Przedszkole prywatne czy państwowe?

Twoje dziecko jest już przedszkolakiem? To forum jest dla Ciebie.
Wera19
Nowy użytkownik

Re: Przedszkole prywatne czy państwowe?

Post autor: Wera19 » 15 lis 2016, o 21:21

Myślę, że nie warto przepłacać, ale o ile przedszkole prywatne nie jest głupim pomysłem, tak szkoła prywatna już jak dla mnie nie ma sensu.

kalinaj
Nowy użytkownik

Post autor: kalinaj » 17 lis 2016, o 13:46

Dla mnie najważniejsze są warunki, jeśli w państwowym wszystko wydaje się w porządku i rzeczywiście jest to jak najbardziej. A jak kogoś stać to oczywiście może rozglądać się za prywatnym. Ja jestem bardzo zadowolona, a zwracam uwagę na szczegóły, na przykład na jedzenie - w naszym jest catering stąd http://frytkacatering.pl/ i naprawdę jak czasami miałam okazję zobaczyć posiłek mojego malucha to byłam bardzo pozytywnie zaskoczona.

onaion44
Nowy użytkownik

Post autor: onaion44 » 24 lis 2016, o 11:05

No dokładnie, ja też wole państwowe przedszkole.

magda54
Nowy użytkownik
Kontakt:

Post autor: magda54 » 27 lis 2016, o 10:40

państwowe jest o niebo lepsze

mama-na-5
Dyskutant

Post autor: mama-na-5 » 1 gru 2016, o 20:22

Ja osobiście wybrałam prywatną placówkę, która kiedyś była państwowa. Mój synek jest zadowolony to ja też i myślę, że skoro rodzica stać na przedszkole to warto wybrać takie niepubliczne. Zazwyczaj mają bogatszą ofertę programową i lepsze warunki lokalowe. Wystarczy spojrzeć tylko na stronę www przedszkola, do którego chodzi syn i widać, że to fajne miejsce (Katowice - Wesołe Siódemki). W mojej okolicy nie ma publicznego, które mogłoby mu dorównać, więc czemu miałabym posyłać syna gdzie indziej?

Awatar użytkownika
ukaos
Nowy użytkownik

Post autor: ukaos » 2 gru 2016, o 12:52

Mam w rodzinie nową przedszkolankę i jak szukała pracy to wolała placówki publiczne :) Może to nieco inne podejście do tematu, ale skoro publiczne przedszkola są lepsze dla nauczycieli to myślę, że dla dzieci też będzie to lepszy wybór.
Wiecie skąd się bierze łupież pstry? Ja się dowiedziałem z tej strony łupież pstry przyczyny powstawania

jessie
Dyskutant

Post autor: jessie » 19 sty 2017, o 21:42

nie można tak na to partrzeć. może to chodzi po prostu by być zatrudnionym w budżetówce, a nie u prywatnego przedsiębiorcy. nie wiem. ja w każdym razie biorę pod uwagę prywatne przedszkole, tylko chce jeszcze wziąć udział w dniu otwartym w Szkrabkach https://szkrabki.pl/aktualnosci/33-dzie ... -szkrabki/ . Zobaczę jak to wszystko wygląda i potem zdecyduję czy tam zapiszę córkę

AsiaKalinowska
Nowy użytkownik

Post autor: AsiaKalinowska » 16 lut 2017, o 10:34

mój synek chodzi do przedszkola państwowego, aczkolwiek dla mnie najważniejsze było żeby to przedszkole po prostu spełniało moje wymagania i było przyjazne dla dziecka :D głównie podczas "rekonesansu" zwracałam uwagę na rzeczy o których jest mowa tutaj http://www.mamazone.pl/artykuly/starsze ... zkole.aspx Na razie jesteśmy zadowoleniz wyboru przedszkola państwowego

livka88
Nowy użytkownik
Kontakt:

Post autor: livka88 » 21 lut 2017, o 14:50

zdecydowanie polecam prywatne, ma złe doświadczenia z państwowywmi

Awatar użytkownika
MummyZuz
Nowy użytkownik

Post autor: MummyZuz » 16 mar 2017, o 10:55

My akurat posłaliśmy do prywatnego, ale wg mnie to złe zabranie się do tematu, bo zarówno w publicznych jak i niepublicznych są b. dobre przedszkola i na odwrót. Tu nie ma zasady, zależy od konkretnej placówki, np. warto sprawdzić na początku jaki dane przedszkole ma stosunek do adaptacji w przedszkolu.
Szukasz praktycznych porad wychowawczych i nie tylko? Zerknij na mojego bloga: http://www.zaradne-mamy.blogspot.com - polecam :)

ODPOWIEDZ
meble do sypialni meble do kuchni meble do salonu meble do jadalni stół drewniany nowoczesny stoły z litego drewnastoły z litego drewna dębowego stół dębowy nowoczesny drogie łóżka stolik kawowy stół dębowy rozkładany