Czy te kosmetyki sa skuteczne??

Pomysły na wspólne spędzanie czasu z dziećmi.
aniamroz79
Nowy użytkownik

Czy te kosmetyki sa skuteczne??

Post autor: aniamroz79 » 17 lis 2016, o 17:46

Cześć. Od jakiegoś czasu czytam o wspaniałym działaniu tego tupu preparatów jak olej marula lub szapon z czarnuszki. Czytając kolejne posty internautów na blogach, posiadam wrażenie, iż olej marula to preparat na każde schorzenie skórne. Jedna kwestia nie daje mi tylko spokoju, jak olej kokosowy http://pachnaca-kraina.pl/wypadajace-wlosy-lek tak dobrze działa, to czemu nie można go dostać w sklepie? Jest on jedynie sprzedawany przez sklepy internetowe. Nie dziwi was ten fakt? Zakładając, iż te kosmetyki są rzeczywiście skuteczne to jak wybrać dobrego producenta? Na grupach dyskusyjnych można przeczytać różne opinie o tym samym produkcie. Jedni go chwalą, a inni piszą, że w ogóle się nie sprawdza. Czy jest to związane z miejscem zakupu? Czy po prostu te preparaty nie działają?

lillou
Dyskutant

Re: Czy te kosmetyki sa skuteczne??

Post autor: lillou » 7 gru 2016, o 10:33

Trzeba po prostu przetestować na sobie :), wiem że na pewno olej z wiesiołka świetnie działa na skórę i włosy, sama na co dzień stosuję kosmetyki własnie z wiesiołkiem, bardzo lubię krem oeparol essece, super na chłodniejsze dni bo dobrz zabezpiecza skórę przed wysuszeniem, mam już kolejne opakowanie i tylko zmieniam serie ;)

Drakhtul
Nowy użytkownik

Post autor: Drakhtul » 11 gru 2016, o 10:15

Tez stosuje takie olejki, sa okej jesli chodzi o wlosy. Co prawda zamawiam z innej firmy ale ogolnie olejek kokosowy jest pomocny.

Dethrok77
Nowy użytkownik

Post autor: Dethrok77 » 12 gru 2016, o 10:20

No to racja, kokosowy jest najlepszy.

Awatar użytkownika
Kubiq30
Nowy użytkownik

Post autor: Kubiq30 » 12 gru 2016, o 21:15

Mi się wydaje, że warto je przetestować :)

Awatar użytkownika
maja93
Nowy użytkownik

Post autor: maja93 » 14 gru 2016, o 16:31

Przetestować zawsze można. Każdy ma inną skórę.
Nie jestem żadnym ocaleniem. Nawet siebie samego nie umiem ocalić

Awatar użytkownika
guevara
Nowy użytkownik

Post autor: guevara » 15 gru 2016, o 18:24

Wyglądają nieźle :D
-Wierzycie w Boga?
-Wydaje się spoko gościem.

Awatar użytkownika
Buurdar
Nowy użytkownik

Post autor: Buurdar » 29 gru 2016, o 21:32

Lepiej zapytać specjalistów w tym zakresie :) Oni się przecież najlepiej znają :)
Trudno ich nienawidzić. To po prostu skończeni idioci.

Pyszałka
Dyskutant

Post autor: Pyszałka » 7 sty 2017, o 16:21

Ja bym postawiła na naturalne kosmetyki. Duży wybór kosmetyków z kokosa oferuje sklep https://magvita.pl/ . To są kosmetyki w 100% naturalne, nie zawierają chemii ani żadnych innych substancji, które mogą uczulać. Nadają się doskonale dla alergików, osób starszych a nawet dla dzieci.

jessie
Dyskutant

Post autor: jessie » 12 sty 2017, o 21:44

aniamroz79 pisze:Cześć. Od jakiegoś czasu czytam o wspaniałym działaniu tego tupu preparatów jak olej marula lub szapon z czarnuszki. Czytając kolejne posty internautów na blogach, posiadam wrażenie, iż olej marula to preparat na każde schorzenie skórne. Jedna kwestia nie daje mi tylko spokoju, jak olej kokosowy tak dobrze działa, to czemu nie można go dostać w sklepie? Jest on jedynie sprzedawany przez sklepy internetowe. Nie dziwi was ten fakt?
Olej kokosowy akurat jest łatwo dostępny. Kupisz go w marketach czy drogeriach. Jednak na mnie on nie działa. Na włosy zdecydowanie bardziej polecam stosować ampułki vichy http://www.vichy.pl/dercos/gama/r510.aspx . Mi po nich włosy w końcu przestały wypadać i zaczęły błyszczeć

ODPOWIEDZ
meble do sypialni meble do kuchni meble do salonu meble do jadalni stół drewniany nowoczesny stoły z litego drewnastoły z litego drewna dębowego stół dębowy nowoczesny drogie łóżka stolik kawowy stół dębowy rozkładany