Czy te kosmetyki rzeczywiscie sa skuteczne?

Pomysły na wspólne spędzanie czasu z dziećmi.
marrysia
Dyskutant

Re: Czy te kosmetyki rzeczywiscie sa skuteczne?

Post autor: marrysia » 17 sie 2017, o 07:23

A ja z kolei mam do Was pytanie natury "kosmetycznej" i mam nadzieję,że mi pomożecie w moim dylemacie. Mianowicie, zastanawiam się, czy warto korzystać z metody strobingu. Namawia mnie do tego koleżanka, trochę poszperałam w internecie i znalazłam między innymi ten artykuł - https://lirene.pl/konturowanie-twarzy-i ... g-make-up//. Wynika z niego, że strobing to nic innego jak makijaż polegający wyłącznie na użyciu rozświetlacza. Jak myślicie, to korzystna metoda? Próbowałyście jej kiedyś? Z chęcią poznam Wasze opinie na ten temat.

terpi
Dyskutant

Post autor: terpi » 25 sie 2017, o 09:07

Nie wiem jak te ale fresh&natural http://freshandnatural.pl/pl/produkty/ które ja kupuję na pewno są skuteczne, przekonałam się do nich już jakiś czas temu i jak dotąd nie znalazłam żadnych które by im dorównały.

denon147
Nowy użytkownik

Post autor: denon147 » 25 sie 2017, o 10:37

Ja uwielbiam kosmetyki naturalne, moja skóra również :)
Słuchawki bezprzewodowe, a może głośniki? Zapoznaj się z szeroką ofertą naszego sklepu.
http://salonydenon.pl/

nancy12
Dyskutant

Post autor: nancy12 » 25 sie 2017, o 21:30

a co stosujecie do codziennej pielęgnacji stóp? mam zawsze po lecie bardzo szorstkie i ciężko w sumie się pozbyć tego naskórka... kosmetyczka podsunęła mi maść do stóp z echinaceą, którą ma u siebie z kerpro.pl więc po wakacjach ruszam z kuracją. może jakieś domowe maseczki dodatkowo byłyby fajne - macie jakieś sprawdzone?

Awatar użytkownika
Wiktoria56
Dyskutant

Post autor: Wiktoria56 » 4 wrz 2017, o 08:36

Jeśli chodzi o pielęgnację skóry twarzy, ostatnim moim odkrycie jest zestaw NovAge True Perfection z oriflame http://orikosmetyki.pl/. Wspaniale nawilża i napina skórę. On jest dość drogi, ale przy oriflame rejestracji , można dostać spory rabat. ;)

violka
Nowy użytkownik

Post autor: violka » 12 wrz 2017, o 08:28

No tak, trudno zaprzeczyć że naturalne kosmetyki są lepsze. Ja mam teraz fajne cienie mineralne do powiek Alilla, są bez parabenów silikonów i konserwantów co mnie przekonało a do tego nie uczulają. A poza tym mają przepiękne opakowania, kolory i niesamowicie dobrze się trzymają

Kasia89
Dyskutant

Post autor: Kasia89 » 13 wrz 2017, o 07:35

Jak nie ma się problemów z cerą to nawet nie trzeba patrzeć w stronę kosmetyków, które uczulają. Ja mam na przykład dość wrażliwą skórę. Już jako dziecko miałam z nią problemy i chodziłam z nią do dermatologa. Teraz wydaje się jakby mi przeszło. Znaczy używam zwykłych kosmetyków, a nie tych dla alergików. Jak na www.schorowani.pl/jak-pieknie-wygladac/ piszą każda kobieta chce pięknie wyglądać. Dlatego też nakładam codziennie makijaż. I jak do tej pory odkąd zaczęłam się malować nie miałam żadnych większych problemów ze skórą.

długowłosa
Nowy użytkownik

Post autor: długowłosa » 13 wrz 2017, o 23:42

Na każdego działa co innego, musisz sama przetestować czy na Ciebie działają

Soren22
Nowy użytkownik

Post autor: Soren22 » 18 wrz 2017, o 11:36

Tak, z tego co wiem to są skuteczne.
Szukasz dobrego serwisu randkowego? Zobacz ten serwis:holenderskie randki

marrysia
Dyskutant

Post autor: marrysia » 21 wrz 2017, o 07:40

Dobrze, ze temat o kosmetykach, to może mi coś podpowiecie. CHciałam się Was bowiem zapytać, jakie kosmetyki poleciłybyście do tego aby wygładzić twarz i odświeżyć cerę? Znalazłam w necie ostatnio ciekawy artykuł - https://lirene.pl/konturowanie-twarzy-i ... g-make-up/, z którego wynika, że odpowiednie będą rozświetlacze, różne i bronzery. Podobno ich połączenie to idealne dopełnienie zarówno dziennego, jak i wieczorowego makijażu. Sama się zastanawiam, jakiej marki kosmetyki będą odpowiednie? Jeśli byście mogły coś polecić, to będę zobowiązana.

ODPOWIEDZ
meble do sypialni meble do kuchni meble do salonu meble do jadalni stół drewniany nowoczesny stoły z litego drewnastoły z litego drewna dębowego stół dębowy nowoczesny drogie łóżka stolik kawowy stół dębowy rozkładany