Czy te kosmetyki sa skuteczne??

Pomysły na wspólne spędzanie czasu z dziećmi.
madlane
Nowy użytkownik

Re: Czy te kosmetyki sa skuteczne??

Post autor: madlane » 17 sty 2017, o 21:33

Olejki są lepsze od odżywek, polecam.

terpi
Dyskutant

Post autor: terpi » 24 sty 2017, o 12:41

Też wolę olejki, są idealne dla mnie

norka
Dyskutant

Post autor: norka » 18 kwie 2017, o 10:51

Polecicie mi może jakieś skuteczne lakiery do paznokci, które się długo trzymają? Czytałam, że najdłużej można nosić hybrydy, czy takie lakiery hybrydowe będą ok: https://semilac.pl/pl/lakiery-hybrydowe ?

nelkowa
Nowy użytkownik

Post autor: nelkowa » 3 lip 2017, o 09:00

zobacz sobie w Kontigo, mają promocję na lakiery hybrydowe. ja sobie zamówiłam kilka kolorków na lato https://kontigo.com.pl/

mama-na-5
Dyskutant

Post autor: mama-na-5 » 3 lip 2017, o 16:59

Ja jestem duża entuzjastką kosmetyków naturalnych. Zwłaszcza jeśli ma się problemy ze skórą, albo jest się alergikiem jak w moim przypadku. Możesz sobie sprawdzić na ekopiramidzie od nich zamawiam czasem kosmetyki, mają fajne ceny i sprawdzone produkty.

violka
Nowy użytkownik

Post autor: violka » 12 wrz 2017, o 08:24

naturalne kosmetyki są o wiele lepsze :) ja teraz też się na nie przerzuciłam, mam na przyklad super cienie do powiek Alilla, są mineralne, nie uczulają no i są bardzo trwałe! świetnie się trzymają

marrysia
Dyskutant

Post autor: marrysia » 21 wrz 2017, o 07:50

Ja też mam do Was pytanie natury "kosmetycznej", więc mam nadzieję, że mi pomożecie. Mianowicie zastanawiam się, jakimi kosmetykami mogę poprawić koloryt swojej skóry. Znalazłam ciekawy artykuł - https://lirene.pl/jak-poprawic-i-wyrownac-kolory-skory/, z którego wynika, że działanie rozjaśniające i wpływające na produkcję kolagenu mają specyfiki posiadające witaminy C, B3 i E, a także kwas migdałowy regenerujący skórę z fotouszkodzeniami. Tyle teorii, teraz pytanie, jak to przełożyć na praktykę. Znacie jakieś dobre marki kometyków, którymi można wyrównać wspomniany koloryt?

doris11
Nowy użytkownik

Post autor: doris11 » 24 wrz 2017, o 11:59

ja kremy do stóp czy do rąk kupuję u swojej kosmetyczki. zauwazyłam ze u niej w salonie produkty sa naprawde dobrej jakosci i dlugo utrzymuja efekt po zabiegu. kremy zamawia z kerpro.pl i z tego co widzialam na stronce przynosza efekty bo sa specjalistyczne stricte pod klientke gabinetu

agnessska
Nowy użytkownik

Post autor: agnessska » 26 wrz 2017, o 23:16

a czy któraś z was miała okazję korzystać z cieni do powiek z http://alilla.com/sklep/ ? wyglądają naprawdę pięknie i chciałam sobie kupić taką paletkę w kolorze nude :)

NocnaMama
Dyskutant

Post autor: NocnaMama » 2 paź 2017, o 01:10

Ja jednak wolę kosmetyki sprawdzonej marki Bielenda Ostatnio nawet zakupiłam odświeżającą maseczkę do twarzy i czuję ,że moja skóra jest znacznie bardziej odżywiona i elastyczna. Takie kosmetyki są warte każdej ceny.

ODPOWIEDZ
meble do sypialni meble do kuchni meble do salonu meble do jadalni stół drewniany nowoczesny stoły z litego drewnastoły z litego drewna dębowego stół dębowy nowoczesny drogie łóżka stolik kawowy stół dębowy rozkładany