Gabinet masazu w Warszawie

Pomysły na wspólne spędzanie czasu z dziećmi.
natkawal76
Nowy użytkownik

Gabinet masazu w Warszawie

Post autor: natkawal76 » 31 paź 2016, o 13:03

Dzień dobry. Myślę nad otworzeniem swojego biznesu w Warszawie. Od lat pracuje w różnego salonach masażu jako masażysta. Pomyślałem, że warto otworzyć własny salon masażu w Warszawie . Co myślicie, czy tego rodzaju gabinet masażu w obecnych czasach ma szanse na przebicie się na rynku. W obecnym gabinecie masażu jest duży ruch, więc zapotrzebowanie na masaże lecznice jest spore. Natomiast martwi mnie pozyskanie pacjentów przez nowo otworzony gabinet masażu. Na pewno przydała by się reklama. Nie mam pojęcia czy należy inwestować w inne rzeczy niż zbudowanie strony WWW i jej pozycjonowanie. Jak sądzicie?

mathiass9
Nowy użytkownik

Re: Gabinet masazu w Warszawie

Post autor: mathiass9 » 31 paź 2016, o 13:55

Super salon masazu w Warszawie, niezłą oferte mają !

Sigrid43
Nowy użytkownik

Post autor: Sigrid43 » 31 paź 2016, o 15:03

Oferty mają naprawde ciekawe, warto się z nią zapoznać.

Woitik
Nowy użytkownik
Kontakt:

Post autor: Woitik » 20 lut 2017, o 11:08

Masaż relaksacyjny bardzo odpręża ciało, warto przynajmniej czasami się na niego udać do jakiegoś salonu kosmetycznego we Wrocławiu

NocnaMama
Dyskutant

Post autor: NocnaMama » 22 lut 2017, o 17:45

Mnie zawsze taki masaż pomaga. Jednak sporo czytałam też o masażu sportowym,który nie tylko rozluźnia ale i wspomaga prace naszego organizmu i mięśni. W klinice p. Gęsickiej wykonują takie profesjonalne zabiegi http://joannagesicka.pl/masaz-sportowy/ . Salon jest w Warszawie, jednak nie mają sobie równych :)

opra
Dyskutant

Post autor: opra » 10 lip 2017, o 19:05

Jeśli zależy Ci na zniwelowaniu bólu kręgosłupa, to ja bardzo rekomenduję Ci zapisanie się na masaż klasyczny. Z polecenia wiem o gabinecie w Warszawie: http://medicaspa.pl/nasza-oferta/masaze ... klasyczny/ , bo podobno mają bardzo dobrych masażystów. Taki masaż to nie tylko pełen relaks dla ciała ale również gwarancja zniwelowania wszelkich napięć czy dyskomfortu kręgosłupa, szyi, barków etc. Oczywiście przy założeniu, że będziesz mieć kilka takich sesji.

Awatar użytkownika
Jurven22
Nowy użytkownik

Post autor: Jurven22 » 12 wrz 2017, o 17:48

Ja w tym temacie nie mam zbytnio wiedzy. Zatem kompletnie nie będę w stanie pomóc...
Nie rozmawiając o problemach, można udawać że ich nie ma. Bo ten, kto widzi, co jest nie tak i chce o tym dyskutować, naraża się na zmagania, ból i żal

terpi
Dyskutant

Post autor: terpi » 9 paź 2017, o 09:50

Wiem gdzie można się zapisać na masaż leczniczy w Warszawie, najlepiej iść do Centrum Medycznego Św. Franciszka http://cmsf.pl/ , mają tam najlepszych fizjoterapeutów, nowoczesny sprzęt i świetnych specjalistów. Warto tam także zapytać o pakiety medyczne bez limitu, są w atrakcyjnie niskiej cenie

ODPOWIEDZ
meble do sypialni meble do kuchni meble do salonu meble do jadalni stół drewniany nowoczesny stoły z litego drewnastoły z litego drewna dębowego stół dębowy nowoczesny drogie łóżka stolik kawowy stół dębowy rozkładany