Pomysły na zajęcia dodatkowe dla przedszkolaków

Twoje dziecko jest już przedszkolakiem? To forum jest dla Ciebie.
Awatar użytkownika
Emma85
Nowy użytkownik

Pomysły na zajęcia dodatkowe dla przedszkolaków

Post autor: Emma85 » 26 lip 2016, o 21:41

Witajcie mamy! :) Szukam pomysłów na ciekawe zajęcia dodatkowe dla mojego synka (5 lat). Zastanawiam się przede wszystkim nad jakimiś sportem. Czy Wy posyłacie swoje pociechy na takie zajęcia? A może harcerstwo, kolonie, obozy? Jak organizujecie im czas w wakacje albo ferie zimowe? Proszę o odpowiedzi i serdecznie pozdrawiam!

agathe
Nowy użytkownik

Re: Pomysły na zajęcia dodatkowe dla przedszkolaków

Post autor: agathe » 27 lip 2016, o 09:35

Hej! Jestem autorem zestawienia zajęć dodatkowych dla dzieci we Wrocławiu. Nie wiem skąd jesteś, ale może to zestawienie zainspiruje Ciebie do poszukania podobnych zajęć w Twoim miejscu zamieszkania. Są tam zajęcia dla przedszkolaków jak i dzieci w wieku szkolnym. Mam nadzieję, że choć troszkę pomogłam:) https://www.eactive.pl/pozycjonowanie/n ... ta-miejsc/

Awatar użytkownika
Emma85
Nowy użytkownik

Post autor: Emma85 » 27 lip 2016, o 14:53

Witaj agathe,

Mieszkam w Bytomiu i szczerze mówiąc liczyłam na opinie osób, które mają coś sprawdzonego do polecenia. Jednakowoż dzięki za odp. może inni skorzystają z Twojego zestawienia. Pozdrawiam.

Jarpen
Nowy użytkownik

Post autor: Jarpen » 27 lip 2016, o 21:08

Emma, jakie talenty ma Twój synek? Może czymś szczególnie się interesuje? Przede wszystkim nie możesz zmuszać go do żadnych zajęć. Polecam Ci sprawdzić kilka opcji i wybrać to, co najbardziej się mu spodoba. Wiele szkół sztuk walki ma pierwszą lekcję gratis - zabierz go. Niech zobaczy. Dla dzieciaka mogę też polecić basen - dobrze koryguje sylwetkę, rozwija całe ciało. Odnośnie ferii zimowych to najlepiej byłoby wysłać syna na narty. Takie małe dzieci mogą już spokojnie brać udział w przedszkolach narciarskich i powoli uczyć się jazdy. Polecam Ci firmę http://naferie.pl/ Po nauce jazdy, dzieci każdego dnia mają zapewnione dodatkowe atrakcje - kuligi, ogniska, psie zaprzęgi i zabawy. Mają najlepszą ofertę zajęć apres ski w Polsce. Plus takich wyjazdów będzie taki, że dzieciak jedzie na przedszkole bez rodziców, ale za to z rówieśnikami.

Danielo32
Nowy użytkownik

Post autor: Danielo32 » 27 lip 2016, o 22:58

Ja syna nie męcze niczym więcej nich chodzi do przedszkola i bawi się na podwórku

Wiktor
Nowy użytkownik

Post autor: Wiktor » 28 lip 2016, o 22:19

Po co od małego dawać mu jakieś dodatkowe zajęcia?
Szybki i bezpieczny transport chłodniczy

Wiktor06
Nowy użytkownik
Kontakt:

Post autor: Wiktor06 » 30 lip 2016, o 20:44

No właśnie? Po co? Dajmy mu swobodę, a jak dorośnie sam wybierze co bedzie chciał robić

Ekice
Nowy użytkownik
Kontakt:

Post autor: Ekice » 31 lip 2016, o 19:19

obozy go wysłać na 2 miesiace i spokoj z bachorami

Wojtek341
Nowy użytkownik
Kontakt:

Post autor: Wojtek341 » 31 lip 2016, o 19:38

Ekice pisze:obozy go wysłać na 2 miesiace i spokoj z bachorami
Widze kochany rodzic z Ciebie

Wicio987
Nowy użytkownik

Post autor: Wicio987 » 3 sie 2016, o 14:47

Ta trafił sie jakiś surowy rodzic

ODPOWIEDZ
meble do sypialni meble do kuchni meble do salonu meble do jadalni stół drewniany nowoczesny stoły z litego drewnastoły z litego drewna dębowego stół dębowy nowoczesny drogie łóżka stolik kawowy stół dębowy rozkładany