Przedszkole prywatne czy państwowe?

Twoje dziecko jest już przedszkolakiem? To forum jest dla Ciebie.

Re: Przedszkole prywatne czy państwowe?

Postprzez Piiesoo » 17 mar 2017, o 11:01

Ja nie polecam przedszkola prywatnego . Moja siostra pracuje tam niby w eko , a dzieci traktuję się gorzej niż w państwym . NIby ma być jedzenie eko a jest najgorsze z tipa . Nie polecam oszczędność za taką kase
Zwinna jak wąż. Spokojna jak stojąca woda. Strach tnie głębiej niż miecze
Piiesoo
Nowy użytkownik

Postprzez myfavourite » 20 mar 2017, o 14:48

Gdyby były miejsca to z pewnością państwowe, a niestety z tym jest problem. Nie mówiąc o żłobkach, a perspektywa płacenia za prywatny żłobek 600zł jest przygnębiająca.
myfavourite
Nowy użytkownik

Postprzez magic992 » 22 mar 2017, o 14:41

Do państwowego bardzo ale to bardzo ciężko się dostać, ale gdy jest taka szansa to warto próbować. Zawsze zaoszczędzi się te kilka stów miesięcznie.
magic992
Nowy użytkownik

Postprzez opra » 22 mar 2017, o 21:26

Ja myślę, że często przedszkola państwowe w niczym nie ustępują tym prywatnym. Przy wyborze odpowiedniego warto kierować się innymi kryteriami np. opiniami znajomych, sprawdzeniem dokładnie oferty programowe. Można też pójść na dni otwarte placówek (informacje na stronach internetowych przedszkoli są często niewystarczające). No i pamiętajcie, że wchodzi w życie reforma edukacji i warto być z nią na bieżąco. Zresztą fajnym poradnik dla rodziców na temat wyboru przedszkola znalazłam w sieci: http://www.tatento.pl/przygotujcie-sie-na-przedszkole . Polecam zapoznać się.
opra
Dyskutant

Postprzez Lubczyk » 23 mar 2017, o 18:41

Mieliśmy dziecko i w prywatnym i w państwowym. Lepiej wypada prywatne bo przynajmniej im zależy na dzieciach.
Lubczyk
Nowy użytkownik

Postprzez Janek25 » 28 mar 2017, o 11:45

Na pewno przed puszczeniem dziecka do przedszkola to trzeba sprawdzić jakie ma opinie. Na to miast miałem taki przypadek że państwowe wypadało lepiej niż prywatne więc nie zawsze prywatne znaczy lepsze.
Janek25
Nowy użytkownik

Poprzednia strona

Powrót do Dziecko w przedszkolu