Pomozcie z wyborem

Pomysły na wspólne spędzanie czasu z dziećmi.
tymekalex91
Nowy użytkownik

Pomozcie z wyborem

Post autor: tymekalex91 » 20 paź 2016, o 08:20

Cześć. Mam przed sobą remont mojej kuchni, która ma już swoje lata. Zastanawiam się nad wyborem właściwych mebli kuchennych. Nie potrafię się zdecydować nad zakupem odpowiedniego stylu mebli kuchennych. Z jednej strony chcę, aby nowa kuchnia miała nowoczesny wygląd ja tu: Obrazek - zdjęcie ze strony: http://jfm-furniture.pl . Tego typu wygląd jest bardzo atrakcyjny, ale nie wiem czy dobrze będzie wyglądał w mieszkaniu w bloku, który jest ze starej płyty. Z drugiej strony myślałem o pójściu w coś bardziej konwencjonalnego jak tego typu rodzaj mebli kuchennych:
Obrazek tego samego producenta co wyżej. Te rozwiązanie posiada elementy nowoczesne, ale jest utrzymane w tradycyjnym charakterze. Jak sądzicie, które meble lepiej będą komponowały się do mieszkania. Również ważnym aspektem jest ich pielęgnacja. Czy nowoczesne meble kuchenne nie będą się bardziej brudziły? Proszę o wasze opinie.

perik
Nowy użytkownik

Re: Pomozcie z wyborem

Post autor: perik » 6 kwie 2017, o 16:47

Mam pytanie- w jaki sposób wybrać klamki do domu? Czy muszą pasować do czegoś konkretnego? Czy zwracacie na to uwagę?

marek122
Nowy użytkownik
Kontakt:

Post autor: marek122 » 6 kwie 2017, o 19:59

Pierwsza ładniejsza.

Awatar użytkownika
krystian98
Nowy użytkownik

Post autor: krystian98 » 8 maja 2017, o 15:56

Moim zdaniem to jak najbardziej sprawa dla specjalisty...
Clary nie rozumiała, dlaczego Jace patrzył na nią w ten sposób. Czyżby jej urwana noga leżała po drugiej stronie parkingu w kałuży krwi?

mamakaroliny
Dyskutant

Post autor: mamakaroliny » 1 gru 2017, o 10:42

Śliczna ta kuchnia, tez juz marze o takiej ale póki co to jesteśmy na etapie poszukiwania mieszkania. Jedno wiem, że w mojej kuchni chcę jak najwięcej bieli, dodatki tez jak najbardziej w tym kolorze, bo to pasuje do wszystkiego. Juz teraz oglądam co nieco w sklepach i mysle o zakupach tutaj https://www.eldom.eu/sklep/ Czajnik i sokowirówka mi się podobają, chyba zamówię.

Ertolik
Nowy użytkownik

Post autor: Ertolik » 4 gru 2017, o 20:48

Ja wole opcję bardziej tradycyjną :)

joanna
Nowy użytkownik

Post autor: joanna » 9 gru 2017, o 15:02

Stoję przed identycznym problemem. Zdecydowałam się na takie nowocześniejsze ,podobne jak na pierwszym zdjęciu Moja kuchnia też jest w blokach i nie za duża , więc białe meble ,ciemno szare blaty i w podobnej tonacji podłoga.Oczywiście bez wyspy bo ta już się nie zmieści ale jest super.

pannaanna
Nowy użytkownik

Post autor: pannaanna » 11 gru 2017, o 08:50

Ja dom już wyremontowałam, teraz walczę z remontem biura. Planuję podjąć współpracę z https://www.krusel.pl/. Może ktoś z Gdańska ich kojarzy? Macie wyrobioną opinię?
<3 <3 <3

Awatar użytkownika
kasienka
Nowy użytkownik

Post autor: kasienka » 16 gru 2017, o 18:39

A może takie zlewozmywaki granitowe byłyby Waszym zdaniem sensownym wyborem? Ja się właśnie zastanawiam nad wyborem czegoś z tej oferty.
Muszę się nauczyć nie tylko zapominać, ale także wybaczać.

0lka
Nowy użytkownik

Post autor: 0lka » 4 sty 2018, o 10:45

Zdecydowanie pierwsza! Piękna :)
Ja miałam duży problem z kuchnią przy remoncie, bo ma małą powierzchnię. Ale znalazłam ciekawy serwis z poradami: http://malakuchnia.page.tl/. Korzystanie z tego typu poradników jest moim zdaniem bardzo istotne.

ODPOWIEDZ
meble do sypialni meble do kuchni meble do salonu meble do jadalni stół drewniany nowoczesny stoły z litego drewnastoły z litego drewna dębowego stół dębowy nowoczesny drogie łóżka stolik kawowy stół dębowy rozkładany