Fotograf + kamerzysta na wesele

Pomysły na wspólne spędzanie czasu z dziećmi.
kiniol10
Nowy użytkownik

Re: Fotograf + kamerzysta na wesele

Post autor: kiniol10 » 18 lip 2017, o 22:19

A wiesz czy ten kamerzysta z Poznania dojeżdża na imprezy, bo potrzebujemy pilnie kamerzyste do Białegostoku na wesele :)

Awatar użytkownika
Wiktoria56
Dyskutant

Post autor: Wiktoria56 » 8 sie 2017, o 12:42

Myslę że mój fotograf ślubny by dojechał bez problemu a jest z Rzeszowa ,http://www.kubapabis.com/opisowa/oferta.htm .
Kuba jest pełnym optymistu człowiekiem z dużą kreatywnością , wykonuje wspaniałe zdjecia ślubne ktore są najlepszą pamiątką na lata.

cebulasta
Dyskutant

Post autor: cebulasta » 12 sie 2017, o 11:57

Kamerzysty żadnego nie znam, ale jeżeli chodzi o fotografów to podrzucam Wam namiary na Pana Wolańskiego - http://www.patrykwolanski.pl/ . Zobaczcie sobie jego portfolio, moim zdaniem zdjęcia wykonuje świetne. My z mężem mamy przepiękny reportaż ślubny :)))

Kasia89
Dyskutant

Post autor: Kasia89 » 9 paź 2017, o 12:42

Cóż ja takim uważam, że nie ma co się spinać, jeśli chodzi o fotografa czy kamerzystę. Znam nie jedną parę, której zdjęcia ślubne robił jakiś znajomy, który wziął za to symboliczne 50 złotych. Zaś jeśli chodzi o kamerzystę to bywało różnie na przykład moja koleżanka oddała kamerkę go pro w ręce gości, więc wydaje mi się, że ich film z wesela będzie szalony. Co najwyżej jeśli naprawdę chcesz namiastkę profesjonalizmu w tej dziedzinie to polecam ci fotobudkę od http://niezapomnianachwila.pl/oferta/fotobudka/ jest to super atrakcja weselna i masz ładne zdjęcia

Awatar użytkownika
mama_antosia
Nowy użytkownik

Post autor: mama_antosia » 10 paź 2017, o 12:37

Osobiście nie będę zamawiała kamerzysty, ewentualnie, ale tu nie jestem jeszcze pewna - krótki film z całej imprezy. Co innego zdjęcia! Piękne, naturalne, które pasują do każdego wnętrza!

Magdula88
Nowy użytkownik

Post autor: Magdula88 » 12 paź 2017, o 10:25

Ja mam podobne zdanie co do kamerzysty. Nie chciałabym mieć go na swoim weselu. Jeżeli chcecie mieć coś dodatkowego oprócz fotografa to może wybierzcie fotobudkę? Każdy kto chce będzie mógł sobie zrobić super pamiątkowe zdjęcie w niej. Bardzo fajna opcja na wesela. Jeżeli jesteście z Warszawy i okolic to polecam wam firmę https://www.mimofoto.pl wynajmują oni nie tylko fotobudkę ale i także gifbudkę. Mogą również zapewnić barmana na impreze

posejka
Nowy użytkownik

Post autor: posejka » 21 paź 2017, o 17:42

Wiecie co ja się zastanawiam nad zamówieniem jakichś atrakcji na wesele,bo jako tako nie będzie zabaw.Myślałam ,
żeby barmana wynająć, miał ktoś takie atrakcje? Wiem że teraz jest modna fotobudka, ale byłam na takim weselu i Państwo młodzi narzekali że to nic specjalnego, a taki barman, jak nie wiesz o co mi chodzi to sprawdź i daj opinie na ten temat czy widziałabyś coś takiego na weselu jako gość

kammannew
Nowy użytkownik

Post autor: kammannew » 23 paź 2017, o 13:15

Byłam ostatnio na weselu przyjaciółki na którym latał w powietrzu dron z firmy www.dronsfera.pl, robił zdjecia i nagrywał filmiki z wysokości bardzo mi się podobała dyskrecja z jaką to robił jest to zasługa świetnego operatora który jak się okazało przeszedł odpowiednie szkolenia do pilotażu takiego drona. Kiedy zobaczyłam zdjęcia i filmy z tego wesela utwierdziłam się w tym że na swoim weselu też na pewno skorzystam z usług takiego latającego fotografa ;D

kolis
Nowy użytkownik

Post autor: kolis » 25 paź 2017, o 19:49

Ważnym elementem wesela jest również pierwszy taniec. Warto udać się na kurs, by na weselu dać pokaz.

ODPOWIEDZ
meble do sypialni meble do kuchni meble do salonu meble do jadalni stół drewniany nowoczesny stoły z litego drewnastoły z litego drewna dębowego stół dębowy nowoczesny drogie łóżka stolik kawowy stół dębowy rozkładany