wycieczki dzieci

Twoje dziecko jest już przedszkolakiem? To forum jest dla Ciebie.
basia_mama
Nowy użytkownik

wycieczki dzieci

Post autor: basia_mama » 7 lip 2015, o 08:41

Witam
jestem mamą dwójki bliźniąt z jeżowego na Podkarpaciu. Pragnę zachęcić wszystkich czytelników do pisania na tym forum. Mamy wakacje czas szczególnie bliski dzieciom ze względu na upragniony wypoczynek. Moje dzieci są wieku Przedszkolnym i dla nich wyjazd rodziny na pewno będzie wielką frajda,ja jednak za bardzo nie znam ciekawych miejsc w okolicy Podkarpacia gdzie mogłabym wyjechać ze swoimi dzieciakami ?A może kto ma jakieś ciekawe propozycje dla mnie na wyjazd ?

Adra
Dyskutant

Re: wycieczki dzieci

Post autor: Adra » 10 lip 2015, o 05:57

A pomyślałaś o tym aby pojechać nad morze? Są wakacje , sama jestem zdania,że obecnie teraz nad morzem jest najprzyjemniej.
Zerknij sobie na apartamenty w Krynicy Morskiej - w linku sa noclegi. Sama wracam tam praktycznie co roku. Bardzo miła miejscowość nadmorska, w której znajduje się wiele atrakcji dla dzieciaków. Również bardzo lubią tam wypoczywać.

Wprawdize już sezon ale na pewno powinniście cos znaleźć. Czasami noclegi się zwalniają.

Awatar użytkownika
AnnaMaria
Dyskutant

Post autor: AnnaMaria » 14 lip 2015, o 13:24

basia_mama pisze:Witam
jestem mamą dwójki bliźniąt z jeżowego na Podkarpaciu. Pragnę zachęcić wszystkich czytelników do pisania na tym forum. Mamy wakacje czas szczególnie bliski dzieciom ze względu na upragniony wypoczynek. Moje dzieci są wieku Przedszkolnym i dla nich wyjazd rodziny na pewno będzie wielką frajda,ja jednak za bardzo nie znam ciekawych miejsc w okolicy Podkarpacia gdzie mogłabym wyjechać ze swoimi dzieciakami ?A może kto ma jakieś ciekawe propozycje dla mnie na wyjazd ?
Samo Podkarpacie jest moim zdaniem bardzo ciekawe. Moim zdaniem masz wiele interesujących kierunków, które dobrze byłoby odwiedzić. Polecam wybrać się z dziećmi do Sanoka.Macie tam największy oraz najciekawszy skansen jaki znajduje się obecnie w Europie.
Mozecie równięż wybrać się do Lublina. Będzie tam za dwa tygodnie odbywał się festiwal sztukmistrzów. Zjadą się tam mistrzowie sztuki cyrkowej z całej Polski oraz zagranicy. Na stronie:
http://szerokiej-drogi.pl/

Jest również ciekawy blog, na którym poczytasz sobie o ciekawych pomysłach na wycieczki. Jesli bedziecie jechali autobusem albo pociągiem na miejscu w innym mieście polecam wynajać sobie samochód.Dzieki temu zobaczycie więcej.
Życie jest jak pudełko czekoladek - nigdy nie wiesz, co ci się trafi.

Awatar użytkownika
ewelina31
Nowy użytkownik

Post autor: ewelina31 » 27 lip 2015, o 09:34

A od jakiego wieku Wasze dzieci jezdza na kolonie?

kawosz19
Nowy użytkownik

Post autor: kawosz19 » 4 sie 2015, o 15:31

Właśnie, w jakim wieku dziecko wg Was "powinno" pierwszy raz jechać na kolonie? Czy w klasach 1-3 nie jest za wcześnie?

Awatar użytkownika
Lemka
Dyskutant

Post autor: Lemka » 5 sie 2015, o 06:41

A ja polecam wybrać się z dzieciakami do Białki Tatrzańskiej. Nie macie tam daleko a znajduje się tam świetny park zabaw dla dzieci. Termy Białka ( tutaj jest strona parku : http://www.termabialka.pl/ ). Świetne miejsce, wiele zjeżdżalni oraz kompleks saun. Tak więc dobrze bawiliśmy się zarówno dzieci jak i ja z mężem. Dzieci szalały sobie w stali zabaw a my relaksowaliśmy się w sali relaksu. Mąż praktycznie cały dzień mógłby nie wychodzić z jaccuzzi . Tak dobrze się tam czuł :)

Sama miejscowość również jest przyjemna.Jest tam niedrogo, noclegi w bardzo przystępnych cenach. Nie jest również tak bardzo skomercjalizowana jak pobliskie Zakopane.
Najgorsze, co może spotkać człowieka, to żyć i umrzeć w samotności, nie kochając i nie będąc kochanym.

warkka
Nowy użytkownik

Post autor: warkka » 23 sie 2015, o 20:53

moje dzieci dużo mają wycieczek staram się co tydzień je gdzieś zabierać

tomanek
Nowy użytkownik

Post autor: tomanek » 26 sie 2015, o 16:16

Na http://www.kolonieiobozy.net jest obszerna oferta pewnych organizatorów.

Awatar użytkownika
d3ct3r2
Nowy użytkownik

Post autor: d3ct3r2 » 18 lis 2015, o 09:02

kawosz19 pisze:Właśnie, w jakim wieku dziecko wg Was "powinno" pierwszy raz jechać na kolonie? Czy w klasach 1-3 nie jest za wcześnie?
Myślę, że to zależy od dziecka. Jedne dzieci są odważne a inne nie.
To, że milczę, nie znaczy, że nie mam nic do powiedzenia.

inga28
Dyskutant

Post autor: inga28 » 3 mar 2016, o 07:39

A przy takim dwuletnim dziecku to jaki wyjazd najlepiej zorganizować? Chyba trzeba do samochodu kupić fotelik a poza tym przydałby się pewnie też wózek. Przeglądaliście może te wózki dziecięce? Który model jest w miarę poręczny i lekki?

ODPOWIEDZ
meble do sypialni meble do kuchni meble do salonu meble do jadalni stół drewniany nowoczesny stoły z litego drewnastoły z litego drewna dębowego stół dębowy nowoczesny drogie łóżka stolik kawowy stół dębowy rozkładany