Czy te kosmetyki rzeczywiscie sa skuteczne?

Pomysły na wspólne spędzanie czasu z dziećmi.
olgiernuk79
Nowy użytkownik

Czy te kosmetyki rzeczywiscie sa skuteczne?

Post autor: olgiernuk79 » 7 lis 2016, o 12:27

Witam kolegów i koleżanki na forum. Muszę się dowiedzieć czegoś więcej o takiego tupu kosmetykach. Dokładnie mówiąc, zainteresowały mnie kosmetyki orientalne, które są naturalnego pochodzenia i są o wiele lepsze od tych oferowanych w aptekach. Na jednej stronie: http://pachnaca-kraina.pl przeczytałem, że olej arganowy ma bardzo dobre właściwości lecznicze. Produkt ten pomaga w gojeniu się ran i można go stosować przy skórze trądzikowej? Posiadam syna, który posiada obfity trądzik i żaden z konwencjonalnych preparatów nie pomaga na tą chorobę. Lekarka, która go leczy doradziła zabiegi laserem IPL. Ale cena takiej kuracji w klinice prywatnej jest bardzo wysoka. Tak, więc poszukuje mniej kosztownej alternatywy. Czy ktoś z was miał kontakt z olejem arganowym? Będę zobowiązany za wasze wypowiedzi.

norka
Dyskutant

Re: Czy te kosmetyki rzeczywiscie sa skuteczne?

Post autor: norka » 11 kwie 2017, o 13:50

A jakie mi możecie polecić lakiery hybrydowe do paznokci? Czytała poradnik na tej stronie ale chętnie zobaczę jakie lakiery są według Was sprawdzone.

Natalia30
Nowy użytkownik
Kontakt:

Post autor: Natalia30 » 12 kwie 2017, o 09:24

Na jakimś blogu o tym czytałam, ale nie pamiętam już gdzie. Arganowy jest na pewno świetny dla włosów. W ogóle moim zdaniem oleje są świetne i naprawdę skuteczne, ale nie można z nimi przesadzić, bo mogą zapychać

kalinaj
Nowy użytkownik

Post autor: kalinaj » 14 kwie 2017, o 12:50

Kosmetyki kosmetykami, ale tak naprawdę na moją cerę zadziałały dopiero profesjonalne zabiegi. Także jeśli ktoś się boryka z problemami to mogę polecić zajrzenie tutaj: http://www.jeanlouisdavid-kosmetyka.pl . Ja co prawda zawsze używałam kosmetyków z wyższej półki, ale nic nie zadziałało tak jak mikrodermabrazja. Oczywiście tam tych zabiegów jest o wiele więcej a ja przyznam, że nieszczególnie się na tym znam, więc najlepiej po prostu poradzić się kosmetyczki.

Awatar użytkownika
kalafiorkowa84
Nowy użytkownik

Post autor: kalafiorkowa84 » 29 maja 2017, o 19:48

Olejek arganowy stosuję do włosów, ale czy będzie dobrze działał na trądzik... On ma działanie raczej natłuszczające i nawilżające, a przy skórze trądzikowej, gdzie sebum jest dużo, dodatkowe natłuszczenie chyba nie ma sensu. Polecić Ci mogę za to ziemię wulkaniczną. Słyszałam, że działa właśnie przeciwłojotokowo, peelinguje i redukują te wszystkie zmiany. W dobrej cenie i taką prawdziwą kupisz w sklepie abacosun.pl. Polecam wziąć większe pudełko, jest wydajne, ale żeby to było skuteczne dobrze jakiś czas stosować. Daj znać czy się skusicie :)
Szczęście to jest sposób myślenia, a nie rzecz, którą dostajemy.

marrysia
Dyskutant

Post autor: marrysia » 30 maja 2017, o 08:07

Słuchajcie, drogie forumowiczki, temat jest natury "kosmetologicznej", wiec się pod niego podczepię. Chciałam Was zapytać, czy warto Waszym zdaniem kupować lakiery długoschnące. Do tej pory wszędzie się spieszyłam, nigdy nie miałam czasu na dogłębne zajmowanie sę swoją urodą. Jeśli malowałam paznockie (co zdarzało się dosyć rzadko), to lakierami krótkoschnącymi. Teraz postanowiłam zainwestować w lakier długoschnący. Porównywałam już nawet ceny na ceneo - http://www.ceneo.pl/Lakiery_do_paznokci, ale jeszcze nie zdecydowałam, jakie marki lakier wybiorę. Na dodatek siostra przekonuje mnie, ża lakier długoschnący ma więcej wad niż zalet, więc jestem skołowana. Pomożecie?

asieczkowa
Nowy użytkownik

Post autor: asieczkowa » 22 cze 2017, o 12:56

powiem ci, że zamówiłam sobie w Kontigo kosmetyki azjatyckie a dokładniej od nich kosmetyki do twarzy. Już miesiąc używam i jestem zachwycona https://kontigo.com.pl/

aguśka
Nowy użytkownik

Post autor: aguśka » 29 cze 2017, o 10:03

Jeśli chodzi o trądzik i ogólnie cerę problematyczną, to słyszałam, że bardzo dobrze działają kosmetyki z aktywnym węglem. Zresztą nic dziwnego, węgiel dobrze pochłania wszelkie zanieczyszczenia, więc świetnie oczyszcza pory. Ta maska ma właśnie w składzie aktywny węgiel https://www.jpcosmetics.pl/produkt/pila ... arzy-60ml/ .

nancy12
Dyskutant

Post autor: nancy12 » 12 sie 2017, o 17:33

A co myślicie o naturalnych kosmetykach? Ja przyznam że zakochałam się w nich już kilka lat temu, gdy okazało się że mój mąż jest alergikiem. Są dużo bardziej delikatne niż te chemiczne cuda z większości drogerii i naprawde pieknie odżywiają cerę. Problem tylko w tym że coraz więcej firm nazywa swoje produkty "naturalnymi" podczas gdy skłąd mówi co innego - tutaj więcej na ten temat http://obk.pl/naturalne-kosmetyki-pozna ... cji-ciala/ macie jakieś swoje ulubione i sprawdzone?

lorem
Nowy użytkownik

Post autor: lorem » 13 sie 2017, o 12:02

Dzięki za porady zobaczymy, czy faktycznie działają! :)

ODPOWIEDZ
meble do sypialni meble do kuchni meble do salonu meble do jadalni stół drewniany nowoczesny stoły z litego drewnastoły z litego drewna dębowego stół dębowy nowoczesny drogie łóżka stolik kawowy stół dębowy rozkładany