Prezent edukacyjny dla dziecka

Twoje dziecko jest już przedszkolakiem? To forum jest dla Ciebie.

Prezent edukacyjny dla dziecka

Postprzez Cecylia87Cecylia » 29 sie 2017, o 17:01

Dzień dobry , szukam jakiegoś ciekawego prezentu edukacyjnego dla mojego dziecka, ktoś ma jakieś pomysły ?
Cecylia87Cecylia
Nowy użytkownik

Re: Prezent edukacyjny dla dziecka

Postprzez TttRrr » 30 sie 2017, o 11:43

A myślałaś może nad klockami edukacyjnymi? Zobacz sobie na tę stronę: https://klocki.edu.pl/. Mają tą rozmaite klocki edukacyjne, które są dopasowane do wieku itd. Mam w domu syna w wieku przedszkolnym i muszę przyznać, że bardzo mu się te klocki spodobały. Chętnie się nimi bawi, a ja widzę, że dzięki tym elementom jest bardziej pomysłowy, dokładniejszy i potrafi bardziej skupić się na swoich zadaniach :) Dlatego wydaje mi się, że chyba warto coś takiego kupić swojemu dziecku - na pewno jest to lepsze, niż słodycze czy jakieś beznadziejne gry komputerowe...
TttRrr
Nowy użytkownik

Postprzez Cecylia87Cecylia » 31 sie 2017, o 04:14

fajnie , dzieki za odpowiedz , na pewo wezme to pod uwage
Cecylia87Cecylia
Nowy użytkownik

Postprzez Doradca_Kidea » 3 wrz 2017, o 16:30

Myślę, że może Pani również zwrócić uwagę na pomysły DIY czyli "zrób to sam". Na Naszej stronie internetowej znajdzie Pani wiele tego typu pomysłów z wyselekcjonowanymi produktami, dostępnymi w sklepie internetowym, niezbędnymi do stworzenia danej zabawki czy akcesoria. Komplet kredek, farb i pędzli na pewno zainteresuje Dziecko, a pomysły DIY pozwolą Mu w kreatywny sposób spędzić wiele godzin.

Piotrek,
Doradca online Kidea

http://www.kidea.pl
Doradca_Kidea
Nowy użytkownik

Powrót do Dziecko w przedszkolu