Pomysły na zajęcia dodatkowe dla przedszkolaków

Twoje dziecko jest już przedszkolakiem? To forum jest dla Ciebie.
klaudia44
Nowy użytkownik
Kontakt:

Re: Pomysły na zajęcia dodatkowe dla przedszkolaków

Post autor: klaudia44 » 29 lis 2016, o 09:19

surowi rodzice są wszędzie

olga56
Nowy użytkownik

Post autor: olga56 » 3 gru 2016, o 11:26

napewno zabawa w chowanego fajne

osek
Nowy użytkownik

Post autor: osek » 8 mar 2017, o 17:14

Myślę, że przedszkolaka warto nauczyć pływania. Możesz zabrać go na basen i powoli uczyć pływać. Na pewno mu się to spodoba.

savona12
Dyskutant
Kontakt:

Post autor: savona12 » 9 mar 2017, o 16:38

Polecam dogoterapię - świetne zajęcia dla maluchów - uczą zachowań wobec zwierzęcia i są bardzo atrakcyjne dla dzieci ze ze względu na obecność psa, którego można dotknąć :)
Wszystkie dzieci nasze są!

sabina30
Nowy użytkownik

Post autor: sabina30 » 20 lis 2017, o 21:56

Trzeba cierpliwości do dzieci i spokoju.

darlena
Nowy użytkownik

Post autor: darlena » 9 sty 2018, o 14:18

Moja córka chodzi do prywatnego przedszkola w Tychach - http://www.otwarteokno.edu.pl/. Mają tutaj dogoterapię, zajęcia z ceramiki i wiele innych :).

Awatar użytkownika
MarDeb
Dyskutant
Kontakt:

Post autor: MarDeb » 13 sty 2018, o 17:42

Emma85 pisze:
26 lip 2016, o 21:41
Witajcie mamy! :) Szukam pomysłów na ciekawe zajęcia dodatkowe dla mojego synka (5 lat). Zastanawiam się przede wszystkim nad jakimiś sportem. Czy Wy posyłacie swoje pociechy na takie zajęcia? A może harcerstwo, kolonie, obozy? Jak organizujecie im czas w wakacje albo ferie zimowe? Proszę o odpowiedzi i serdecznie pozdrawiam!
Nie ma opisanej lokalizacji, więc trudno coś konkretnego polecić. Jednak ja swoje posyłałem na kilka rodzajów. Ale im starsze tym mniej. Na początku same sobie wybierały a potem weryfikowaliśmy sobie te wyboru. Najważniejsze, żeby póki są małe to, żeby dobrze się bawiły.
Wyłącz komputer. Zagraj z dzieckiem offline.

mamakaroliny
Dyskutant

Post autor: mamakaroliny » 19 sty 2018, o 22:23

Powiem Wam, że takie zajecia dodatkowe, szczegolnie sportowe mega rozwijaja dzieciaki. Starsza córka chodzi na judo a synek na szkółke piłkarską. Trener wprowadził ostatnio nowość dla rodziców - aplikację. W sportbm https://sportbm.pl/ mam aktualny kalendarz zajęć każdego z moich dzieci, informacje o wszystkich nieobecnościach na treningach oraz ewentualne przypomnienia o zaległych składkach. Co ważniejsze, jest darmowa przed 30dni, wiec warto wypróbować.

ODPOWIEDZ
meble do sypialni meble do kuchni meble do salonu meble do jadalni stół drewniany nowoczesny stoły z litego drewnastoły z litego drewna dębowego stół dębowy nowoczesny drogie łóżka stolik kawowy stół dębowy rozkładany