem odchudzania może być dieta oraz odpowiednia bielizna, a nie jakieś chińskie plastry. Ja mam taką bieliznę korygującą i antycellulitową.. Kupuję najczęściej tutaj http://orirose.pl/ bo wiem ,że materiał z którego wykonują bieliznę jest przyjazny skórze i wytrzymały na pranie.
NocnaMama
Dyskutant

Postprzez doris11 » 12 sie 2017, o 17:21

Dieta MŻ to wiadomo podstawa, ale nie wszystko. Ja mam raczej manię na punkcie wysportowanego, zdrowego wyglądu. Jeszcze przed latem zaczęłam systematycznie robić brzuszki i przyznam że efekty już teraz są widoczne. Odpowiedni zestaw ćwiczeń + zdrowa, zbilansowana dieta to na bank najlepsza droga do szczupłej sylwetki - zresztą więcej piszą o tym tutaj http://obk.pl/przygotuj-sie-na-lato-najlepsze-cwiczenia-wyszczuplajace/
doris11
Nowy użytkownik

Postprzez nancy12 » 9 wrz 2017, o 12:34

wg mnie najlepsza opcja to zbilansowana dieta. najlepiej taka szyta na miarę ułozona przez dietetyka. ja ze wzgledu na tryb zycia nie mam czasu na pichcenie w kuchni dlatego jest jeszcze opcja z cateringiem dietetycznym. w macro bios bar mają kilka linii diet. sama korzystam z linii dla wegetarian. ceny są spoko, jedzenie smaczne, pełne pasji no i tego co niezbędne w diecie. nie chodze glodna, nie podjadam i mam energie do pracy a nawet wystarcza jeszcze na wieczorną przebieżkę po mieście
nancy12
Dyskutant

Postprzez amelia27 » 13 wrz 2017, o 13:29

A próbowałaś jazdy na nartach biegowych? To bardzo przyjemny sport i w dodatku angażuje wiele partii mięśni naraz. Podczas każdego treningu spala się masę kalorii :)
amelia27
Nowy użytkownik

Postprzez rejek » 13 wrz 2017, o 17:05

Mieliście kiedyś do czynienia ze Slimunox- http://www.topweight.pl/index.html ? Czy udało Wam się zrzucić zbędne kilogramy?
rejek
Dyskutant

Poprzednia strona

Powrót do Czas wolny