Ćwiczenia edukacyjne dla dzieci

Twoje dziecko jest już przedszkolakiem? To forum jest dla Ciebie.

Ćwiczenia edukacyjne dla dzieci

Postprzez KoloroweZagadki » 12 gru 2014, o 18:16

Witam serdecznie!

Chciałabym poinformować Państwa o nowo powstałym serwisie internetowym www.kolorowezagadki.pl, przy którym współpracuję. Jest to bogaty zbiór kilkuset multimedialnych gier, ćwiczeń i zdjęć, które zachęcą dzieci do nauki poprzez zabawę. Edukacyjne zadania przedstawione są w formie pięknych kolorowych animacji. Każda z nich na pewno przypadnie do gustu dzieciom, rozwijając w nich umiejętności językowe, matematyczne, społeczne, a także logiczne myślenie.

W przypadku dzieci o specjalnych potrzebach edukacyjnych (np. niepełnosprawnych intelektualnie, z zespołem Downa, autyzmem) program może stanowić przydatne narzędzie wspierające rewalidację w warunkach domowych.

Dzięki uprzejmości Sponsorów, każdy kto zarejestruje się do końca grudnia, otrzyma darmowy dostęp do pełnej zawartości programu ważny przez 30 dni, zachęcam więc do przetestowania.

Zapraszam i serdecznie pozdrawiam!

Projekt współfinansowany z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego z Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka " Dotacje na innowacje". Inwestujemy w Waszą przyszłość.

www.kolorowezagadki.pl
KoloroweZagadki
Nowy użytkownik

Re: Ćwiczenia edukacyjne dla dzieci

Postprzez magda86 » 22 mar 2015, o 21:56

Witam
Od kwietnia zaczyna pracę na zastępstwo przedszkolu. Pani dyrektor poleciła mi przygotować plany zajęć jakie planuje przeprowadzać na zajęciach z dziećmi. Po wpisaniu w Google natrafiłam na stronę http://ucze.pl/ Trzeba tam się zarejestrować, żeby pobierać materiały. Z tego co udało mi się obejrzeć bez rejestracji zakres dostępnych materiałów jest dość ciekawy. Czy ktoś z Was lub Waszych znajomych korzystał z tego portalu? Warto się tam zarejestrować i szukać gotowców a może lepiej coś samemu wymyślić?
magda86
Dyskutant

Postprzez gasrom » 12 sie 2015, o 06:31

To czego Cię nauczyli na studiach skoro ściagasz z neta?
gasrom
Nowy użytkownik

Postprzez arkusssa » 26 paź 2015, o 12:10

Bardzo dziękuję za przydatne mi informacje i wskazówki. Pełen podziw...
arkusssa
Nowy użytkownik

Postprzez MarDeb » 1 cze 2016, o 20:23

magda86 napisał(a):Witam
Od kwietnia zaczyna pracę na zastępstwo przedszkolu. Pani dyrektor poleciła mi przygotować plany zajęć jakie planuje przeprowadzać na zajęciach z dziećmi. Po wpisaniu w Google natrafiłam na stronę http://ucze.pl/ Trzeba tam się zarejestrować, żeby pobierać materiały. Z tego co udało mi się obejrzeć bez rejestracji zakres dostępnych materiałów jest dość ciekawy. Czy ktoś z Was lub Waszych znajomych korzystał z tego portalu? Warto się tam zarejestrować i szukać gotowców a może lepiej coś samemu wymyślić?

Wymyśl sama. Przyda ci się w przyszłości.
Wyłącz komputer. Zagraj z dzieckiem offline.
MarDeb
Nowy użytkownik

Postprzez Entirja » 17 mar 2017, o 21:27

A co myślicie nad zastosowaniem programów edukacyjnych w przedszkolach? Na pewno to zwiększa aktywność dzieci. Przedszkola, które wykorzystują programy Akademii Umysłu potwierdzają, że dzieciaczki są bardziej zainteresowane zajęciami, biorą w nich czynny udział, poprawia to ich koncentrację, szybciej się uczą. Szczegóły można poznać na stronie http://www.akademia-umyslu.edu.pl/. Wasze przedszkola też z nich korzystają?
Entirja
Nowy użytkownik

Postprzez mrowkazet » 5 maja 2017, o 12:08

Program edukacyjny na pewno w jakiś sposób systematyzuje pracę w przedszkolach i wymusza pewien standard.
A macie jakieś opinie na temat metody Krakowskiej stosowanej w terapii logopedycznej dzieci?
Tutaj macie info na ten temat http://juniora.pl/metoda-krakowska-inf-27.html .
mrowkazet
Nowy użytkownik

Postprzez engii5 » 8 maja 2017, o 07:46

zawsze warto dzieciakom trochę tę naukę urozmaicić. Bez sensu, żeby siedziały z nosem w książkach. zupełnie nie o to chodzi przeciez
engii5
Nowy użytkownik

Postprzez jadziana102 » 3 lip 2017, o 08:12

Ja tam się wspieram grami edukacyjnymi z Alexandra z Sową i Carotiną z Preschool. Łatwo dostępne online, ja np kupuje na sofia.sklep.pl .
jadziana102
Nowy użytkownik

Postprzez Doradca_Kidea » 4 wrz 2017, o 15:43

Nauka przez zabawę jest najlepszym sposobem na efektywny rozwój dziecka w każdym wieku. Pomóc w tym mogą własnoręcznie wykonywane zabawki i gadżety. Wiele inspiracji znajdziecie Państwo na Naszej stronie internetowej gdzie oprócz pomysłów na kreatywne spędzenie czasu będziecie mogli Państwo zakupić dla swoich Pociech dobre jakościowo przybory niezbędne w szkole takie jak kredki, dziurkacze czy farby.

Piotrek,
Doradca Online Kidea

http://www.kidea.pl
Doradca_Kidea
Nowy użytkownik

Następna strona

Powrót do Dziecko w przedszkolu