wycieczki dzieci

Twoje dziecko jest już przedszkolakiem? To forum jest dla Ciebie.
Alicja72
Nowy użytkownik

Re: wycieczki dzieci

Post autor: Alicja72 » 9 mar 2016, o 12:56

Macie jakieś ciekawe oferty wycieczek? ale żeby te wycieczki były faktycznie interesujące, żeby dzieci się nie nudziły itd.

Awatar użytkownika
pAnonymous
Nowy użytkownik

Post autor: pAnonymous » 25 mar 2016, o 07:11

warkka pisze:moje dzieci dużo mają wycieczek staram się co tydzień je gdzieś zabierać
Gdzie mieszkacie? Jak daleko jeździcie?
A bird in the hand is worth two in the bush.

baska60
Nowy użytkownik
Kontakt:

Post autor: baska60 » 9 kwie 2016, o 11:55

basia_mama pisze:Witam
jestem mamą dwójki bliźniąt z jeżowego na Podkarpaciu. Pragnę zachęcić wszystkich czytelników do pisania na tym forum. Mamy wakacje czas szczególnie bliski dzieciom ze względu na upragniony wypoczynek. Moje dzieci są wieku Przedszkolnym i dla nich wyjazd rodziny na pewno będzie wielką frajda,ja jednak za bardzo nie znam ciekawych miejsc w okolicy Podkarpacia gdzie mogłabym wyjechać ze swoimi dzieciakami ?A może kto ma jakieś ciekawe propozycje dla mnie na wyjazd ?
Ja osobiście wole morze. Tam mozna naprawde odpocząc.

Samanta34
Nowy użytkownik
Kontakt:

Post autor: Samanta34 » 10 kwie 2016, o 00:38

Morze lepsze od wszystkiego !

amat0r
Nowy użytkownik

Post autor: amat0r » 4 lip 2016, o 21:00

Macie jakis ciekawy pomysl na to gdzie pojechac na tegoroczne wakacje? Zastanawiamy sie z zona aby zabrac dziecko nad morze gdzie bylismy w zeszlym roku. Niestety bylo tak sobie i teraz rozmyslamy nad wyjazdem gdzies za granice. Co byscie polecali http://www.swiatwypoczynku.pl/kierunki- ... /11/Egipt/ czy tam nie bedzie za goraca? Mam tutaj na mysli naszego 8 letniego syna, nie chcielbismy aby narzekal :) Czekamy na propozycje.

wotciarz
Nowy użytkownik

Post autor: wotciarz » 9 paź 2016, o 16:13

Wiecie, ze istnieje fajny portal, ktory ulatwia nam zaplanowanie tego, w jaki sposob bedziemy spedzac czas z naszymi dziecmi. Spojrzcie: http://www.corobic.pl/parki-rozrywki?page=1 - wszystko fajnie pogrupowane, logicznie rozmieszczone, opisane. Sa tutaj rozne kategorie rozrywek, z calej Polski. Mozna w taki sposob latwo wyszukac atrakcje w naszej okolicy i zaplanowac aktywne spedzanie czasu.

Robert43r
Nowy użytkownik

Post autor: Robert43r » 3 sty 2017, o 10:17

według mnie to jakiegoś zoo najlepiej

alinkas
Nowy użytkownik

Post autor: alinkas » 16 mar 2017, o 12:49

My z mężem i dziećmi urządzamy często (w każdą ładną niedzielę) wycieczki rowerowe - dzieci wozimy w fotelikach weeride kangaroo - jestem z nich bardzo zadowolona, służą nam już dwa lata i przypuszczam że jeszcze trochę posłużą. Maluchy są zadowolone i przede wszystkim bezpieczne.

mama-na-5
Dyskutant

Post autor: mama-na-5 » 12 maja 2017, o 08:12

my się wybieramy za jakiś czas na weekend własnie na rowery i mam nadzieję, że pogoda dopisze... zamawiałam właśnie jakieś koszulki i leginsy na psoty.com bo zawsze jak mamy gdzieś jechać okazuje się, że nie mamy w czym hahha a takie wygodne lepsze rzeczy to zawsze się przydają

Sara66
Dyskutant
Kontakt:

Post autor: Sara66 » 23 wrz 2017, o 22:51

Nasze dzieci jeżdżą na kolonie z biurem Tropem Przygody http://www.tropemprzygody.pl/. Organizują świetne wyjazdy :)

ODPOWIEDZ
meble do sypialni meble do kuchni meble do salonu meble do jadalni stół drewniany nowoczesny stoły z litego drewnastoły z litego drewna dębowego stół dębowy nowoczesny drogie łóżka stolik kawowy stół dębowy rozkładany