Czy taka praca jest dobrze oplacana?

Pomysły na wspólne spędzanie czasu z dziećmi.
aniamroz79
Nowy użytkownik

Czy taka praca jest dobrze oplacana?

Post autor: aniamroz79 » 10 lis 2016, o 18:17

Dzień dobry. Myślę nad zmianą obecnie wykonywanego zawodu. Zainteresował mnie zawód instruktora kulturystyki, który jest bliski moim zainteresowaniom. Bardzo lubię sport i ćwiczenia fizyczne, dlatego sądzę, że nieźle bym sobie poradziła w tym zawodzie. Natomiast jestem ciekawa zarobków w tej branży. Nie wiem ile może zarabiać trener personalny , który pracuje na siłowni. Czy występują jakieś specjalizacje w tym zawodzie? Jeżeli tak, to jaką należało by wybrać żeby właściwie pokierować swoją karierą w tej branży. Będę wdzięczna za wypowiedź ludzi, którzy posiadają doświadczenie w zawodzie. I jeszcze jedna kwestia czy pracując jako instruktor kulturystyki muszę wiązać się wyłącznie z jednym pracodawcą?

Awatar użytkownika
konopla
Nowy użytkownik
Kontakt:

Re: Czy taka praca jest dobrze oplacana?

Post autor: konopla » 14 lis 2016, o 14:42

No trener personalny to może być bardzo opłacalny zawód. Jednak tutaj trzeba mieć na uwadze, że klientów raczej w większości musisz zdobywać sam/sama. Są co prawda czasem jakieś miejsca pracy na siłowni no ale ja bym jendak pomyślałą o tym żeby mieć klientów prywatnie. Można sie z tego całkiem nieźle utrzymać.
Prawdziwy przyjaciel nie potrafi użalać się nad tobą

catiaszkolenia
Nowy użytkownik

Post autor: catiaszkolenia » 14 lis 2016, o 17:09

Trener personalny to bardzo opłacalny zawód. Im więcej klientów będziesz miała pod sobą tym więcej zarobisz.
Oferujemy Państwu szkolenie w zakresie podstawowych i rozszerzonych zagadnień. Kursy prowadzone są poprzez doświadczonych inżynierów, którzy wykorzystują każdego dnia system CATIA V4 i V5 Catia szkolenia

NocnaMama
Dyskutant

Post autor: NocnaMama » 16 lis 2016, o 16:42

Trener personalny niby na obecne czasy jak najbardziej ale ja np wolę założyć swój biznes. Grunt to dobre obserwacje i pomysł na siebie. Z tego co czytałam to teraz branża gastronomiczna poszła w górę więc raczej pójdę w tym kierunku i Tobie też radzę.W sumie to ten artykuł http://www.injob.com/pl/pl/career-plan/ ... uchni-2016 ciekawie to przedstawił.

piotrzz04
Nowy użytkownik

Post autor: piotrzz04 » 26 lut 2017, o 09:58

Mysle, ze to jest bardzo modna teraz praca, wiec i oplacalna tylko musisz przygotowac sie na duza konkurecje. Ja bym sugerowal ci moze cos lokalnego spokojnego np. piekarnie. Ja zalozylem i sobie chwale. Musisz tylko zadbac o odpowiednie zaopatrzenie piekarni i i cukierni

Awatar użytkownika
MerylS
Nowy użytkownik

Post autor: MerylS » 2 mar 2017, o 14:35

Może warto o to zapytać jakiegoś znajomego? Fajnie potrafią doradzać znajomi :D
Mama to samo dobro i sama przyjemność, coś, co dobrze jest mieć w każdej chwili życia koło siebie, dookoła siebie, gdzieś na horyzoncie.

DanielaMT77
Nowy użytkownik

Post autor: DanielaMT77 » 2 lip 2017, o 17:20

Moda na to jest wiec jak najbardziej oplacalna, jednak ile ta moda potrwa? Wyglada na to ze jeszcze sporo wiec chyba oplaca sie zostac trenerem personalnym. Ja jednak celuje w zarabianie w internecie. Ciekawi mnie ta forma zarabiania na siebie i przede wszystkim ta wolność, pracujesz kiedy tylko chcesz:) Jezeli chcecie zarabiac w sieci, polecam zapoznać się ze stroną MyLead dedykowaną do właścicieli stron internetowych, blogów, kanałów na yt itp. a dokładnie z terminem programy partnerskie, które to umożliwiają.

Mamino
Nowy użytkownik

Post autor: Mamino » 3 lip 2017, o 10:09

myślę, że to opłacalny zawód, choć jest coraz większa konkurencja więc trzeba się spieszyć ;) albo oferować coś niestandardowego np. nietypową dyscypklinę trenować

Kasia89
Dyskutant

Post autor: Kasia89 » 16 paź 2017, o 07:17

Jak ktoś mi kiedyś powiedział, to najbardziej opłaca się zrobić biznes na czymś co jest modne. A teraz w modzie jest jedzenie na mieście, zamawianie obiadów do pracy, układanie tak zwanych pudełkowych diet. Czyli najlepiej wejść w gastronomię. Przecież coraz mniej ludzi gotuje i tym samym coraz więcej osób je na mieście. Wiecie każdy jest zabiegany i nie ma tak na prawdę czasu gotować. I dlatego taka knajpka jest bardzo dobrym pomysłem. A przy prowadzenie knajpki czy restauracji na bank przyda się program od https://joinposter.com/pl , który usprawnia sprzedaż i nie tylko.

Inatka93
Nowy użytkownik

Post autor: Inatka93 » 17 paź 2017, o 23:26

Zawód ciekawy, na pewno spotkałabyś wiele osób, z nimi byś pracowała. Sądzę, że warto próbować. W kwestii zarobków się nie wypowiem niestety, bo nie wiem.
A abstrahując od tematu, czy byliście na Europejskim Forum Gospodarczym - Łódzkie 2017? Jak wrażenia? Moje odczucia są pozytywne. Oby jak najwięcej takich spotkań. :!:

ODPOWIEDZ
meble do sypialni meble do kuchni meble do salonu meble do jadalni stół drewniany nowoczesny stoły z litego drewnastoły z litego drewna dębowego stół dębowy nowoczesny drogie łóżka stolik kawowy stół dębowy rozkładany