Jak zrzucić zbędne kilogramy

Pomysły na wspólne spędzanie czasu z dziećmi.

Re: Jak zrzucić zbędne kilogramy

Postprzez Mansia » 24 maja 2017, o 12:16

Sama na sobie sprawdziłam, że najlepiej sprawdza się po prostu zrównoważona dieta, regularne posiłki i minimum aktywności fizycznej. Nie ma sensu faszerować się suplementami, jeżeli nie prowadzi się zdrowego trybu życia.
Mansia
Nowy użytkownik

Postprzez Angie88 » 25 maja 2017, o 16:50

Bawienie się w zabiegi i faszerowanie się chemią nic nie daje. Wystarczy dobrze zbilansowana dieta i regularna aktywność fizyczna (3-4 razy w tygodniu) . Najlepsze jest bieganie i jazda na rowerze. Nic trudnego, sama stosuję się do tych kilku banalnych zasad i skutkuje :)
Angie88
Nowy użytkownik

Postprzez marek541 » 28 maja 2017, o 05:42

to jest zawsze bardzo trudne w życiu
marek541
Nowy użytkownik

Postprzez MacieX822 » 22 cze 2017, o 10:30

Mojej żonie pomogły suplementy diety http://mydetoxtea.pl/kategoria-produktu/forever/ . Sam się zdziwiłem bo nie chciało mi się w to wierzyc. Ale powoli, do celu osiągnęła oczekiwany rezultat. Oprócz wspomagania trawienie te produkty również bardzo fajnie wpływają na cere i ogólną kondycję organizmu. Polecam wam je bardzo.
MacieX822
Nowy użytkownik

Postprzez waszka718 » 22 cze 2017, o 12:45

Mojej żonie pomogła Zumba. Każdego wieczoru wychodziła na godzinne ćwiczenia i po trzech ciążach wygląda jak patyczek. Dla kolegów polecam CrossFit - można się wyżyć nieźle.
waszka718
Nowy użytkownik

Postprzez aguśka » 22 cze 2017, o 14:21

Tak jak było wspomniane, trzeba po prostu prowadzić zdrowy tryb życia. Jeść często, ale mniejsze porcje, ruszać się - dobre będą chociażby spacery. Nie powinno się natomiast rezygnować z tłuszczów, trzeba wybierać zdrowe oleje z dużą ilością kwasów omega, takie jak olej rzepakowy http://pokochajolejrzepakowy.eu/rzepako ... edno-imie/ .
aguśka
Nowy użytkownik

Postprzez Marzena1981 » 24 cze 2017, o 10:03

Mówi się, że dieta, to 70%, a więc proponowałabym zacząć od rozpisania diety i wzięcie się za zdrowe jedzenie. Ćwiczeń oczywiście nie neguję, bo również są bardzo ważne. Jeżeli chodzi o ekologiczne i zdrowe jedzenie, to moim ulubiony sklepem jest zakręcony słoik, a dla przykładu na tej stronie https://zakreconysloik.com.pl/bezgluten ... ety-smalce znajdziecie bezglutenowe wędliny, a więc można :) Proponuję również jakąś fajną motywacyjną książkę z ciekawymi przepisami.
Marzena1981
Dyskutant

Postprzez Dambati » 26 cze 2017, o 10:57

Ćwiczenia i dieta to podstawa, ale przede wszystkim również trzeba być systematycznym i sumiennym w utrzymaniu tych nawyków. Nie można sobie robić wyjątków, np. na jedno ciastko. Inaczej nigdy nie dojdzie się do właściwej wagi!
Dambati
Nowy użytkownik

Postprzez frapa » 30 cze 2017, o 17:17

Mi się udało to zrobić dość łatwo, żeby schudnąć wystarczy zwracać uwagę na to co się je i wybierać zdrowe produkty i wyeliminować słodycze i cukier, trochę ćwiczyć stosować jakiś dobry suplement, w moim przypadku był to http://thermline.com.pl/therm-line-hydrofast bo mam skłonność do gromadzenia się nadmiaru wody
frapa
Nowy użytkownik

Postprzez mama-na-5 » 3 lip 2017, o 16:57

Nigdy nie korzystałam z takich zabiegów. W domu mam męża sportowca i dzięki niemu wiem, że 80% skutecznego chudnięcia to dieta, a reszta to ćwiczenia. Dlatego staramy się w domu zdrowo odżywiać i bardzo pilnujemy tego, co jemy możesz zajrzeć na ekopiramidę, tam mają fajne produkty.
mama-na-5
Dyskutant

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Czas wolny